Autor Wątek: Sale weselne Szczyrk  (Przeczytany 1244 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dominique2590
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2017
Sale weselne Szczyrk
« dnia: 10 Lutego 2015, 13:13 »
Troche nietypowo, ale także ze śląska.  Interesuje mnie jakaś sala na wesele w Szczyrku.  Czy możecie coś doradzić? Planujemy z narzeczonym wesele w 2016 roku, na razie zastanawiamy się nad wyborem sali.  Mamy duzo przyjezdnych gości, dlatego w grę wchodzi tylko sala, która również oferuje noclegi.  Trochę sie już orientowałam hotel Alpin, Sala balowa pod Skrzycznem, Orle Gniazdo, Romeo i Julia, hotel Meta, Bukowa Karczma, Gospoda Polska (te dwie ostatnie trochę w innym stylu - góralskie).  Ogólnie jest w czym wybierać, jednak na internecie albo nie ma żadnych informacji nt.  danego lokalu lub są same superlatywy (nie wiem czy nie specjalnie). 
Czy któreś z Was maja przyjecie w którymś z wymienionych lokali lub słyszałyście coś na ich temat?

Offline koleda
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sale weselne Szczyrk
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lipca 2015, 10:36 »
Jeśli chodzi o sam Szczyrk to doświadczenia nie mam, ale myślę, że warto byłoby poszukać kawałek dalej, bo ja miałam wesele w www. ranchoadama. pl i szczerze mowiac bylo to najwspanialsze wesele na jakim mialam okazje byc.  Bardzo mila atmosfera, super piekna okolica, konie. . .  po prostu bajka :)

Offline aprilka07
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Skąd:: Mysłowice
  • Ślub w: śląskie
Odp: Sale weselne Szczyrk
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopada 2015, 14:46 »
A powiedzcie mi jak z terminami i cenami w carpediem? Znajdzie się jeszcze coś na 2017?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 27 Listopada 2015, 22:58 wysłana przez zibi »

Offline graziella
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: i już po
Odp: Sale weselne Szczyrk
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Listopada 2015, 16:35 »
W sierpniu byłam w Romeo i Julia (sala na dole-biała) i było fajnie, obsługa i jedzenie w porządku, mieliśmy od razu pokoje. Goście byli zadowoleni

Offline kamila82
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Sale weselne Szczyrk
« Odpowiedź #4 dnia: 3 Stycznia 2016, 21:56 »
Wszystkie co wymieniłaś są ok. Hotel Alpin chyba na najwyższym poziomie. Jest też hotel STOK. Zależy ile chcesz wydać ogólnie tanio nie jest.
« Ostatnia zmiana: 4 Stycznia 2016, 14:43 wysłana przez zibi »