e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Restauracja PAŁAC-namiot weselny Bydgoszcz  (Przeczytany 3706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Karolina84 Kobieta

Kochani! Nasze wesele odbyło się w Pałacu (namiot weselny) we wrześniu 2014.   Chcemy podzielić się z Wami opinią na temat organizacji wesela i w naszym przypadku poprawin w tym miejscu, które okazało się strzałem w dziesiątkę!!!!
Od początku pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście ze strony managerki Moniki Boguckiej, która była z nami w stałym kontakcie, a podczas wesela była obecna przez cały czas trwania uroczystości.   Tak samo w poprawiny czuwając nad tym czy wszystko jest ok, spełniając nasze wszystkie prośby i dopasowując się do nas w 100%.   Elastyczni, pomocni, bardzo profesjonalni i przede wszystkim SYMPATYCZNI.   Obsługa podczas wesela- wspaniała! Kelnerzy i kelnerki z uśmiechem i fantastycznym podejściem do klienta- wspaniali!
Jedzenie bardzo dobre, ładnie podane, gorące.   Zamówiliśmy wiejski stół, który bardzo smakował, a podczas poprawin na zewnątrz panowie rozpalili nam grilla.   Goście zachwyceni!:)
Cała otoczka była dopracowana przez firmę Dekorowanie Światłem- którą serdecznie polecamy oraz zespół Eva Band- na żywo, z wielkim powerem i przytupem! Było to wesele kujawsko-góralskie więc możecie sobie wyobrazić, że wymagania i oczekiwania były wysokie. 
Bez zastanowienia polecam wszystkim Hotel/restauracje PAŁAC i dwie wspaniałe managerki- Monikę i Angelikę- wszystko dopięte na ostatni guzik!:)