e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: fryzjer dla Pana Młodego  (Przeczytany 728 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline domi90 Kobieta

fryzjer dla Pana Młodego
25 Stycznia 2015, 18:25
Drogie mężatki, czy Wasi mężowie też układali włosy u fryzjera? :)

Offline doksik86

Odp: fryzjer dla Pana Młodego
25 Stycznia 2015, 18:33
Mój zawsze się tnie w domu, ale na ten dzień szedł do fryzjera 8) jakby miał co układać, to pewnie by układał, on się ścina na 3 ;) wtedy chyba boki krócej ściął niż górę.

Offline Vivka Kobieta

Odp: fryzjer dla Pana Młodego
25 Stycznia 2015, 19:33
mój też sam układał ;)

pare dni przed ślubem poszedł do swojej wypróbowanej fryzjerki się ostrzyc ( lepiej nie eksperymentować z kimś nowym przed samym ślubem :D )
a w domu już sobie sam ułożył ;) zresztą ma na tyle krótkie, że za dużo do układania nie miał  8)


Offline blankowa Kobieta

Odp: fryzjer dla Pana Młodego
25 Stycznia 2015, 22:52
Mój miał układane włosy (ma włosy hmm półdługie?Takie z grzywką na bok) przez fryzjera, zresztą tego samego u którego ja się czesałam, jak i moja mama. Obstawiliśmy pół soboty ;D Wszyscy polecamy. Moje włosy (prawie do pasy) po upięciu trzymały się cała noc (we włosach miałam 60 wsuwek :D których w ogóle nie było widać i ich nie czułam). To nie był kok, tylko takie upięcie mające wyglądać na luźne, bo źle się czuję w "ulizanych" włosach. Mąż miał włosy prostowane i ujarzmione ;) Fryzjer to Marcin Witkowski przyjmuje na Glinkach w Intermarche. Wizytę u niego wspominamy do dzisiaj, bo to była najmilsza część z przygotowań :)

Offline HankaS Kobieta

Odp: fryzjer dla Pana Młodego
26 Stycznia 2015, 12:04
Jeszcze chyba nie byłam na takim weselu, żeby pan młody miał włosy układane przez fryzjera;D obcięcie kilka dni przed ślubem tak, ale jakieś układanie, czy coś to raczej nie;) ale w sumie wszyscy panowie mieli włosy krótkie i radzili sobie z nimi sami;)