Autor Wątek: organizacja wesel i innych imprez  (Przeczytany 1578 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JolaM85

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1785
  • Płeć: Kobieta
  • Dobrze,że mamy w sobie tyle siły...
  • data ślubu: 14.02.2015r
  • Skąd:: Sosnowiec
organizacja wesel i innych imprez
« dnia: 23 Stycznia 2015, 08:57 »
Mam pytanie do wszystkich w formie ankiety.Jeśli plabowalibyscie ślub lub inne imprezy typu wieczór panieński/kawalerski bylibyscie chętni skorzystać z pomocy doradczyń które wyreczaja w organizacji takich uroczystości i nie musicie tracić czasu na to aby wszystko było dopiete na ostatni guzik ?
Będę wdzięczna za odpowiedzi
Dziękuję


Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: organizacja wesel i innych imprez
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Stycznia 2015, 00:12 »
Ja bym nie zatrudnila nikogo takiego dlatego, ze dla mnie to nie jest marnowanie czasu. Lubie robić małe przyjęcia najczęściej urodziny lub Sylwestry, zawsze wszystko dokładnie obmyślam, planuje i dbam o szczegóły (dekoracje, jedzenie itd). Nawet jak wpadam na pomysł zrobienia czegoś na ostatnią chwilę i zarywam noc, przeklinają "po co mi to było" to później widząc efekt końcowy i zadowolenie znajomych/rodziny radość jest prze ogromna. Teraz przede mną najważniejsze w życiu wyzwanie zorganizowanie własnego slubu i choć jestem na samym starcie to myśle o tym już od ponad roku. Ale ja to ja,znam osoby takie jak ja, ale tez takie które nie lubią "bawić się w takie rzeczy" albo sa bardzo nie zdecydowane i zawsze potrzebują czyjejś pomocy - choć i tak w takim przypadku zwracają się do mamy, siostry przyjaciółki która chętnie pomoże i ulży.

Offline olaf8
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: organizacja wesel i innych imprez
« Odpowiedź #2 dnia: 1 Lipca 2015, 21:45 »
tak jesli   cie na to  stac  :)  to  jest  wtedy  super  pomysl :)pozdrawiam

Offline owijek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2015
Odp: organizacja wesel i innych imprez
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Lipca 2015, 10:43 »
ja raczej nie, jestem w stanie wiekszosc rzeczy sobie sama zorganizowac, ale na przykład pokaz sztucznych ogni wolałabym zrobić z firmą pirotechniczną, głównie ze względów bezpieczeństwa, ale również dlatego, ze nie chciałabym nikogo fatygować podczas imprezy żeby odpalał fajerwerki
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2015, 10:33 wysłana przez Maja »