e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: obiad po weselu  (Przeczytany 761 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ferret Kobieta

• nowicjusz
obiad po weselu
18 stycznia 2015, 00:55
Witajcie,

jesteśmy z Bydgoszczy i planujemy w tym roku ślub cywilny, a po nim obiad w restauracji dla ok 30 osób.  Na tym forum znalazłam wiele opinii na temat lokali, gdzie można wyprawić weselisko na 120 osób, ale niewiele o tych oferujących obiady po weselu, czyli obiad+ kawa+ (kolacja?).
Wstępnie myślimy o lokalach typu Maestra albo Weranda (hotel Bohema), bo przyjezdnym gościom chcielibyśmy pokazać centrum Bydgoszczy.  I nie szukamy miejscówek w stylu myśliwsko-staropolsko-góralskim.  Czy ktoś może planuje podobne przedsięwzięcie albo ma je za sobą? Jakie restauracje możecie polecić?

Offline ferret Kobieta

• nowicjusz
Odp: obiad po weselu
18 stycznia 2015, 00:57
O rety.  Chodziło mi oczywiście o obiad po ślubie :-\ nie po weselu.

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
18 stycznia 2015, 08:47
Pan Tadeusz nada się idealnie.

Offline ferret Kobieta

• nowicjusz
18 stycznia 2015, 09:44
Pan Tadeusz wygląda sympatycznie, ale nie jest w centrum.

Offline blankowa Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 05.07.2014
18 stycznia 2015, 14:23
Pan Tadeusz nie dość, że daleko od centrum, to jeszcze ma specyficzny klimat, który można podpiąć pod staropolski (zależy co autorka miała dokładnie na myśli pisząc, że odpadają restaruacje mysliwsko-staropolsko-góralskie, ale podejrzewam, że Pan Tadeusz się do nich zalicza).

Z fajnych miejsc w centrum Villa Secesja w parku Kazimierza Wielkiego (po drugiej stronie Bohemy), Villa Calvados na Piotra Skargi (też blisko tego parku, obok liceum). Miejsca przytulne, nieduże, 30 osób nie zginie we wnętrzu. Do tego eleganckie i chyba w klimacie, którego szukasz.

Offline Ann86 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 26.09.2015r.
18 stycznia 2015, 22:32
Znajomi w zeszłym roku organizowali taki obiad dla gości po ślubie w restauracji Cztery Pory. . .  na ul.  Pięknej więc nie daleko od centrum.  Wiem, że płacili 90 zł od osoby, osobiście nie byłam ale podobno było całkiem fajnie. 

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 09.09.2016
12 lutego 2015, 14:15
A może Sowa przy Starym Rynku - ścisłe centrum, znajoma miała tam wesele całonocne i chwaliła bardzo.