e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Karuzela z projektorem i prześliczny leżaczek z wibracjami - Fisher Price  (Przeczytany 1782 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline martikapa Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 07.07.2012
Witam!

Mam do zaoferowania piękną karuzelę z firmy Fisher Price.
Karuzela nad łóżeczko Motylki marki FISHER-PRICE uspokoi i uśpi każdego maluszka.

Gdy karuzela się porusza projektor wyświetla na suficie chmurki, gwiazdki i motylki. Muzykę można wybierać między pięcioma melodiami: odgłosy natury czy kołysanki. Karuzela posiada w zestawie pilot, dzięki czemu bez podchodzenia do maluszka możesz zmieniać melodię, lub wyłączyć karuzelkę gdy już dziecko zaśnie.

Tą praktyczną karuzelę Motylki można przymocować do łóżeczka lub postawić na komodzie.

Nie posiadam już oryginalnego kartonu.

Stan idealny, jestem pierwszym właścicielem, karuzela zakupiona w lutym 2014 r.

Cena: 100,00 złotych + koszty wysyłki zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej

Zdjęcia od producenta:

Posiadam również prześliczny leżaczek firmy Fisher Price w bajkowo różowo szarych kolorach, który zapewnia dziecku świetną zabawę i wypoczynek.

Wyposażony jest w pałąk z wiszącymi serduszkami a także w melodyjki i dźwięki natury, które sprawią że dziecko będzie w nim mile i radośnie spędzać czas rozwijając zmysły: wzroku, dotyku, słuchu.
Umieszczony w leżaczku panel wibracyjny sprawi, że gdy maluch będzie zmęczony delikatne wibrowanie wyciszy go i ukołysze do snu.
Siedzisko leżaczka zostało przystosowane dla dziecka od pierwszych chwil życia poprzez wyposażenie go w specjalną poduszeczkę/zagłówek dla noworodka, którą gdy dziecko będzie większe można wyjąć.
Siedzonko wykonane z bardzo mięciutkiego, wysokiej jakości materiału zaopatrzone jest w pasy zapewniające dziecku bezpieczeństwo. Tapicerka leżaczka jest zdejmowana i łatwa w utrzymaniu czystości, można ją prać w 30 stopniach.

Leżaczek jest w stanie bardzo dobrym, jestem pierwszym właścicielem, leżaczek zakupiony w styczniu 2014 roku.

Cena: 100,00 złotych + koszty wysyłki zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej.

Nie posiadam już oryginalnego kartonu.

Zdjęcia od producenta:

• forumowicz

• forumowicz
Karuzela 90,00 złotych

Leżaczek 90,00 złotych

:o :o :o :o :o :o :o :o

+koszty wysyłki

• forumowicz
Promocja!!!
85 złotych za leżaczek i 80 złotych za karuzelę

Zapraszam

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
Marta

zarezewuj karuzelę jeśli możesz :) chciałabym sobie o niej poczytać i pokazać  wieczorem mężowi i dam Ci znać ok?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Vivka ja mam taką karuzelę, jeszcze po synku!!! Używałam potem przy córce i pożyczyłam kuzynce i jednej koleżance. A teraz będzie miała moja druga córka. I nic się z nią nie stało! Ja polecam bardzo, mam identyczną :)

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
O to dobrze wiedzieć :) Dzięki Ania :)

Marta a mogłabyś się jeszcze zorientować ile wyniosła by przesyłka? Bo nie wiem ile może ważyć taka karuzela  ::)

• forumowicz
Hej! Karuzela zarezerwowana, za przesyłkę wyszłoby nie więcej niż 15 złotych, tak myślę. Więcej niż 2 kg razem z opakowaniem nie ważyłaby ta karuzela. A karuzelę naprawdę polecam.

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
Marta to ja chcę tą karuzelę :)

Napiszę Ci wieczorem wiadomość na priv to ustalimy szczegóły :)

• forumowicz