e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: zabawki, głównie Fisher Price. Pomóżcie uporządkować podłogę!! :)  (Przeczytany 251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asiul Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 17.07.2010
Z poprzedniego wątku większości zabaweczek udało mi się pozbyć. Maciek na Święta dostał furę nowych, w tym dwie identyczne hule kule do raczkowania, gdzie On już chodzi... Ciekawe :) zostało nam jeszcze trochę zabawek, które już młodego nie zajmują kompletnie, a mi zajmują miejsce na nowiutkim, świeżutkim, śmierdzącym nowością dywanie :) jeśli któraś mama chętna, proszę o info :) Większość zabawek ma stosowne filmiki na jutubie prezentujące o co w nich biega :)
1. krokodyl z wesołymi klockami fisher price, 4 klocki w zestawie. Strasznie zabawny zwierz, szczególnie jak po włożeniu klocka w paszczę mówi swoje "a mniam mniam mniam" :) 65zł

2, odkurzacz z fisher price w j. polskim 60zł

3, muzyczny żółwik fisher price 25zł
[/img]]http://images70.fotosik.pl/487/3b73084f71764b8egen.jpg[/img]
4. miasteczko wesołych klocków fisher price, w zestawie 6 klocków (do zdjęcia załapały się tylko 4...) 100zł

5, dwa szczeniaczki-uczniaczki, jeden nowszy z serduszkiem, drugi starszy. oba j. angielski, 50zł każdy

6, karuzela-wesołe miasteczko VTech 60zł

7. piłeczkowe miasteczko fisher price, wymieniłam piłeczki, bo poprzednie nam się pogubiły... 35zł

8. słonik-fontanna z piłeczek, też z wymienionymi piłeczkami 30zł

9. laptop e-edu w j. polskim 40zł

10 stolik edukacyjny (na zdjęciu bez nóżek, może w ten sposób służyć jako panel na łóżeczko, ale nie mam oryginalnych pasów. Można przywiązać na coś innego) 35zł

11 interaktywny królik w j. polskim 25zł

Wstawię też to, co nam zostało z poprzedniego wątku
12. żyrafa fisher price z dwiema piłeczkami 70zł

13. dwa zestawy klocków aktywnych fisher price - 20zł zestaw

14. kula-pełzak fisher price  35zł

15 sorter ślimak smakosz klocków z fisher price 35zł

Mam jeszcze pchacza z fisher price, ale jeszcze używamy do zabawy. Pewnie już niedługo. Ale to ta starsza, niegrająca wersja, która ma tylko elementy ruchome, to nie wiem czy ktoś będzie chętny. AAA i mam kulę z niespodzianką z VTech, w j. angielskim. Zapomniałam zrobić zdjęcie i wytoczyć kulę z szafy, jeśli ktoś będzie chętny, nadrobię. Pozdrowienia noworoczne :)