e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Foto budka na wesele  (Przeczytany 1891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Netka24 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 11/07/2015
Foto budka na wesele
5 grudnia 2014, 13:14
Witam poszukuje foto budki na wesele w Bydgoszczy ma ktos moze namiary albo zna kogos kto zajmuje sie czyms takim?

Offline Przyszla_panna_mloda

• nowicjusz
  • data ślubu: 10.09.2016
Odp: Foto budka na wesele
29 stycznia 2016, 10:17
Wyszukaj w Internecie, na pewno znajdziesz  ;)

Offline Salamandra Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 16.03.2015
9 marca 2016, 08:17
Może zapytaj fotografa, który będzie Ci robił zdjęcia o polecenie czegoś takiego albo może sam ma w swojej ofercie takie usług? Nie wiem czy nadal tak jest, ale na przykład właśnie Matari Studio pomogli bardzo w różnych kwestiach związanych z fotografią na weselu :)

Offline milly

• nowicjusz
11 kwietnia 2016, 15:05
Fotobudki to teraz hit wesel. Świetny pomysł na atrakcję dla młodych i starszych gości  ;)

Offline mindfields

• nowicjusz
  • data ślubu: 16.04.2016
  • Ślub w: Bytom
20 kwietnia 2016, 19:57
Fotobudka jest extra. Jestem mega zachwycona nią. Mieliśmy ją u siebie na weselu i gości nie można było oderwać od niej. Polecam fotobudkę "Fotobańka" z Bytomia.
« Ostatnia zmiana: 20 kwietnia 2016, 21:13 wysłana przez zibi »

Offline milly

• nowicjusz
10 maja 2016, 11:27
A pamiątka zostaje zarówno dla Państwa młodych jak i dla gości :)

Offline pii Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 2016-05
19 maja 2016, 17:04
Naprawdę na to jest aż tak duży popyt? Byliśmy w marcu na weselu, stała fotobutka, ale chyba tylko 2 osoby skorzystały.

Offline Umma Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 23.08.2017
  • Ślub w: Białystok
3 czerwca 2016, 10:17
Bardzo dużo par decyduje się na tego typu rozwiązanie. Oczywiście trzeba zwracać uwagę na cenę i na rozwiązania techniczne w takiej budce. To nie jest łatwe zważywszy, że ofert jest coraz więcej i nie są one dokładnie precyzowane. Jednak na pytanie gdzie szuckać - oczywiście w internecie.
Porównać trzeba 2-3 oferty.

Offline panna ulijanna

• nowicjusz
  • data ślubu: 2018
  • Ślub w: Kraków
10 sierpnia 2016, 22:01
Fotobudka według mnie to idealne rozwiązanie zarówno dla Pary Młodej (po uroczystości mozna wkleić fotki do pamiątkowej księgi) jak i samych gości, którzy drugi komplet zdjęć mogą zatrzymać jako upominek z wesela. Z całą pewnością jednak nie zastąpi ona fotografa, więc jeśli mam wybierac to lub to , to wezme fotografa ,a le jako dodatek czy atrakcja jest doskonałym pomysłem. Odnosnie samego fotografa to bardzo chetnię zasugeruję ofertę  LINK USUNIĘTY
« Ostatnia zmiana: 11 sierpnia 2016, 10:04 wysłana przez zibi »

Offline Radosna

• bywalec
  • data ślubu: 07.07.2017
10 sierpnia 2016, 22:34
Dobrym zamiennikiem moze byc polaroid. Duzo tanszy, frajda ta sama, a w dodatku bardziej retro i mniej nachalnie.

Offline Magdarynka

• nowicjusz
  • data ślubu: 08.01.2018
  • Ślub w: Koszalin
5 września 2017, 08:29
Bardzo polecam fotobudkę. Sama na wesele nie brałam ich( a szkoda), ale koleżanka miała na weselu i było super. Zdjęcia wychodziły naprawdę ładne. Z tego, co się orientuję, to koleżanka korzystała z oferty, ale nie jestem pewna. My jesteśmy z Koszalina, ale jestem pewna, że (najprawdopodobniej jesteś z innego obszaru) u siebie też znajdziesz jakąś dobrą ofertę. Pamiętaj, żeby przeglądać portfolio i szukać informacji o tej firmie, bo czasami porftolio nie odpowiada temu, jakie potem się ma zdjęcia :) Całuski.
« Ostatnia zmiana: 5 września 2017, 11:41 wysłana przez zibi »

Offline oratorka

• nowicjusz
24 października 2017, 09:15
Moja poprzedniczka bardzo dobrze napisała - referencje i informacje w internecie trzeba sprawdzić bardzo dokładnie! Ja co prawda jestem z Krakowa, więc mam sporo firm w swoim mieście, które zajmują się tego typu usługami. Zajęło mi kilka dni, zanim wszystko dokładnie posprawdzałam i ostatecznie zdecydowałam się na: LINK USUNIĘTY Może nie jest to najtańsza firma, ale razem z cena idzie jakość! Polecam
« Ostatnia zmiana: 24 października 2017, 15:10 wysłana przez ~Ania~ »