e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ŚLICZNY RAMPERS NA ZIMĘ FIRMY BOSKA`S TEDDIES  (Przeczytany 826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
Mam do sprzedania bawełniany rampers. Znanej marki Boska`s teddies. Tu link do rampersa  http://www.boskasteddies.com/sklep/ubranka/kombinezony/rampers-szary-z-niebieskim-losiem

Ciepły i bardzo miły w dotyku. Rozmiar 0-3 ale ich rozmiarówka jest zawyzona i bedzie za duzy na 0-3. Moj nosił jak mial pol roku :)  Stan idealny!!!!! Cena 50zł. Przesyłka gratis. POlecam!!!

• Chuck Norris
wymiary 0 - 3 m-cy    
szerokość pod paszkami    33 cm    
długość od ramienia do końca ściągacza nogawki    62 cm    
długość rękawa od kaptura    37 cm    
długość rękawa spod paszki    25 cm

• Chuck Norris
podnoszę watek :) rampersik na prawde jest sliczny, milutki az dziw ze go nikt mnie chce :/

• Chuck Norris
jeszcze raz podbijam, zachęcam bo rampersik leży, a moze posłużyć jakiemus slicznemu malenstwu. Ciepły i bardzo miły w dotyku. Rozmiar 0-3 ale ich rozmiarówka jest zawyzona. Moj nosił jak mial pol roku. Zakladamy rampersik na to kurteczka wiosenna i dzieciaczek ubrany na spacerek.  :) Stan idealny, cena 50zł. Przesyłka gratis. POlecam!!!

tutaj link do sklepu, w którym go kupiłam. http://www.boskasteddies.com/sklep/ubranka/kombinezony/rampers-szary-z-niebieskim-losiem

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Myślę myślę :) Dla dziewczyny tez pasuje nie? Podoba mi się... BARDZO! Musze się leczyć :p

Offline malinowa__mamba Kobieta

• Chuck Norris
Ania weź go proszę :P bo tak się waham i waham i jak weźmiesz to będę miała problem z głowy :p

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Jakby był tańszy to bym wziela na pewno hahahaha :)

• Chuck Norris
Aniu 45 może być? :) Uwierz mi, że jest wart tej ceny. Rampersik robi wrażenie, każdy się dziecku przygląda :) a przy tym jest mega wygodny, milutki i cieplutki.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Gosia żartowałam hahaha :) Ale pokazałam właśnie mężowi i mówi żeby brać :) To biorę. Ale wyślij mi po 20 ok? Zaraz napisze priv.

• Chuck Norris
po 20 marca? ok

• Chuck Norris
podaj adresik na prv

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Nie takie UFFF, bo później mogę Tobie opchnąć :P ;D ;D ;D