Autor Wątek: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016  (Przeczytany 322461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #420 dnia: 27 Sierpnia 2015, 12:06 »
dawny Dwór Pan Tadeusz, teraz restauracja Tyrol - mieści się w Osielsku czy Żołędowie - jakoś tak. Bardzo ładna sala zarówno z zewnątrz jak wewnątrz , koleżanka mojej teściowej wyprawiała tam córce wesele i bardzo nam chwali, ale dla nas była stosunkowo za mała. Dla mnie bardzo fajny klimat ma tez Kummerówka (myślęcinek), niby można tam robić wesela na 80 osób, ale uważam, że parkiet jest wtedy w nieciekawym miejscu, zaraz przed drzwiami wejściowymi, a to nie jest duża restauracja, przy 50 osobach wydaje mi się że można fajną aranżację zrobić. Mogę Ci polecić Kresowiankę na Fordońskiej, ja byłam tam na weselu na 67 osób i było za dużo, myslę, że mieści się tam 60 osób tak żeby było swobodnie, ale 40-50 też powinno być dobrze, sala ma specyficzny układ. Koło Telimeny jest wybudowany Gerwazy na skromniejsze uroczystości, Telimena zbiera dobre opinie a to ten sam właściciel chyba. Dość dobre ceny oferuje Dworek Zawadzkich w Kruszynie - koleżanka miała tam mniejsze wesele i bardzo chwaliła.

Offline Studio_Dombek_Show
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #421 dnia: 27 Sierpnia 2015, 12:29 »
Witajcie! Z racji wielu sygnałów docierających do nas od naszych klientów dotyczących prób oczerniania naszej działalności informujemy, że nieprawdą są informacje na temat wykorzystywania cudzych zdjęć i przedstawiania ich klientom jako swoje.  Pragniemy  podkreślić, że żadne cudze (chronione) zdjęcie nie zostało podpisane jako materiał naszego autorstwa.   Nie zostało również oznaczone naszym "logo".  Czym innym jest prezentowanie cudzej twórczości, a czym innym kradzież zdjęć.  Czym innym jest nostalgiczne wspominanie danej twórczości, a czym innym podpisywanie zdjęć.    Informujemy, że na naszych profilach oraz oficjalnej witrynie znajdują się zdjęcia różnych artystów - ma to związek z szeroką działalnością firmy jednak nie z kradzieżą.  Zajmujemy są kompleksową oprawą imprez więc na profilach lub oficjalnej stronie można ujrzeć zdjęcia innych artystów, którzy uwieczniali i przekazywali nam do publikacji swoje materiały.  Część zdjęć może być zaczerpnięte z ogólnodostępnych serwisów internetowych publikujących zdjęcia bez wskazywania ich autorów.   Jesteśmy zaniepokojeni tym, iż "koledzy" od foto publikują posty (dorabiając do nich swoją ideologie) na Forum przeznaczonym dla Par Młodych, wyrządzając wielką szkodę temu Forum.  Miejsce to powinno być przeznaczone dla osób (Par Młodych),  które obiektywnie przedstawiają swoje "przygody ślubne", a nie dla osób które celowo próbują manipulować innymi użytkownikami.   To na te osoby należy zwrócić szczególną uwagę.   Na tym forum czynny udział mają użytkowniczki (zarówno już po ślubie jak i przed), które znają nas osobiście, które widziały naszą pracę, które obiektywnie oceniają nasze materiały artystyczne.  Radzimy z nimi nawiązać kontakt w celu oceny naszej pracy… Na koniec jeszcze raz podkreślany - oceniajcie Państwo materiały, a nie żenujące oszczercze posty, które są mocno zmanipulowane.  My jako firma nie będziemy się już więcej w tym miejscu wypowiadali i wszystkim kolegom od fotografii też tego życzymy.  Zostawcie to forum dla Par Młodych. 

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #422 dnia: 27 Sierpnia 2015, 15:00 »
Jeśli chodzi o Gazdówkę to faktycznie mają kilka sal. Ta w głębi hotelu bardzo ładna ale na nasze wesele trochę za mała. Polecam kontakt z Damianem jednym z managerów bardzo sympatyczny i wszystko idzie z nim załatwić jak chcesz wyślę Ci nr do niego

Offline paseczkowa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #423 dnia: 27 Sierpnia 2015, 18:59 »
Cytat: Kara-90 link=topic=49754. msg2210066#msg2210066 date=1440669962
dawny Dwór Pan Tadeusz, teraz restauracja Tyrol - mieści się w Osielsku czy Żołędowie - jakoś tak.  Bardzo ładna sala zarówno z zewnątrz jak wewnątrz , koleżanka mojej teściowej wyprawiała tam córce wesele i bardzo nam chwali, ale dla nas była stosunkowo za mała.  Dla mnie bardzo fajny klimat ma tez Kummerówka (myślęcinek), niby można tam robić wesela na 80 osób, ale uważam, że parkiet jest wtedy w nieciekawym miejscu, zaraz przed drzwiami wejściowymi, a to nie jest duża restauracja, przy 50 osobach wydaje mi się że można fajną aranżację zrobić.  Mogę Ci polecić Kresowiankę na Fordońskiej, ja byłam tam na weselu na 67 osób i było za dużo, myslę, że mieści się tam 60 osób tak żeby było swobodnie, ale 40-50 też powinno być dobrze, sala ma specyficzny układ.  Koło Telimeny jest wybudowany Gerwazy na skromniejsze uroczystości, Telimena zbiera dobre opinie a to ten sam właściciel chyba.  Dość dobre ceny oferuje Dworek Zawadzkich w Kruszynie - koleżanka miała tam mniejsze wesele i bardzo chwaliła.

Dziękuję za te wszystkie propozycje, muszę się zorientować jakby to w tych miejscach wszystko wyglądało.  Kwiecień to nie jest taki oblegany miesiąc, no ale coś by trzeba było zaklepać jednak :)
Cytat: em_ka89 link=topic=49754. msg2210115#msg2210115 date=1440680444
Jeśli chodzi o Gazdówkę to faktycznie mają kilka sal.  Ta w głębi hotelu bardzo ładna ale na nasze wesele trochę za mała.  Polecam kontakt z Damianem jednym z managerów bardzo sympatyczny i wszystko idzie z nim załatwić jak chcesz wyślę Ci nr do niego

Jeśli będziesz tak miła o poproszę.  Napisałam do kogoś tam maila z zapytaniem, ale od dwóch dni jeszcze nie dostałam odpowiedzi. . .
Ostatnio zaczytałam się w tym blogu: hxxp: mojewielkiewiejskiewesele. blogspot. com/
Szkoda że pogoda w Polsce jest taka nieobliczalna czasami :(

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #424 dnia: 27 Sierpnia 2015, 19:09 »
po zaręczynach też śledziłam bloga tej dziewczyny (ona sama długo planowała wesele a tuż przed - chyba 4 m-ce, odwołali slub i z tego co pamiętam rozstali się, ale bloga dalej prowadziła), ja chce wesele w możliwie jak najbardziej rustykalnym stylu, większości osób się to nie podoba - mojej mamie, teściowej i przede wszystkim narzeczonemu. Na pewno będę miała słodki stół w takim bardziej rustykalno-staropolskim stylu, dekoracje z origami, dekoracje samochodu z koronki, kwiaty marzą mi się zatrwiany i astry itd.

Offline majkaaaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #425 dnia: 27 Sierpnia 2015, 19:34 »
Cytuj
Dziękuję za te wszystkie propozycje, muszę się zorientować jakby to w tych miejscach wszystko wyglądało.  Kwiecień to nie jest taki oblegany miesiąc, no ale coś by trzeba było zaklepać jednak :)
paseczkowa kwiecień nie jest oczywiście tak oblegany jak miesiące letnie. Ja też zakładałam, że będą duże luzy z terminami do poszczególnych usługodawców, ale wcale tak łatwo nie było. Spotykam coraz więcej kwietniowych Par Młodych.

Offline paseczkowa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #426 dnia: 27 Sierpnia 2015, 20:48 »
Cytat: Kara-90 link=topic=49754. msg2210142#msg2210142 date=1440695399
po zaręczynach też śledziłam bloga tej dziewczyny (ona sama długo planowała wesele a tuż przed - chyba 4 m-ce, odwołali slub i z tego co pamiętam rozstali się, ale bloga dalej prowadziła), ja chce wesele w możliwie jak najbardziej rustykalnym stylu, większości osób się to nie podoba - mojej mamie, teściowej i przede wszystkim narzeczonemu.  Na pewno będę miała słodki stół w takim bardziej rustykalno-staropolskim stylu, dekoracje z origami, dekoracje samochodu z koronki, kwiaty marzą mi się zatrwiany i astry itd. 
A widzisz, tego nie wiedziałam nawet.  Faaaajne tam są przykłady wesel ale widać że to wszędzie za granicą.  Jakby u nas była bardziej pewna pogoda to sama bym gdzieś w plenerze zrobiła na zasadzie pikniku.  U mnie narzeczony raczej nie będzie się upierał przy dekoracjach i całym wystroju, więc drogę mam otwartą.  :) dużą część związaną z papeterią zrobię sama bo hobbystycznie się tym zajmuję więc jakieś zaproszenia winietki i inne tego typu rzeczy zrobię sobie sama. 
Cytat: majkaaaa link=topic=49754. msg2210144#msg2210144 date=1440696873
Cytuj
Dziękuję za te wszystkie propozycje, muszę się zorientować jakby to w tych miejscach wszystko wyglądało.   Kwiecień to nie jest taki oblegany miesiąc, no ale coś by trzeba było zaklepać jednak :)
paseczkowa kwiecień nie jest oczywiście tak oblegany jak miesiące letnie.  Ja też zakładałam, że będą duże luzy z terminami do poszczególnych usługodawców, ale wcale tak łatwo nie było.  Spotykam coraz więcej kwietniowych Par Młodych. 
A Wy kiedy już planowaliście wszystko? Teraz zostało 8 miesięcy i nie wiem własnie jak to ogarniemy, ale myślę że chyba nie będzie tak źle :P kurczę ja to przerażona jestem hehe :P a jeszcze muszę zrobić tak by z acetem dojść do kompromisu :)

Offline majkaaaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #427 dnia: 27 Sierpnia 2015, 21:41 »
Tak po prawdzie to salę, fotografa i dj-a zaklepaliśmy w grudniu :) Później już było spokojniej, bo to są takie rzeczy (plus kamerzysta), które są najwcześniej rezerwowane i rzeczywiście w tym czasie jakieś kwietniowe terminy były już zajęte. Makijaż też dość wcześnie rezerwowałam, ale już w tym roku oczywiście. Zależy kto czego szuka, bo na pewno znajdziecie coś wolnego, trzeba tylko poszukać. Łatwiej jeśli jesteście otwarci na różne rozwiązania, a nie np. na konkretnego fotografa i kamerzystę, bo może ciężko być spasować pod tym terminem wszystko to na co się nastawiliście.

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #428 dnia: 27 Sierpnia 2015, 21:49 »
My ogarnęliśmy wszystko w pół roku, więc spoko  ;)  Malutkie wesele na 35 osób w Hotelu Maraton. Rozumiem, że skoro piszesz, że nie chcesz wydać 20-30 tysięcy, to chciałabyś poniżej? Z weselem na 50 osób będziecie się musieli pogimnastykować.

Offline natalya
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #429 dnia: 27 Sierpnia 2015, 21:51 »
znalazlam fotografa.  Dream studio.  Zaczynam sie martwic ze jak bedzie 60 osob w karczmie rzym to bedzie za ciasno.

czy w hotelu maraton jest ogrod?

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #430 dnia: 27 Sierpnia 2015, 22:26 »
Ogród to dużo powiedziane. Można wyjść na zewnątrz, jest kilka stolików, jakieś iglaki i kwiatki przed restauracją, na ogrodzonym terenie. Co do Karczmy Rzym - obawiasz się, że będzie ciasno, ale tam chyba nie chcą robić mniejszych wesel? Przynajmniej tak na powiedziano jak wstępnie rozglądaliśmy się za restauracją - byliśmy tam pierwszy raz, było mnóstwo ludzi w środku i wnętrze wydało nam się strasznie ciemne i przytłaczające, więc jak manager wyskoczył z tekstem, że wesele "od 60 osób" to się zdziwiliśmy, ale skoro tak powiedział to chyba mają doświadczenie. Moja opinia jest taka - lepiej trochę ciaśniej niż za dużo przestrzeni - parkiet wydaje się wtedy pustawy i ogólnie jakoś mało przytulnie.

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #431 dnia: 27 Sierpnia 2015, 22:53 »
To chodziło na pewno o Dwór Hulanka który jest za Karczmą (można przejść bezpośrednio w środku), ale to też nie jest prawda bo znam osobe która była w Dworze Hulanka na weselu na 55 osób, tyle, że i stoły i parkiet były razem na jednej sali (normalnie jest podzielone na dwie sale). W Karczmie Rzym robią do 60 osób, zależy kto jaki klimat lubi, dla mnie Dwór Hulanka jest idealny gdybym robiła mniejsze wesele to raczej wzięłabym Kummerówkę. A w Karczmie Rzym miała obiad po ślubie koleżanka kuzynki i z tego co wiem właśnie na 50-kilka osób, był obiad ciasto i kawa i nie wiem czy cos jeszcze, ale impreza trwała do 23 i tańce też były.
znalazlam fotografa.  Dream studio.  Zaczynam sie martwic ze jak bedzie 60 osob w karczmie rzym to bedzie za ciasno.

czy w hotelu maraton jest ogrod?

Dream studio mają śliczne zdjęcia, ale niestety za wysoki prób na nasz budżet.

Offline karlajnaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11 06 2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #432 dnia: 28 Sierpnia 2015, 00:31 »

Jeżeli chodzi o makijażystkę to z czystym sumieniem mogę polecić Justynę Hybryd - studio Piękne Oko.  Dwa razy korzystałam  jej usług i nie zawiodłam się.  Oczywiście zamówiłam ją na swój ślub ;)
 
Ja również we Fordonie  ślubuje. .  tylko ze w Starym Fordonie w kościele św.   Mikołaja  ;) 

Pięknie dekoruje Anika Dekor.  
A za suknia juz patrzyłas?

Pozdrawiam  ;)
[/quote]


Jakos na początku kwietnia chodziłam z czystej ciekawości. .  planuje konkretne poszukiwania zacząć w ok.  października :)

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #433 dnia: 28 Sierpnia 2015, 08:07 »
Ja fotografa mam Tomka Palacza,  bardzo mi się podobają jego zdjęcia na fb mozna zobaczyć i na jego blogu (picturefactory)
Jeżeli chodzi o paznokcie to Iwonka Sulwińska :)

Offline yoostee
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.05.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #434 dnia: 28 Sierpnia 2015, 11:31 »
Hej, dopiero dołączyłam do forum, cały czas myślałam, że jestem z wszystkim do przodu, bo już od prawie roku mam zaklepaną salę, DJ, kościół, fotografa i kamerzystę, a teraz czytam, że wszyscy już mają fryzjera, makijażystkę a nawet alkohol pokupowany.   Teraz sie troche przestraszyłam bardzo chciałam żeby makijaż robiła mi Pani Justyna - Piękne oko i już dziś na szybko napisałam do niej maila czy mój weselny termin jest jeszcze wolny.   A co do fryzjera kompletnie nie mam pomysłu, czy którejś z Was udało się załatwić żeby fryzjer przyjechał czesać nas do domu, czy nie ma takiej opcji i zawsze trzeba się pofatygować do salonu?

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #435 dnia: 28 Sierpnia 2015, 12:58 »
Jeżeli wybierasz dobrą kosmetyczkę czy fryzjera musisz się liczyć z tym że termin mogą mieć zajęty więc lepiej trochę szybciej się podpytać jak wyglądają zapisy na termin Twojego ślubu :) Jeżeli chodzi o dojazd (fryzjera) do domu nie mam pojęcia jak to wygląda w salonach w Bdg ale w większości raczej musisz sama podjechać do nich. Kosmetyczka chyba częściej dojeżdża niż fryzjer.
Co do alkoholu to nie wiem jak to jest. Może jak jakaś fajna promocja się trafia to warto kupić już teraz? Ja alkohol mam wliczony więc na szczęście nie muszę się tym przejmować :)

Offline paseczkowa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #436 dnia: 28 Sierpnia 2015, 15:28 »
Cytat: blankowa link=topic=49754. msg2210166#msg2210166 date=1440704970
My ogarnęliśmy wszystko w pół roku, więc spoko  ;)  Malutkie wesele na 35 osób w Hotelu Maraton.  Rozumiem, że skoro piszesz, że nie chcesz wydać 20-30 tysięcy, to chciałabyś poniżej? Z weselem na 50 osób będziecie się musieli pogimnastykować.
Tak, chciałabym wydać poniżej.  Tak jak pisałam, ie potrzebuję orkiestry, może być nawet muzyka z laptopa, nie interesuje mnie wypozyczanie auta, suknia może byc uzywana.  No i planuję jeszcze odrzucić, że tak brzydko powiem kilka osób :)

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #437 dnia: 28 Sierpnia 2015, 16:48 »
Paseczkowa - a nie myślałaś nad obiadem poślubnym? Nie zrozum mnie źle, ale nie lepiej zrobić coś porządnie, a nie po linii najmniejszego oporu? My też się zastanawialiśmy nad różnymi opcjami (łącznie z taką, że wyjeżdżamy w góry, zapraszamy 6 osób i idziemy na obiad do jakiejś restauracji), ale nie braliśmy pod uwagę żadnych półśrodków. Też nie szaleliśmy nie wiadomo z czym, ale też nie oszczędzaliśmy i wydaliśmy sporo. To się wydaje, że tu oszczędzimy, tam oszczędzimy, a jak przychodzi co do czego to nie zawsze się da, druga sprawa, że jak człowiek pomyśli to nie zawsze warto. Jak mam być szczera to byłam na różnych weselach i przyznam, że wiele było takich, gdzie jak sobie pomyślałam, że moje ma ta wyglądać to wolałabym nie robić wesela wcale (nie zawsze przyczyna tkwiła w kwestii finansowej, choć oszczędzania na wszystkim niestety nie da się ukryć, często para młoda po prostu nie za bardzo przejmowała się gośćmi).

Co do DJa już się wypowiadałam, szkoda na nim oszczędzać.
A fotografa planujecie?

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #438 dnia: 28 Sierpnia 2015, 16:52 »
Kara - manager na pewno mówił o Karczmie Rzym, bo tylko tam byliśmy i tylko o nią pytaliśmy (choć tak naprawdę to była proforma, bo nie podpasował nam klimat - tzn. fajnie przyjechać na niedzielny obiad, ale na wesele szukaliśmy czegoś trochę innego). Hulanka od początku nas nie interesowała, bo wiedzieliśmy że tam robią tylko duże wesela, więc nawet o nią nie pytaliśmy. Nie wiem może miesiąc ma znaczenie, bo nas interesowały tylko miesiące letnie - lipiec i sierpień. Powiedziano nam, że minimum 60 osób, na mniej zaproponowano nam tę małą salkę na końcu.

Offline doksik86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6878
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #439 dnia: 28 Sierpnia 2015, 17:57 »
Cytat: blankowa link=topic=49754. msg2210166#msg2210166 date=1440704970
My ogarnęliśmy wszystko w pół roku, więc spoko  ;)  Malutkie wesele na 35 osób w Hotelu Maraton.  Rozumiem, że skoro piszesz, że nie chcesz wydać 20-30 tysięcy, to chciałabyś poniżej? Z weselem na 50 osób będziecie się musieli pogimnastykować.
Tak, chciałabym wydać poniżej.  Tak jak pisałam, ie potrzebuję orkiestry, może być nawet muzyka z laptopa, nie interesuje mnie wypozyczanie auta, suknia może byc uzywana.  No i planuję jeszcze odrzucić, że tak brzydko powiem kilka osób :)

Paseczkowa, da się :)
U nas była muzyka z laptopa- restauracja miała niezłe nagłośnienie- goście byli zachwyceni, nie schodzili z parkietu do końca wesela. Wesele było do godz. 1, przez co nieco taniej- bez kolacji o północy i bez śniadania. Samochód mieliśmy rodziców-bo fajny i  nowy. Jest kilka sposobów na zaoszczędzenie ;) Na priv mogę  napisać Ci, ile kosztowało, na ile osób etc., pytaj śmiało :)


Offline natalya
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #440 dnia: 28 Sierpnia 2015, 18:25 »
My mieszkamy w Holandii i poczatkowo tu mial sie odbyc slub.  Sale mamy nadal zarezerwowana.  Jednak jakies 3 tyg temu bylismy w polsce na weselu i moj narzeczony stwierdzil ze lepiej sobie darowac ta holandie.  Mimo ze tam mieszka czesc rodziny i przyjaciele taniej wyjdzie nam w polsce nawet jak zapewnimy wszystkim przyjezdnym hotel na weekend.  no i atmosfera zupelnie inna.  holenderskie wesele to poprostu dyskoteka do 12 z frytkami i orzeszkami :) jedyne czego zaluje to tego ze u nas slub cywilny jest piekny.  trwa okolo 40min do godz i jest przygotowywane pod pare.  a w polsce 20 min takie samo dla kazdego i koniec :(

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #441 dnia: 28 Sierpnia 2015, 18:48 »
natalia - może spróbujcie zorganizować ślub cywilny poza urzędem, w jakimś pięknym miejscu (nad jeziorem, w jakichś ogrodach koło pałacu, na polanie)? Jak widzę zdjęcie z takich ślubów to się rozpływam - piękne otoczenie, kwiaty, świeczki...

Offline karlajnaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11 06 2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #442 dnia: 29 Sierpnia 2015, 15:03 »
Uff. .  makijażystka już zarezerwowana :) ;D Posłuchałam Was dziewczęta i zdecydowałam sie na p.  Justyne Horyd :) A Jak u Was idą przygotowania? :>

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #443 dnia: 29 Sierpnia 2015, 15:22 »
Nie wiem dziewczyny może ja mam jakieś dziwne spojrzenie na sprawę, ale patrząc na efekty pracy tych wszystkich makijażystek widzę, że oczy malują cudnie, piękne cieniowanie itd., ale reszta makijażu nie powala - słabe konturowanie, jakiś dziwnie dobrany róż, słabe krycie podkładu, widoczne cienie pod oczami, no nie wiem, czy tak to ma wyglądać, że liczą się tylko oczy, a co z resztą? Nie wiem może to też kwestia jakości kosmetyków, bo jak widzę niektóre makijaże "celebrytek" to się rozpływam - i nie mówię tu o photoshopie, bo mam na myśli jakieś podrzędne  zdjęcia (nie z żadnych sesji) z jakichś tabloidów, gdzie nikomu nie chciałoby się bawić w obróbkę, wręcz często im zależy żeby pokazać niedociągnięcia.

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #444 dnia: 29 Sierpnia 2015, 15:39 »
wiesz z tymi makijażami gwiazd to jest tak, że tam idą tony podkładu i to nie taniego bo przeważnie to jest Dior, Chanell, Estée Lauder, Lancôme czy kurdę Tom Ford za 300 zł ;/ do tego korektory , bazy , pudry , i inne to potem tak wychodzą jak laleczki a wątpię żeby te kosmetyczki używały takich drogich podkładów to i efekt końcowy nie taki powalający. Tym bardziej, że każdy ma inny rodzaj cery a one raczej ( tak mniemam ) mają przygotowane takie standardy bo gdyby miały mieć do każdego rodzaju skóry odpowiedzi podkład w kilku odcieniach + bazę  to chyba by z torbami poszły. Nie oszukujmy się ale w dobrym makijażu muszą współgrać ze sobą 3 rzeczy krem , baza i podkład jak któryś z nich źle reaguje z poprzednikiem to klapa i nic z tego nie będzie nawet Estée Lauder tego nie uciągnie i podkład będzie się ważył na twarzy itp

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #445 dnia: 29 Sierpnia 2015, 15:56 »
Pewnie masz rację, ale w ten jeden dzień człowiek by chciał wyglądać zjawiskowo :) A niestety u bydgoskich makijażystek można uzyskać tylko połowiczny efekt. Mi np. na próbnym chyba lepiej dobrała podkład itp, bo lepiej się trzymał, w dniu ślubu bez szału ::) 150 zł za jeden makijaż to w końcu nie tak mało, tym bardziej, że one te pudry, korektory używają ciągle, więc teoretycznie nic się nie marnuje. Z drugiej strony, gdyby któraś zagwarantowała mi oszałamiający efekt, to byłabym skołonna na ten jeden dzień wydać nawet więcej, ale jak to mówią skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?
Może kiedyś pójdę na makijaż do Sephory, w końcu teoretycznie mają tam dostęp do świetnych kosmetyków, do tego dysponują testerami, tylko ciekawe jak tam z umiejętnościami makijażystek.

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #446 dnia: 29 Sierpnia 2015, 19:30 »
ja już myślałam o tym żeby sama zaopatrzyć się z dobre kosmetyki a poprosić znajomą kosmetyczkę (która i tak będzie mnie malowała na wesele) żeby mnie pomalowała moimi kosmetykami. Wiadomo puder czy fluid sama wykorzystam później może być gorzej z bazą bo nie często używam, cienie będzie miała swoje a bluszczyk czy pomadka to też nie duży problem. Chcę żeby mój makijaż trzymał się prawie 24h :)

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #447 dnia: 29 Sierpnia 2015, 19:45 »
blankowa150 zł? kurde ja płacę 70 zł  ??? I właśnie będzie mnie malowała dziewczyna,która wcześniej pracowała w douglasie


martunia220daj jej lepiej pracować na jej kosmetykach ;) z tego co wiem  to kosmetyczki nie lubią takich akcji

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #448 dnia: 29 Sierpnia 2015, 20:05 »
Ja za swój płaciłam 120 zł, ale ktoś pisał że moja makijażystka bierze teraz 150 zł (miałam jeszcze próbny za 110, więc też niemało), to chyba można wymagać jakichś wytrzymałych i dobrych produktów. Wiadomo, że jak miałabym kupić bazę, podkład, puder, róż, pomadkę itp. Diora, H.Rubinstein czy inny produkt z górnej półki to poszłabym z torbami, do tego sama bym sobie tak oka nie pomalowała, ale makijażystki mogłyby zainwestować w takie kosmetyki. Powieka wytrzymała całą noc, bez ani jednego rolowania (jak sama się maluje to ten efekt pojawia się dość szybko), ale podkład szybko się starł, mam wrażenie, że mój codzienny wytrzymuje dłużej.

Offline natalya
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #449 dnia: 29 Sierpnia 2015, 22:48 »
jak jestem w polsce i potzrebny mi makijaz to chodze do marty w mariposa.  zawsze ylam bardzo zadowolona i nie bede szukala innej makijazystki.  3 tyg temu bylam na weselu w gorzowie i weszlam z biego do douglas i dziewczyna zrobila mi przepiekny makijaz.  podklad tak mi podpasowal ze od razu kupilam :)