e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Poszukuje swietnej Wizazystki i Fryzjerki na 2015 :)  (Przeczytany 7919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aana11 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2015
Witam Dziewczyny :)
Czy mozecie polecic jakies swietne wizazystki i fryzjerki z okolic Bydgoszczy ?
Pozdrawiam i Dziekuje !

Offline takakasia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 6.09.2014
Fryzjer ola pracuje w solonie kasprzak estetica na glowackiego, nikt mnie tak dobrze nigdy nie uczesal- jakby co wiecej info na priv,wizaz MONIKA MADAJ NR 1 wszystkich forum niestety mi sie nie udalo do niej zapisac , malowala mnie Karolina Kepka bylam mega zadowolona, napewno jeszcze nie raz skorzystam z jej uslug

Offline aana11 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2015
Czy oprocz Pani Moniki Madaj jest jeszcze ktos godny polecenia ? Czy macie dziewczyny moze zdanie na temat salonu Zaremby jesli chodzi o fryzury slubne ?

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
Cytat: takakasia link=topic=49681. msg2131785#msg2131785 date=1412770683
Fryzjer ola pracuje w solonie kasprzak estetica na glowackiego, nikt mnie tak dobrze nigdy nie uczesal- jakby co wiecej info na priv,wizaz MONIKA MADAJ NR 1 wszystkich forum niestety mi sie nie udalo do niej zapisac , malowala mnie Karolina Kepka bylam mega zadowolona, napewno jeszcze nie raz skorzystam z jej uslug

czy mogłabyś podać mniej więcej jaki to koszt ?:)
jestem forumową skrzypaczką,->
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)
zapraszam do kontaktu :)

Offline azanna Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: maj 2015r.
Ja polecę Kamilę Jastrzębską z feniks Style. Byłam u niej na próbnym i jestem zadowolona. Makijaż trzymał się cały dzień i wszyscy których spotykalam podziwiali i byli nim zachwyceni :)

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
jaka cena u niej?
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)

Offline Liwka Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 6.06.15
Ja tez byłam na próbnym makijażu u Kamili Jastrzębskiej, makijaż - bajka :) Wszystkim się podobało :) Za makijaż ślubny bierze 140 zł.

Offline blankowa Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 05.07.2014
Mnie w dniu ślubu tez malowała Kamila Jastrzębska i mam mieszane odczucia. Jeśli chodzi o makijaż w dniu ślubu - oczy pomalowane świetnie i ogólnie każdy chwalił makijaż, bo rzeczywiście na początku wyglądałam pięknie. Niestety makijaż nie przetrwał próby czasu, gorąca i tańców. Oczy wytrzymały do rana (nie wiem jak by było z rzęsami bo miałam zrobione metodą 1:1, więc nie trzeba było ich malować), ale podkład i róż w większości starły się zaraz po życzeniach i dużej ilości buziaków ;) Po pierwszym bloku tanecznym w ogóle zrobiłam się blada. Nie wiem, może to kwestia skóry, aczkolwiek mój zwykły podkład wytrzymuje dłużej, więc nie wiem o co chodzi. Szkoda, bo myślałam, że profesjonalny makijaż i wysokiej jakości podkłady powinny dłużej się utrzymać. Dodam, że po próbnym nie dostrzegłam tego, ale jednak dzień ślubu był znacznie intensywniejszy i bardziej gorący.

Offline Ola9123 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 30.05.2015
Ja polecam Szczuka Visage

Offline Netka24 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 11/07/2015
a gdzie szczka visage ma siedzibe? albo minika madej?
bo jestem z fordonu i chyba nie bede sie wybierala w tym dniu na podroz do srodmiescia

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 09.09.2016
Monika Madaj w Żołędowie (bez samochodu ciężko)

Offline Netka24 Kobieta

• użytkownik
Monika Madaj w Żołędowie (bez samochodu ciężko)

no to mi odpada juz :(

Offline Ola9123 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 30.05.2015
Szczuka ma na ul.  Orlicza na Czyżkówku

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
Ale z tego co wiem Monika Madaj mieszka w Fordonie.

Moja znajoma mieszka niedaleko niej.

Poza tym myślę że w dniu ślubu to powinien być raczej standard za dojazd do domu- szczególnie za taka kasę ;)

Offline KasiuniaB Kobieta

• nowicjusz
Ale z tego co wiem Monika Madaj mieszka w Fordonie.

Moja znajoma mieszka niedaleko niej.

Poza tym myślę że w dniu ślubu to powinien być raczej standard za dojazd do domu- szczególnie za taka kasę ;)

Niestety w Zoledowie Pani Madaj przyjmuje. Jak chcesz mieć makijaz wykonany w domu to musisz od razu dla 4 osób zarezerwować.

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
Ja nie chce ;)

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 09.09.2016
ja umówiłam się na makijaż okolicznościowy - slub koleżanki (ale bede chcciala w ten sposob wyprobowac makijaz na swoj slub) w pierwszej kolejności do pani Madaj ale później przemyslałam, sprawe i odwołałam - właśnie ze względu na dojazd gdyby to było w mieście to pół biedy, nie posiadam swojego samochodu a nie mam pewności czy za kilka miesięcy mój narzeczony akurat bedzie mógł mnie zawiezc i poczekac.
Ostatecznie wybrałam pania Kamile Jastrzebska (na Dworcowej ma zaklad) w tym samym budynku jest Zaremba wiec na wczesniejsza godzine do fryzjera sie umowilam. Ale do tego jeszcze kilka miesiecy wiec poki co nie mam osobistej opinii, aczkolwiek przekopałam wiele watkow i najwiecej pozytywnych opinii mialy pani Madaj, Jasrzebska i Szczuka (chyba) wiec postanowilam wybrac ktoras z nich. Duzo od kolezanek pozytywnych opnii slyszalam o p. Angelice Piotrowskiej - Gina make up.

Offline weronafoto Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: czerwiec 2015
Czy któraś może powiedzieć coś o Pani z Pięknego Oka? Jakieś opinie?

Offline takakasia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 6.09.2014
Karolina Kępka  makijaz ;) polecam :)

Offline majkaaaa Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 22.04.2016
Ja dzisiaj zarezerwowałam makijaż u pani Madaj. Co prawda nie jest to w Bydgoszczy, ale stąd gdzie mieszkam właściwie odległość taka sama jak do miasta. Mam nadzieję, że będę zadowolona.  Z reguły nie nakładam makijażu, nie potrafię tego robić, więc jestem ciekawa co z tego wyniknie.

Offline maślanka Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 20.06.2015
Nie wiem jakim cudem ale p. Madaj miała wolą godzinę w dniu mojego ślubu, byłam w szoku bo jest tu bardzo polecana i byłam pewna, że raczej nie ma szans na wolny termin w czerwcu. Proszę a tu taka niespodzianka :):) Poleciła mi również fryzjerkę salon Nefrettete i tu też udało mi się dograć termin. Przeraża mnie tylko, że od 7 rana będę musiała być na nogach prawie dobę....

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
No zaklepując termin 1,5 roku naprzód to raczej nie wyczyn ::)

Offline majkaaaa Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 22.04.2016
!,5 roku wcześniej to może nie wyczyn, ale z tego co widzę maślanka ma ślub za pół roku  ;)

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
Aaaaaa cholera  :los: :mdleje: a ja jeszcze  2014 :P

Offline Netka24 Kobieta

• użytkownik
a czy mozecie podeslac mi numery telefonow do tych pan? ciezko mi to znalezc w necie prosze

Offline maślanka Kobieta

• nowicjusz
hehe nawet bym powiedziała że 5 miesięcy  ;D ;D

Offline maślanka Kobieta

• nowicjusz
Netka24 link na priv przesłałam

Offline Netka24 Kobieta

• użytkownik

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
Znacie salon fryzjerski KANO?? Kto tam czesze najlepiej?:)

Offline Netka24 Kobieta

• użytkownik
no angelika i madaj maja zajety moj termin...