e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Sprzedam wózek xlander xmove  (Przeczytany 554 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline beta80 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.07.2009
Sprzedam wózek xlander xmove
17 września 2014, 14:20
Sprzedam wózek Xlander xmove w kolorze Europa. Wózek kupowany był w Smyku w Szczecinie i jeździł nim tylko mój synek. Wózek jest w stanie bardzo dobrym.  Więcej informacji na priv. zapraszam :)

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
Odp: Sprzedam wózek xlander xmove
17 września 2014, 14:58
to ja poprosze info na priv, jakieś fotki itp.  ;)
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline beta80 Kobieta

• maniak
17 września 2014, 15:00
ok :) dzisiaj wieczorkiem wyślę zdjęcia i więcej szczegółów. podasz mi swoj adres mailowy?

Offline beta80 Kobieta

• maniak
20 września 2014, 22:11
Poniżej mala charakterystyka wózka :)

W sklad wózka wchodzi:
gondola, siedzisko spacerowe, ocieplany pokrowiec na nóżki, dwustronna wkładka colorpack, barierka do siedziska, pojemny i wytrzymały kosz zakupowy

Gratis dodaje torbę na akcesoria dziecka pasującą do wózka. koszt takiej torby to 169 zł. torba jest w stanie idealnym. posiadam rownież dokumenty i instrukcje obsługi wózka, w tym oczywiście paragon - gwarancja do stycznia 2015 (xlander kupiony w Smyku w Szczecinie )

Wózek wygodnie się składa, posiada światełka ledowe, spacerówkę można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, koła sa pompowane, a przednie są skrętne, dzięki temu wózek prowadzi się bardzo lekko. nie trzeba dodatkowo używać siły podjeżdżając pod krawężnik . W budce spacerówki jest dodatkowy klin, który chroni dziecko przed słońcem. Stelaż posiada również haczyk, który umożliwia składanie go bez dodatkowych problemów i utrzymanie wózka w pionie. Rączka jest teleskopowa.wózek posiada odblaski, ktore są bardzo przydatne podczas spacerów.

Cena 1300 zł do negocjacji

Offline beta80 Kobieta

• maniak
6 października 2014, 11:06
http://olx.pl/oferta/x-lander-xmove-kolor-europa-gratis-CID88-ID76z8N.html

link odsyla do strony z ogloszeniem, można zobaczyc jak wygląda wózek :)