e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Fatałaszki ciążowe (koszule, spodnie do pracy) rozm. 38 i 40. ZAPRASZAM!!!  (Przeczytany 701 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
W związku z tym, iż w tej materii zachłanna nie jestem i troje dzieciarni mi w zupełności wystarczy (no chyba, że się jakiś bonus trafi ;) ), stwierdziłam, że dosyć tego zalegania w szafie i czas pozbyć się reszty fatałaszków ciążowych (część się sprzedała wiosną na Forum).

Zapraszam na zakupy!

P.S.
Darowałam sobie prasowanie, bo to "głupiego robota", skoro i tak trzeba je odświeżyć przed założeniem. Oczywiście po wyprasowaniu prezentują się lepiej ;) Rozmiarówka to takie 38/40, bez problemu mogę pomierzyć dokładnie.
Do cen należy doliczyć koszt wysyłki, chyba że skusicie się przyjechać na Gumieńce to herbatę/kawę w kubku/filiżance/szklance z Biedry dorzucam gratis, może się znajdzie nawet mleko i cukier ;)

Także bez zbędnej pisaniny jedziemy ze zdjęciami:

1. Koszula na krótki rękaw Qba - polecam bardzo, bo w przeciwieństwie do większości ubrań ciążowych, wygląda zgrabnie i nie poszerza. Rozmiar 1, cokolwiek to znaczy, wg mnie 38. Cena 20 zł

2. Koszula na długi rękaw z fajnymi mankietami,1 Mama Licious rozmiar M. Cena 15 zł

3. Sukienka Only na lato wiązana na szyi, trzyma się też bez problemu na samej gumce nad biustem, rozm. M, raczej do chodzenia po domu. Cena 7 zł

4. Legginsy ciemny brąz ciepłe, kupione w listopadzie, rozm. L, z przodu dwie małe dziureczki na szwie - bez problemu do zszycia. Cena 7 zł

5. Brązowe spodnie na kant, rozm. 2 (na moje oko większe 38) - cena 25 zł

6. Czarne spodnie na kant, rozm. 40, nieco większe niż te brązowe - cena 20 zł

7. Białe spodnie lniane Branco, z regulacją na górze golfu na guzik, rozm. M - cena 20 zł

8. Sweter TU, z domieszką moheru, rozm. 14, według mnie L, wiązany kopertowo, dzięki czemu służy od początku do końca ciąży - cena 15 zł

9. GRATIS  Koszula długi rękaw 9monate - GRATIS (pod biustem rozchodzi się szew, nie mam maszyny, żeby to zszyć, ręcznie przyznaję, że mi się
nie chciało, bo nosiłam ją pod swetrem :P )

:Serduszka: .::Łucja 15.10.2009::. :Serduszka: .::Hubercik 20.01.2012::. :Serduszka: .::Emilka 20.12.2013::. :Serduszka:

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
PROMOCJA WEEKENDOWA MINUS 2 ZŁ OD KAŻDEJ SZTUKI! ;D
:Serduszka: .::Łucja 15.10.2009::. :Serduszka: .::Hubercik 20.01.2012::. :Serduszka: .::Emilka 20.12.2013::. :Serduszka: