e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Szydełkowe robótki dla dzieci  (Przeczytany 1306 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asikas Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 29.12.2007
Szydełkowe robótki dla dzieci
12 lipca 2014, 19:55
Witam

Na profilu na facebooku "Serduszko Wojtusia" będę organizowała różnego typu licytacje szydełkowych czapek, szalików,opasek, zabawek ale również innego typu rzeczy (będzie m.in. chodzik-pchacz, obrączka).  Wszystko na zbiórkę pieniążków na operację złożonej wady serca synka w klinice w Niemczech (szczegóły na stronie).
Serdecznie zapraszam.

Obecnie do licytacji jest taka czapeczka:

Inne moje przykładowe dzieła (więcej zdjęć na profilu Szydełko Asi):

Jeżeli to nie jest miejsce na tego typu ogłoszenia proszę o usunięcie posta.
Jednak z góry dziękuję za zainteresowanie stroną. Wierzę, że tego typu fora mają wielką moc!!!
Joanna Tomczyk

Offline kasia.g Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 14.06.2008
Powodzenia Asiu! Mam nadzieję, że uda Wam się jak najszybciej uzbierać pieniądze na operację Wojtka. Dobrze rozumiem, że na późniejszych licytacjach będą jeszcze inne cudeńka? (bardzo podoba mi się ta czapeczka z szaliczkiem)
Julia II 2010
Ksawery VIII-IX 2011
Tymon III 2013

Offline asikas Kobieta

• forumowicz
Dopiero zaczęliśmy działać i planuje jakoś raz, może dwa razy w tygodniu właśnie wystawiać nowe rzeczy do zrobienia - muszę dać sobie jeszcze tydzień do ogarnięcia się z tym całym zamieszaniem :) Następny chyba będzie ten komplecik lub jakaś maskotka :)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Chodzi o waszego synka??? O rany..... trzymam kciuki za szybkie uzbieranie kaski!!!!!!!

Offline kasia.g Kobieta

• zapaleniec
Żyrafka jest czadowa :) Choć jak zerknęłam na fb, inne też mnie zachwyciły (szczurek i piesek) - jak to z praniem takich maskotek - mocno po nich widać kontakt z pralką? Szukam przytulanki idealnej dla Tymka...
(Przy okazji - szacuneczek za talent! Wojtuś może być dumny z tak zaradnej mamy!)
Julia II 2010
Ksawery VIII-IX 2011
Tymon III 2013

Offline asikas Kobieta

• forumowicz
Tak chodzi o mojego synka. Niestety Wojtuś nie został zakwalifikowany do leczenia w Poznaniu.
Wszelkie wpłaty za wylicytowane rzeczy będą bezpośrednio na fundację, nic na nasze prywatne konto..
Wylicytowane rzeczy będą do odbioru osobistego lub też będę wysyłać (na mój koszt)
https://www.facebook.com/pages/Serduszko-Wojtusia/1450571518530334?ref=hl

Jeszcze dzisiaj wystawię licytację na chodzk-pchacz fisher price :D O taki:

Maskotki wypełniam takim wkładem z poduszek. Nigdy nie prałam w pralce w sumie a raczej ręcznie i przeżyły :)
Zamierzam właśnie wydziergać jakąś na licytację ale narazie czasu brak...

Offline kasia.g Kobieta

• zapaleniec
Mimo że udało mi się zwalczyć poczucie winy, że zdecydowaliśmy się na Łódź a nie Monachium, nadal wierzę, że prof. Malec potrafi zdziałać cuda. Może to i lepiej, że Poznań sobie odpuścił... oby na późniejszych kontrolach zdziwili się w  jak dobrym stanie jest serducho Wojtka! Trzymam mocno kciuki!
Julia II 2010
Ksawery VIII-IX 2011
Tymon III 2013

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Strona już polubiona - będę zaglądać :)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
czy żyrafa z pierwszego postu jest do kupienia nadal???
i gdzie znaleźć inne Twoje "dzierganki"

Offline asikas Kobieta

• forumowicz
Na facebooku Szydełko Asi: https://www.facebook.com/pages/Szyde%C5%82ko-Asi/550634808387806?ref=hl
Rzeczy, które dziergałam już dawno w świat poszły ;) Ale mogę nowe stworzyć - kwestia pomysłu na maskotkę ... Żyraf robiłam już chyba ze 4 :D
Jakby co zapraszam :)

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
polubione.. czekam na aukcje :)

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
Jakie proponujesz ceny za np.zyrafe i np. Czapeczkę tę szaro różową z kwiatkiem?

Offline asikas Kobieta

• forumowicz
Póki co nie dam rady robienia maskotek na "zamówienie" - chyba, że jakoś sie wyrobię z czasem. Głównie skupiam się na licytacjach.
Jeśli chodzi o ceny to "w normalnych okolicznościach" żyrafka to koszt 40 zł, a czapka w zależności od wielkości 25-30 zł. Na pewno jak będę wiedziała jak sprawa się rozwija z operacją synka to wystawie odpowiednie ogłoszenie odnośnie szydełkowych robótek :)
Póki co "walka" jest na pierwszym miejscu, aniżeli jakikolwiek zarobek dlatego zapraszam na licytacje.
Pod koniec tygodnia powinnam coś nowego dorzucić - trochę więcej szydełkowych :)
Serdecznie dziekuję za zainteresowanie :D

Offline asikas Kobieta

• forumowicz
Dzisiaj wieczorem trafia kolejne rzeczy na licytację - bedzie komplecik na szydelku oraz maskotka. Po weekendzie bedzie szydelkowa zabawka:)
Zapraszam: www.facebook.pl/serduszkowojtusia

Offline asikas Kobieta

• forumowicz
Na licytację trafiłu kijki do nordick walking, maskotka kotek, szydełkowy komplecik i szydełkowy robot :)

Zaparaszam na www.facebook.pl/serduszkowojtusia

Offline asikas Kobieta

• forumowicz

Offline asikas Kobieta

• forumowicz
Na licytacji są teraz takie czapeczki :

www.facebook.pl/serduszkowojtusia
Zapraszam