e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: PILNE! Czarna sukienka na 98 - Szczecin  (Przeczytany 449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Dziewczyny, sytuacja nagła i smutna...
Potrzebuję dla małej czarną sukienkę (lub namiary gdzie taką kupię w Szczecinie)
Rozmiar 98 do odbioru wyłącznie osobistego bo niestety nie mam już czasu na pocztę. Będę w Szczecinie od poniedziałku.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline elisabeth81 Kobieta

• Chuck Norris
Ja chyba mam... Dam znać wieczorem
"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
OK, będę czekać, jak byś mogła dać fotę będę bardzo wdzięczna

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline elisabeth81 Kobieta

• Chuck Norris
sprawdzę jednak rano bo teraz się już nie dostanę do tej szafy... mieć mam na pewno sukienkę czarną H&M - nie mam pewności co do rozmiaru..coś na pewno między 86 a 98
"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Ja mam czarną ale ma złote pasy a do tego czarne bolerko do kompletu.

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
Patrzałam u Ciebie w zdjęciach picassa i tam nie ma tej sukienki, masz jakąś fotę?

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Ania to weź mi napisz swój numer to ci prześle mmsem.

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
poproszę o zamknięcie wątku