Autor Wątek: Kosmetyki za 5zł :-)  (Przeczytany 2844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Kosmetyki za 5zł :-)
« dnia: 15 Czerwca 2014, 01:57 »
Nie zużyję...zatem bez sensu by się marnowały.
Zazwyczaj są to produkty z glossyboxa...i próbki i pełnowymiarowe kosmetyki
Zapraszam chętne osoby.
 


NR 1 ----- got2beSPARKLING nabłyszczający lakier do stylizacji (pełnowymiarowy produkt - 10zł)


Łączy doskonałe wykończenie każdej fryzury z fantastycznym aromatem świeżych melonów. Sprawi, że włosy rozbłysną fascynującym blaskiem, a przy tym będą perfekcyjnie ułożone!
ZASTOSOWANIE PRODUKTU
Rozpyl lakier na wilgotne włosy przed ułożeniem fryzury, lub rozpyl na gotową fryzurę, aby natychmiast uzyskać błyszczący połysk.

NR 2 -----SYOSSKeratin pianka do włosów (pełnowymiarowy produkt - 5zł)


Zapewnia niewidoczne, supermocne utrwalenie do 48 godzin oraz wzmocnienie i cudowną miękkość włosów. Syoss Keratin Style Perfection z Salon Control-System, współtworzony i testowany przez fryzjerów z identyczną jak w strukturze włosów upłynnioną keratynę, wzmacnia włosy i zapewnia supermocne długotrwałe utrwalenie. 100% utrwalenia, siła miękkość i blask. Łatwa do wyczesania. Pomaga chronić przed gorącym powietrzem suszarki. Efekt - włosy piękne jak z salonu fryzjerskiego.


NR 7 ----CLARENACaviar Face Peeling (próbka - 3zł)


Peeling o podwójnym działaniu i nowej pozbawionej parafiny, oleju parafinowego i sylikonów formule, dla każdego rodzaju cery. Papaina rozpuszcza zrogowaciały naskórek, a delikatne drobinki bambusa mechanicznie go oczyszczają, odblokowują pory i wygładzają skórę. Ekstrakt z kawioru odżywia, nawilża, witamina E neutralizuje wolne rodniki, a TELOSENSE™ powstrzymuje proces starzenia. Peeling zwiększa możliwości absorpcyjne cery, optymalnie przygotowując do kolejnych etapów zabiegów.


NR 9 ----LOVE ME GREENOrganic Energising Face Peeling (pełnowymiarowy produkt - 15zł)


Naturalny, wygładzający bio-peeling organiczny do twarzy. Delikatnie usuwa martwe komórki z powierzchni skóry,  stymuluje procesy regeneracyjne, polepsza koloryt skóry. Łagodnie eliminuje nadmiar sebum, usuwa nieczystości i zrogowaciałe komórki naskórka. Zabezpiecza skórę przed oznakami starzenia, pozostawiając skórę bardziej miękką , gładszą, promienną oraz poprawiając jej nawilżenie.


NR 11 -----ISADORAPerfect Moisture Lipstick (47 Summer Red) (próbka - 3zł)


Dzięki zawartości olejków roślinnych kremowa pomadka intensywnie nawilża i pielęgnuje usta. Zawarty w pomadce pantenol chroni wargi przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

NR 12----Figs & Rouge, Balm 100% Organic (Balsam do ust, twarzy i ciała) (pełnowymiarowy produkt - 10zł)


Balsam o zapachu róż i fig, z całkowicie naturalnych składników. Pielęgnuje usta zostawiając je miękkimi. Może służyć również do pielęgnacji twarzy lub ciała.


NR 13 ----Nails IncLakier do paznokci w kolorze Victoria (pełnowymiarowy produkt - 15zł)


Lakier do paznokci Nails INC charakteryzuje się doskonałą trwałością i wyjątkowym połyskiem, a przy tym łatwo i dokładnie pokrywa płytkę paznokcia.


NR 16-----PLAYBOYPlay it Sexy (pełnowymiarowy produkt - 5zł)


Słodki i delikatny nawilżający balsam do ciała Playboy Play it Sexy o zmysłowym waniliowym zapachu, który rozświetla skórę i nadaje jej aksamitną gładkość.


NR 17 -------MITCHELL AND PEACHBody Cream (próbka - 3zł)


Luksusowy krem do ciała. Dzięki zawartości angielskiego miodu, organicznego kakao, witaminy B5 oraz masła shea, pozostawia skórę miękką, odżywioną i otuloną delikatnym zapachem. Jak wszystkie produkty marki Mitchell and Peach, kosmetyk wzbogacony jest w poddawane destylacji parowej olejki kwiatowe, które pochodzą z posiadłości Mitchell’s w hrabstwie Kent, w Anglii.


NR18----LIRENEGolden Charm (próbka - 3zł)


Kosmetyk pozwala poczuć prawdziwą magię złotych drobinek na skórze, która rozbłyśnie szlachetnym blaskiem. Zmysłowy zapach balsamu, w którym wyczuwalne są nuty słonecznej mandarynki, delikatnej róży i patulki wonnej, podkreśla naturalne kobiece piękno. Zawarta w balsamie złota alga głęboko nawilża skórę oraz pobudza produkcję kolagenu. Hialuronian przywraca jędrność, a olej z jojoby odżywia skórę.


NR 20 ----PALMER'SBrązujący balsam do ciała (próbka - 5zł)


Nawilżający balsam do ciała oparty na bazie formuły czystego masła kakaowego wzbogaconego witaminą E, aby zapewnić skórze maksymalne nawilżenie i naturalnie wygladającą opaleniznę. Balsam nadaje skórze równomierny i naturalny odcień opalenizny bezpośrednio po nałożeniu. Łatwo się rozprowadza i nie pozostawia smug.

NR 23 -----Emite Makeup Zalotka (pełnowymiarowy produkt - 20zł)


Profesjonalna zalotka do rzęs jest wyprofilowana tak, aby dopasować się do każdego kształtu oka. Dzięki odpowiedniemu naciskowi silikonowych gumek, zamocowanych do zalotki, rzęsy podkręcone są w naturalny sposób i pozostają takie przez cały dzień!
Podobno dzięki tym gumkom nie niszczy rzęs, tak się na blogach doczytałam… a w zestawie jest kilka wymiennych gumek….
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwca 2014, 07:55 wysłana przez liliann »
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline ~Ania~
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 24071
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2006-10-07
Odp: Kosmetyki za 5zł :-)
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwca 2014, 09:15 »
3, 4, 5, 6, 19, 21, 22. Proszę o odlozenie. A jak usiąde do kompa to jeszcze dokladnie zobaczę czy to wszystko :)

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Kosmetyki za 5zł :-)
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Czerwca 2014, 09:19 »
dobra Ania...odłożę...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline moia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kosmetyki za 5zł :-)
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Czerwca 2014, 09:47 »
A ja poproszę nr 8, 14 i 15  :)

Offline maggi-80

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7834
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19-06-2010
Odp: Kosmetyki za 5zł :-)
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Czerwca 2014, 09:54 »
Dla mnie 10tka - 2 szt.

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Kosmetyki za 5zł :-)
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Czerwca 2014, 21:51 »
dziewczyny....
przepraszam za obsuwę...
miałam podliczyć i popakować dzisiaj, ale mnie coś rozkłada
jutro po pracy się zabiorę...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline ~Ania~
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 24071
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2006-10-07
Odp: Kosmetyki za 5zł :-)
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Czerwca 2014, 22:06 »
Spoko. Mi się nie spieszy :) Ważne, że jesteś :)

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Kosmetyki za 5zł :-)
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Czerwca 2014, 22:08 »
jestem po spotkaniu w wielkim białym uchem... :-\
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline maggi-80

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7834
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19-06-2010
Odp: Kosmetyki za 5zł :-)
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Czerwca 2014, 22:23 »
Mi się kompletnie nie śpieszy :)

Offline moia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kosmetyki za 5zł :-)
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Czerwca 2014, 07:16 »
mi również :)

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Kosmetyki za 5zł :-)
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Czerwca 2014, 07:56 »
podliczone - odłożone....
muszę tylko poprosić męża, żeby oszacował koszty wysyłki...ma sklep internetowy to wie lepiej niż ja...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline alinka692

  • "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4115
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.08.2010
Odp: Kosmetyki za 5zł :-)
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Czerwca 2014, 12:53 »
poproszę numer 9 :)

tak myślę i prócz 9 poproszę jeszcze 1, 7, 18 i 20  :P

Offline ~Ania~
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 24071
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2006-10-07
Odp: Kosmetyki za 5zł :-)
« Odpowiedź #12 dnia: 1 Lipca 2014, 18:05 »
Lila wysłałaś już może kosmetyki?
Już przyniósł listonosz :) dziękuję :)

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Kosmetyki za 5zł :-)
« Odpowiedź #13 dnia: 1 Lipca 2014, 19:31 »
no  ;D ;D ;D
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline maggi-80

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7834
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19-06-2010
Odp: Kosmetyki za 5zł :-)
« Odpowiedź #14 dnia: 2 Września 2014, 00:21 »
Wiesz co w moim przypadku bedzie szybciej jak wrzucisz w koperte :)

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Kosmetyki za 5zł :-)
« Odpowiedź #15 dnia: 2 Września 2014, 00:22 »
oki... ;D
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline maggi-80

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7834
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19-06-2010
Odp: Kosmetyki za 5zł :-)
« Odpowiedź #16 dnia: 2 Września 2014, 21:45 »
Podsumuj mnie na privie i dołącz wysyłkę  :D