e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: śpiworki, ciuszki, buciki dla najmłodszych :)  (Przeczytany 873 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asiul Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 17.07.2010
Dziś kilka nietrafionych prezentów od babć
1. śpiworek John Lewis baby, zapinany na zamek z boku i na napki na ramionkach, do 6 miesiąca. Bardzo dobry stan, świeżo wyprany w Dzidziusiu - 12zł.

2. śpiworek welurowy Marks&Spencer, zapinany na zamek z boku i na napki na ramionkach, do 6 miesiąca. Bardzo dobry stan, świeżo wyprany w Dzidziusiu - 12zł.

3. Buciki sportowe dla dziewczynki Puma, r. 18 (11cm), bardzo dobry stan, 12zł

4. cudowne trampeczki jeansowe Next, 0-3miesiące, z uroczą małpką. Bardzo dobry stan, 8zł

5. bojóweczki r.62, Marks&Spencer, mały kawaler wygląda w nich jak rasowy mężczyzna :) 4zł

6. Uroczy rampers z George'a, r62, nowiutki, wyprany w Dzidziusiu, ale za mały dla mojego skrzata... 5zł

7. rewelacyjny pajacyk z TU, r.62, MINI DEVIL :) założony raz dla jaj, do zdjęcia przed chrzcinami, wyprany w Dzidziusiu. Z pazurami, rogami i ogonkiem :) 5zł

8. bardzo mi szkoda sprzedawać, ogrodniczki jeansowe z Disneya, r.62, boski prezent, ale kupiony za mały :( może uda mi się zdobyć gdzieś większe ;) 10zł

na razie tyle, reszta czeka na zrobienie zdjęć :) rozmiary 56-62

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
Odłóż mi proszę butki next i ten pierwszy śpiworek. Poczekam na resztę, jak masz coś dla chłopca r. 62

Offline asiul Kobieta

• zapaleniec
zarezerwowane :) jutro postaram się dodać ciuszki, jak królewicz pozwoli matce zrobić zdjęcia i przysiąść do kompa ;)

Offline wpaula Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 1.06.2013
ja poprosze narazie butki puma i pajacyk czerwony

Offline asiul Kobieta

• zapaleniec
9. rewelacyjne kapciuchy NEXT, dla najmłodszych, wygodne zapięcie na rzep z tyłu bucika. Nie nanosiliśmy się, szybko zrobiły się za małe. 6zł

10. dwie czapeczki typu "plemnik" :D można zawiązać ogonek. W świetnym stanie. Będą pasowały na dzieciaczka noszącego r.62. Pierwsza bawełniana, druga welurowa - każda 3zł lub obie 5zł

11. NOWE, tylko lekko przeprane w Dzidziusiu śpioszki 62 - 4zł

12. NOWY zestaw kaftanik plus czapeczka dla malucha, 56 - 4zł

13. Kaftanik zawiązywany, 56-62, świetny stan - 3zł

14. NOWA bluzeczka 56, przeprana w Dzidziusiu - 3zł

15. Kaftanik 62, założony, raz, przeprany - 3zł

16. Kaftanik 62, założony, raz, przeprany - 3zł

17. NOWY kaftanik zapinany na napki, 62, kolor błękitny - 4zł

18.  NOWY kaftanik zapinany na napki, 62, kolor jasnozielony- 4zł

19. Śliczny rampersik z polaru, 56 - 3zł

20. Pajacyk 62, bardzo dobry stan - 3zł

21. Pajacyk 62, bardzo dobry stan - 3zł

teraz będzie seria pajacyków "dziedzicznych", wszystkie będą pasować na dzieciaczka noszącego 62, synek ich nie nosił, bo miałam dosyć swoich pajacyków. Widać po nich ślady użytkowania, wyprałam je porządnie, niektóre zostały wygotowane. Chętnie się pozbędę, żeby zrobić miejsce w szafie :) 3zł sztuka
22.
23.
24.
26.
27.
28.
29.

Offline asiul Kobieta

• zapaleniec
14. - zaległe zdjęcie

seria body, używane, 2 zł sztuka, wszystkie 62
30.
31.

32. body 62, założone raz, 3zł

33, Body z Disneya, porządna bawełna, malutka dziurka na dole przy napkach - do zaszycia przez wprawną mamę, ja wolę nie zepsuć bardziej ;) 62, 3zł

Offline asiul Kobieta

• zapaleniec
na razie tyle, będę dodawać sukcesywnie większe ubranka, żeby zrobić miejsce na... jeszcze większe :)

Offline asiul Kobieta

• zapaleniec
30. przytulanka z gryzakiem TOPOLINO - w świetnym stanie, leży w kącie, bo dziecię niezainteresowane :)

Offline asiul Kobieta

• zapaleniec
kurczaki... pousuwało mi zdjęcia :( wciąż aktualne:
2.
5.
6.

oprócz tego chętnie sprzedam witaminy K+D, mąż mi kupił za dużo, kiedy już trzeba było przerwać i podawać samą D... mam jeszcze 2op. po =40 kaps. firmy Kadefarm. Uwaga: data ważności do końca lipca. każde op. po 5zł

mam również 1 op. Ibuvitu K+D po 10 kaps, i 1op. KiD-Vitum (dobre daty ważności), które dołączę do Kadefarmu-po 1op. gratis.

Offline asiul Kobieta

• zapaleniec
31. Mięciutki kaftanik welurowy 62, nowy - 4zł

32. Sweterek z Next, 56-62, założony może 2 razy... - 5zł