Autor Wątek: sala weselna  (Przeczytany 7828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Haosi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2015
sala weselna
« dnia: 13 Maja 2014, 13:26 »
Witam wszystkich,
Zdecydowałam się zalogować na forum ponieważ brakuje mi już pomysłu gdzie szukać pomocy odnośnie organizacji wesela.  Głównie chodzi mi o sale bo wydaje mi się że to podstawa.  W poszukiwaniu sali na wesele dotarłam niemal do końca internetu i zdałam sobie sprawę że to ludzie zawsze wiedzą najwięcej i mogą polecić coś naprawdę dobrego.  Znalazłam wiele pięknych sal ale za cudownym wnętrzem z reguły idą duże pieniądze, którymi nie dysponuję a nie chcę brać kredytu.  Z narzeczonym bardzo się kochamy i chcemy zaraz po ślubie postarać się o dziecko.  A jak wiadomo dzieciątko to wydatki chociażby na wózek czy szczepienia.  Dlatego kredyt nie wchodzi w grę.  Wracając do tematu, szukam sali weselnej w niedużych pieniążkach, która musi pomieścić 80 osób.  Nie mam wymagania co do miejsca, natomiast było by świetnie gdyby była tam możliwość noclegów (lub gdzieś w pobliżu).  Dla przybliżenia dodam że jestem z Gliwic ale dużo rodziny mam przyjezdnej:) Czy ktoś organizował lub był na takim weselu i coś może polecić? Z góry dziękuję za pomoc:)

Offline Biedronka2014
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 20.09.2014
Odp: sala weselna
« Odpowiedź #1 dnia: 1 Września 2014, 14:33 »
Witam.  Wiem, że późno odpisuję, ale może komuś się przyda ;-)
Wesele mieliśmy w czerwcu tego roku w sali Pol-Trans Catering w Mierzęcicach.  Zaraz obok są hoteliki, gdzie mogą przenocować przyjezdni goście (bardzo ładne pokoje, nasi goście bardzo sobie chwalili).  Nazwa może mało zachęcająca ale sala w 100% godna polecenia!!! Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni.  Sama sala bardzo ładna, bardzo gustownie urządzona,  możliwość wyboru stołów prostokątnych jak i okrągłych, dekoracja stołów konsultowana była z nami, kwiaty żywe dopasowane do bukietu Pani Młodej.  Kolorystyka i dodatki na stołach-wszystko pod nasz gust i wymagania.  Jedzenie przepyszne- też wszyscy sobie chwalili, sami robią wędliny, pasztety itp, do niczego nie można było się doczepić.  A ilość nie do przejedzenia! Wszystko co zostało dostaliśmy do domu.  Dodatkowo nasza obsługa (zespól, fotograf, kamerzysta) - płaciliśmy za nich 50% ceny.  Wszystkim zajmuje się pani Dorota- można się z nią dogadać pod każdym względem.  Dodatkowo nikt nam się podczas wesela do niczego nie wtrącał.  Tort upieczony wg naszych życzeń i wytycznych. Wszystko jest naprawdę dograne.  Mało jest opinii na temat tej sali, jest też chyba mało znana, z moich znajomych np.  prawie nikt o niej nie słyszał ,  dlatego postanowiłam coś wrzucić.  Z własnego doświadczenia wiem jak ciężko jest coś wybrać i dopasować do swoich wymagań, ale jak ktoś chce mieć cudowne wesele jak my to szczerze tą salę polecam!

Offline jako236
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: sala weselna
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Lipca 2017, 07:47 »
Ja znalazłam bardzo fajną salę na swoje wesele we Wrocławiu. Jest duża, a więc pomieści wszystkich naszych gości. Jest to LINK USUNIĘTY!, a ślub mamy zaplanowany na maj 2018. Będzie cudownie.  :) Robimy we Wrocławiu, ponieważ stamtąd pochodzę i stamtąd będzie większość gości.
« Ostatnia zmiana: 28 Lipca 2017, 08:39 wysłana przez ~Ania~ »

Offline AnetaAnetka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: 12.07.2014
  • Skąd:: Jaworzno
  • Ślub w: Lędziny
Odp: sala weselna
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Lutego 2019, 10:14 »
Jeśli chodzi o wesele to zdecydowanie mogę Wam polecić Hotel Pinocy w Lędzinach. Byliśmy tam najpierw jako goście, a później sami zdecydowaliśmy się na wesele właśnie w tym miejscu i wszystko było dopięte praktycznie na ostatni guzik.

Offline landrynkowa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: sala weselna
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Marca 2019, 15:03 »
w okolicach Wrocławia, w Kuklicach jest super sala na wesele, Sarah. pomiesci 250 osob, poza tym maja tez pokoje, dla nowozenców apartament gratis, zapewniona pomoc konsultantki slubnej, co mega ulatwia sprawe bo w pewnych kwestiach lepiej zdac sie na kogos kto ma doswiadczenie w organizacji tego typu wesel, no nam sie bardzo podobało, goscie zadowoleni :) polecam

Offline klarciamarcia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Skąd:: Katowice
Odp: sala weselna
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Maja 2019, 11:38 »
Spokojnie mogę polecić Ci Gostyniec. Bardzo fajne wesele zorganizowali mojej kuzynce. Piękna sala balowa, udekorowana z gustem. Ładnie ustawione i zastawione stoły, dużo miejsca i miła obsługa. A jedzenie smaczne, świeże i w odpowiednich ilościach. Z tego co wiem to ceny też mają przystępne

Offline Edyta K.
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: sala weselna
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Czerwca 2019, 20:24 »
Hotel Biały Dom w Paniówkach ma bardzo fajną ofertę weselną, są trzy warianty cenowe. Sala jest wyjątkowa, bardzo stylowa i przestronna. Jedzeniem byliśmy zachwyceni, pyszne i pięknie podawane dania na gorąco oraz obiad. Do tego pełno jedzenia na stołach. W cenę wliczony jest nocleg dla młodej pary, a w następny dzień można odpocząć po weselu w hotelowym SPA.

Offline MagdaLenkaK
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: 25.08.2018
  • Skąd:: Katowice
  • Ślub w: Hotel Pinocy
Odp: sala weselna
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Sierpnia 2019, 09:11 »
Polecamy Hotel Pinocy w Lędzinach.
Piękne miejsce, sala przestronna. Byliśmy na weselu, gdzie było 180 osób, a w ogóle się tego nie odczuwało. Jedzenie pyszne, pięknie podane. Obsługa na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem był ogród, gdzie można było na chwile wyjść i odpocząć
Szkoda, że mieliśmy już wesele. Polecamy

Offline Kinga Matyszczak
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • data ślubu: 01.09.2019
  • Skąd:: Katowice
  • Ślub w: Hotel Pinocy
Odp: sala weselna
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Października 2019, 07:05 »
Serdecznie polecamy Hotel Pinocy. Pełen profesjonalizm, smaczne jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie. Wszyscy goście zadowoleni - nie chciało im sie wyjeżdżać z Lędzin. Właściciele mili i pomocni. Wesele w Pinocym to niezapomniane wspomnienie na całe życie !

Offline Malwina898u
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25/06/2022
  • Skąd:: Ruda Śląska
  • Ślub w: Ruda Śląska
Odp: sala weselna
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Lipca 2022, 15:06 »
Polecam Sala weselna Adria w Rudzie Śląskiej.
Jeśli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze i pysznym jedzonku to wybór jest prosty.
Nie zawiodłam się na niczym - drugi raz wybrałabym znowu tę salę :) No i trzeba przyznać że ceny dość konkurencyjne :)