Autor Wątek: zaproszenia - gdzie zamawiacie?  (Przeczytany 2268 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anita_ab
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
zaproszenia - gdzie zamawiacie?
« dnia: 19 Kwietnia 2014, 20:52 »
WItam, proszę o namiary gdzie robiłyście zaproszenia na terenie woj, śląskiego?
Czy może macie jakąś sprawdzoną firmę z allegro?

Offline doksik86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6878
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: zaproszenia - gdzie zamawiacie?
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwietnia 2014, 08:32 »
Polecam decoratoria.eu
Rewelacyjne jakość, mega szybkie wykonanie, na zamówienie tez zawieszki, winietki etc. Super kontakt i niskie ceny.


Offline anita_ab
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
Odp: zaproszenia - gdzie zamawiacie?
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Kwietnia 2014, 17:23 »
Dziękuję za polecenie :)
Dziewczyny macie jakieś inne namiary na firmy z woj.  śląskiego??

Offline angeldg

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20/09/2014
Odp: zaproszenia - gdzie zamawiacie?
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Kwietnia 2014, 19:09 »
Ja osobiście zamawiałam z Finesse z Gniezna (są na allegro), wzór Swirls 03 w kolorach ciemnej fuksji z papierem perłowym białym - wyszły cudnie. Dopracowane estetycznie. Kontakt z firmą super, na każdym etapie błyskawiczne odpowiedzi, anielska cierpliwość do poprawek i pomysłów. Ostatnio domawiałam 5 sztuk - zamówienie małe, można powiedzieć nieopłacalne -wiadomość wysłana w poniedziałek, a w środę miałam przesyłkę u siebie. Będę polecać każdemu bo takich kontrahentów chciałabym we wszystkich aspektach organizacji wesela. Mam zamiar wrócić do nich w celu zamówienia winietek i tego pudełka na koperty.

Offline Paula1906
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: zaproszenia - gdzie zamawiacie?
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lipca 2014, 19:40 »
My zamawialismy z drukbox'u :) z Świętochłowic.  Jesteśmy mega zadowoleni.  Z reszta każdy gość się ekscytował zaproszeniem typu ' łooo , ale fajne"

Offline angeldg

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20/09/2014
Odp: zaproszenia - gdzie zamawiacie?
« Odpowiedź #5 dnia: 3 Września 2014, 11:12 »
Ja osobiście zamawiałam z Finesse z Gniezna (są na allegro), wzór Swirls 03 w kolorach ciemnej fuksji z papierem perłowym białym - wyszły cudnie. Dopracowane estetycznie. Kontakt z firmą super, na każdym etapie błyskawiczne odpowiedzi, anielska cierpliwość do poprawek i pomysłów. Ostatnio domawiałam 5 sztuk - zamówienie małe, można powiedzieć nieopłacalne -wiadomość wysłana w poniedziałek, a w środę miałam przesyłkę u siebie. Będę polecać każdemu bo takich kontrahentów chciałabym we wszystkich aspektach organizacji wesela. Mam zamiar wrócić do nich w celu zamówienia winietek i tego pudełka na koperty.


i niestety muszę odszczekać swoja pozytywną opinię. Wróciłam do firmy po winietki i naklejki na ciasto. cena za sztukę 1,60 i 1,30 więc wcale nie tak tanio, ale pomyślałam, że będą w takim samym stylu i kolorach. Zapłaciłam za zamówienie, ale przyszły w innym kolorze. Właścicielka upiera się, że to inny odcień tego samego koloru i to wina producenta, ale jak do tej pory osobiście nie miałam problemów z odróżnieniem fuksji od bordo. Biorąc pod uwagę wzorniki kolorów na stronie internetowej wstążki użyte do realizacji mojego zamówienia są bordowe. Nie przeszkadzałoby mi to jakoś strasznie gdyby nie fakt że pod kolor zaproszeń zamawiałam wstążki do kokardek na wódki i dekoracji (sama je robiłam). Kupowałam je w sumie trzy razy w dwóch różnych sklepach internetowych i trzech rozmiarach i zgadnijcie?!... różnica nie są widoczne na pierwszy rzut oka, a już na pewno nie sprawiają wrażenia różnych kolorów.
co na to firma? Nowa dostawa wstążek przyszła już w prawidłowym odcieniu (taki mały zbieg okoliczności ze akurat poprzednia nie) więc mogą mi zrobić takie jak zaproszenia, ale muszę zapłacić 60% ceny (materiał) plus koszt przesyłki.
moja rada: albo zamówcie od razu wszystko, albo w innej firmie.

Offline Gosiak_pl
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Czerwiec 2017
Odp: zaproszenia - gdzie zamawiacie?
« Odpowiedź #6 dnia: 3 Września 2014, 18:33 »
w Siemianowicach śląskich przy tesco niedaleko osiedla młodych jest pracownia, znajdę adres i wyślę.  moja siostra tam mieszka to lepiej będzie wiedzieć ale miała cudowne zaproszenia :)