e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Klocki drewniane + gratis (bardziej dla chłopca). Najlepiej ze Szczecina :)  (Przeczytany 508 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
Witam serdecznie  :)

Chętnie sprzedam klocki drewniane + gratis dorzucam reklamówkę klocków ( nie wiem, jak to fachowo nazwać :P ) plastikowych.

Klocki drewniane pochodza z dwóch źródeł ;)

1. Kupione w Biedronce ( tuba ) w wersji dla dziewczynek i one są w stanie praktycznie idealnym.

2. Odziedziczone po kuzynie klocki drewniane + lokomotywy, wagony i inne nieokreślone pojazdy + różne elementy. Część podniszczona, niektóre rzeczy są zdekompletowane, albo z innej parafii  ;) ale zapewniam, że klocki dają dużo frajdy. Np część wagoników nie ma zaczepek ( niektóre dorobiłam - z marnym skutkiem estetycznym, ale swoją rolę spełniły ;) ).

Z kolei "klocki" plastikowe to takie elementy, z których można zrobić i auto i most i samolot - co komu do głowy przyjdzie. Są tam śrubki, jakieś koła - na zdjęciach starałam się pokazać, jak to wygląda. Zrobiłam zdjęcia w pojemniku, bo nie chciało mi się tego układać i robić osobno zdjęcia - za dużo tego  ::) Są w naprawdę dobrym stanie.

Za wszystko chciałabym 40zł. Najlepiej ze Szczecina, bo trochę to wszystko waży...

Zdjęcia TUTAJ

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
Sprzedane, proszę o usunięcie wątku. Dziękuję :)