e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bartus i Vikusia - moje kochane lobuziaki :)  (Przeczytany 14248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline magda19285 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 01.10.2010
Czesc  ;D

Niesmialo wracam na forum ,po dluugiej przerwie, w nowym watku . Czasem brakuje mi forum , gdzie moge sie wygadac , napisac jak sie rozwijaja moje dzieciaczki , podzielic sie radosciami i smutkami .

Zapytac o wasze doswiadczenia i rady , a jak czasem podczytuje stare watki , widze ze jestescie bardzo pomocne  ;D

Wiec zaczynam z tym watkiem , ciekawa jestem czy beda jakies chetne :)

Offline kaassia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.11.2010
No to ja pierwsza :D
Świetna decyzja :D Bardzo się cieszę, że się jednak zdecydowałaś :D

• uzależniony
Kasiu :*

No to moze male przypomnienie :P

Pewnie kilka forumek pamieta mnie z odliczania slubnego , troche z zonkowego , przestalam tam pisac dawno temu , skupilam sie na nowej sytuacji zyciowej .

Dla tych ktore nie wiedza po slubie w 2010 r wyprowadzilam sie do niemiec , i tak sobie tu zyje z rodzinka , w tym czasie urodzilam corcie (mojego malego diabelka hihi )

Nie bylo mi latwo zaklimatyzowac sie w de (nadal do konca nie czuje sie tu tak jak to bylo w Polsce , ale powoli , powoli moze zmienie swoje nastawienie ) dlatego czasem wpadalam na forum by poczytac cos "polskiego" :P

Jak to w dziale dla forumkowych maluszkow przedstawiam moje pociechy :

Bartus :

Viki :

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Oooooo jeeeeeest !!!
Witam Panią ;D.

Dzieciaczki urocze!

Offline kaassia Kobieta

• Chuck Norris
Jejku, ale dzieci rosną... Ja nie mogę...
Bartuś już jest kawał porządnego chłopa, a Wiki...nie wierzę! A niedawno taki mały okruszek była...

Ciekawa jestem, jak Ty się zmieniłaś...? ;)

• uzależniony
No Bartus to juz duzy :) Jest strasznie kochany , teraz 27 kwietnia bedzie mial 1 komunie sw :) Nie wiem kiedy ten czas zlecial hihihi

Czy ja sie zmienilam ??? tak hehe wygladam jak maly wieloryb  ;D Ale to dluga historia czemu tak a nie inaczej .

Taaak Viki malym okruszkiem byla , teraz rosnie z dnia na dzien ! Strasznie sie zmienia i jest calkiem inna niz Bartek w jej wielu , ale jak to mowia kazde dziecko jest inne  ;D

Dzieciaczki spia juz , mam chwile aby mezowi zrobic cos do jedzenia jak wroci z pracy :)

Offline kaassia Kobieta

• Chuck Norris
Mamy czas, chętnie posłuchamy ;)
I pokaż nam się po tylu latach...

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 26-12-2010
I ja z chęcią się tu rozgoszcze :-)  ale Vikusia elegancki ma płaszczyk na tym zdjęciu :-)
Ola 01.08.2011
Zofia 10.01.2014

Offline kaassia Kobieta

• Chuck Norris
No, też mi się strasznie podoba :D

• uzależniony
eovina - :hello:

Kasiu jak ja jakies zdjecie sie natkne to wkleje  ;)
Uwielbiam ten plaszczyk  ;D juz tylko czekam az sie cieplej zrobi aby go malej ubrac .

Maz juz wraca z pracy , bedzie musial sie zadowolic kanapkami , bo dzis mialam mega lenia i nie chcialo mi sie mu wiecej robic  :D

Mialam mu sie troche podliazac , aby odswiezyl sciany w domu, bo moje marudzenie na nic sie nie zdaje  :P Ale to nastepnym razem  :D

Offline misia241 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.08.2011
Madziu,jestem i ja ;D

sliczne masz dzieciaczki ;D

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Super, że wróciłaś :)

Dołączam i ja :)

• uzależniony
Misia , mkarolinka  :-*  :hello: ciesze sie ze jestescie :)

Musze sie pochwalic ze wywalczylam miejsce w przedszkolu dla Viki  ;D Nie bylo latwo , bo moj niemiecki nie jest jeszcze perfekcyjny , a maz twierdzil ze jeszcze czas aby mala poszla do przedszkola ( ta jasne , bo on sie zna ... ja juz szaleje od ciaglego bycia w domu z dziecmi 24/h )

Wiec ciesze sie jak szalona ! Mala bedzie zdobywala nowe umiejetnosci , sa rozne zajecia dla dzieci itp , jak na ten moment tylko n 5 h jak skonczy 2 latka bedzie mogla zostac do 8 h dziennie .

Ja tez chce poszukac jakiegos zajecia , moze pojde do szkoly , za 2 lata czeka mnie egzamin na obywatelstwo niemieckie , a tam musze wykazac sie iz potrafie dobrze pisac po niemiecku , a z tym mam maly problem  :P Wiec chce sie podszkolic  ;D

Jak ma sie male dziecko to czas zasowa jak szalony , nawet nie wiem kiedy mi minelo 4 lata mieszkania w de , nadal strasznie tesknie za polska , znajomymi , przyjaciolmi  , nadrabiam to skype i telefonami , lecz to nie to samo .

Na szczescie za 2 tygodnie jedziemy na ferie do szczecina ! I juz sie doczekac nie moge .

Powoli nadrabiam stare watki , witam sie w nowych , a wiec powracam hihihi

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
pamiętam Was  :D
mogę dołączyć ??  ;)

• uzależniony
alinko - zapraszam serdecznie  :)

Offline lolalola

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.10.10
Jestem i ja :D
Bartka to bym chyba w zyciu nie poznala ::)
Dorośle już tak wygląda ;)
A jak dzieci sobie radzą z polskim i niemieckim?

• uzależniony
lolalola  :-*

Bartus strasznie sie zmienil , rosnie strasznie szybko , najwyzszy w klasie (po mamie  :P) Bartek lepiej mowi po niemiecku jak po polsku , czasem mu brakuje jakiegos slowa , i zle odmienia , ale poprawiam go czesto wiec sie uczy  ;D Ja z nim w domu mowie tylko po polsku.

Viktoria jest 2 jezyczna , czasem mysle sobie ze z tego powodu mniej mowi niz Bartek w jej wieku , bo musi pojac 2 jezyki jednoczesnie .
Czasem jak cos mowi to miesza w jednym zdaniu polski i niemiecki  ;D Smieszna jest  :D Jak okresla jakies rzeczy to zna znaczenie tego slowa w 2 jezykach . Mysle sobie ze w przyszlosci wysle ja na dodatkowe zajeciaa z polskiego , aby umiala pisac w tym jezyku .

Boje sie tylko jak pojdzie do przedszkola , zeby nie zrazila mowic sie po polsku , bo znam takie przypadki

Offline lolalola

• Chuck Norris
Nie martw się póki Ty będziesz mówić po polsku i będziesz dbać o to by i dzieci mówiły w tym języku to będzie dobrze.
No właśnie kiedy w Sz-nie będziesz?

• uzależniony
Od 1 marca bede w szczecinie  ;D Tzn mam wielka nadzieje musze przelozyc swoje badania , bo mam wpisane na 3 marca , ale dzis bede dzwonic , aby je przelozyc na wczesniej  :P Kazdy dzien w szczecinie sie liczy hehehe . Maz tym razem jedzie ze mna , ma 2 tyg urlopu i bede mogla troche zabalowac  :skacza: :skacza: :dj: :piwo_2: :disco: :cancan: :luzak:

Offline lolalola

• Chuck Norris
Widziałam sesję z Dziubaskiem, fajnie wyszła :)
Ja Ciebie rozumiem z tym rozdarciem między Pl a De.
Ja zawsze tęsknie za Nl, a jak tam jestem to za Pl :)
Jak będziesz w Szczecinie to moze się zgramy jakoś na browarka?

• uzależniony
Browarek z mila checia , albo jakies inne %  :P. Bo ja piwko to lubie , ale latem hihi

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
I ja przywedrowałam do Twojego watku  ;D
Śliczne masz dzieciaczki i Ty jaka ładniutka jestes tylko czemu na jednym zdjęciu?

Offline lolalola

• Chuck Norris
Oki dla mnie bez znaczenia jakie % ;)
Właśnie pokaż więcej zdjęć swoich.

Offline kaassia Kobieta

• Chuck Norris
Super, że udało Ci się wywalczyć to miejsce w przedszkolu :D
A dzieciaki są po prostu przecudowne :D

• uzależniony
Nie lubie sie na zdjeciach , dlatego mam ich malo :

Wyprzedzajac wasze pytania , postaram sie strescic historie dlaczego.

W pierwszej ciazy przytylam strasznie duzo , przyznaje sie bez bicia ze z wlasnej glupoty , przez 2 lata dochodzilam do wagi z przed .

Jak zaszlam w 2 ciaze , wiedzialam co moze sie stac jak nie bede sie pilnowac , wiec staralam sie jesc zdrowo itp , przytylam duzo , ale nie tak jak w 1 ciazy .
Jak urodzilam mala , nie moglam isc na diete , bo przy porodzie stracilam duzo krwi , mialam pelno komplikacji , anemie itp
Po 4 miesiacach ginekolog zaproponowal mi zastrzyk antykoncepcyjny , stwierdzil ze to swietne rozwiazanie dla mnie , ufalam mu prowadzil moja ciaze , i wszystko bylo ok .
Ale mimo staran kg nie lecialy , bylam u niego po 3 miesiacach , opwowiedzialam wszystko , ale on stwierdzil ze wszystko jest ok i teraz bedzie juz tylko lepiej .
Dostalam 2 zastrzyk i zazela sie jazda , waga podskoczyla okropnie , mino diet i cwiczen , znow zglosilam sie do niego , ale on twierdzil ze jest ok .
Zmienilam lekarza , zrobil mi wszystkie badania , i okazalo sie ze zastrzyk nie jest dla mnie wskazany , przez ostatni rok staralam sie pozbyc zlych hormonow , przyjmowlam leki itp
Teraz bede miala badania kontrolne , i jestem ciekawa czy dostane zielone swiatlo na jakas antykoncepcje , i czy juz jest wszytko ok

Znalazlam dobrego dietetyka , ale mozemy dopiero cos zaczac jak dostanie aktualne badania .

Dzis dzwonilam do lekarza zmienic date badan i bede do niego szla w czwartek , to w poniedzialek odbiore wyniki i jeszcze przed feriami spodkam sie z dietetyczka .

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Hej Magda i ja goszcze sie w Twoim wątku..
fajnie ze wrocilas.

Kiedy wracacie z ferii do HH?
bo ja wybieram sie 13-16.3
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

• uzależniony
Kasiu ja wracam 16 do hamburga  :P

Daj znac nastepnym razem jak bedziesz  :-*

Ale brzydka pogoda u nas , pada od rana , a dzis musze z Bartkiem jechac na zajecia do miasta i 2 h na niego czekac  :-\ Moze przejde sie po sklepach , mam nadzieje ze z promocji cos zostalo  :P

I mam do was pytanie , 4 maja ide na chrzest , bede chrzestna i mysle nad prezentem , chodzi mi po glowie zlota branzoletka z blaszka i grawer imienia , albo kolczyki ... i nie moge sie zdecydowac .
A moze macie jeszcze jakies inne pomysly ??

Offline kaassia Kobieta

• Chuck Norris
Madzia dostała śliczny łańcuszek z serduszkiem i grawerem :) Jestem nim zachwycona...
A odnośnie hormonów - strasznie Ci współczuję. Przerażające, że lekarze nie patrzą na dobro pacjenta. Nie chcę nawet zgadywać, co tym Twoim poprzednim lekarzem kierowało, że pomimo wszystko takie leki Ci przepisywał...

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Magda oki nic straconego, teraz bede często w HH ;)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień