e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Mam pytanie gdzie w Toruniu kupić fajny garnitur do ślubu slim fit  (Przeczytany 5478 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dorota29 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 07-06-2014
Mam pytanie gdzie w Toruniu kupić fajny garnitur do ślubu slim fit w przyzwoitej Cenie ,tak do  1000 zl ?

Offline Graszka33 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 26-04-2014
Witam zwiedziliśmy cały Toruń w poszukiwaniu garnituru slim fit z wąską nogawką do ślubu dla mojego królewicza :-* i  tylko coś  fanego  był w   CENTRUM  HANDLOWE ,ale  nie  było rozmiaru bo  mól kulturysta 92  w klatce  i  74 w pasie to nietypowy model i zaczęliśmy szukać sklepów  w internecie i facebooku znalezliśmy reklamę nowego sklepu chyba  adres to Wielkie  Garbary 21 na przeciwko Empiku na  naszej pięknej starówce :) to na  pewno Vizarro moda męska Pan na  samym wejściu określił  wymiary  mojego  mojego narzeczonego ,  bez  użycia centymetra co   było  dla mnie czymś nowym nigdy  się  z tym nie  spotkałam ,  a  co  do  garniturów  to klasa  sama  w  sobie super  taliowane ,  i   tkanina  extra  za   naprawdę fajną cenę za  cały  komplet  z  koszulą  smokingową  butami muszką  zapłaciliśmy około 1200 zł a  na przeróbki mamy przyjść 2 tygodnie przed ślubem przeróbki oczywiście  darmowe przez  dwa lata od zakupu .   jestem  w  szoku  profesjonalizmem sprzedawcy , polecam vizarro moda męska w  Toruniu naprawdę warto Ps mojego tatę też tam  zaprowadzę .  pozdrawiam wszystkich  nowożeńców  :o

Offline DOROTA32 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 31-03-20
Garnitury ślubne w Toruniu to nie lada wyzwanie dla Pana młodego ale. . . .  udało się  ::) fajny garnitur  wiedzieliśmy w Cerfur i  CH PLAZA w Bytomiu ale ale nie było naszego rozmiaru  smokingu ,ale  kupiliśmy super garnitur na poprawiny w kolorze blu super obsługa , a garnitur smokingowy slim fit kupiliśmy w Vizarro moda męska  na starówce na garbary21 koło zegara  :D rewelacyjna obsługa ,nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i  fachowością za garnitur zapłaciliśmy 999 zł plus koszula smokingowa 220 i buty , a na przeróbki spodni umówiliśmy się 2 tygodnie przed ślubem ( z tym też spotkaliśmy się po raz pierwszy) Polecam wszystkim nowożeńcom te 2 salony .  teraz odliczamy dni do naszego najpiękniejszego dnia w życiu .  tylko żeby pogoda była  :-*

Offline klapooouszek Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 26.04.2014
jeżeli w Toruniu jest Vistula to idź  właśnie tam! My kupiliśmy garnitur w tym miesiącu (właśnie tego typu tyle, że w Szczecinie) i to jeszcze w promocji za 899 zł zamiast za 1799zł.  Mają tam garnitury slim oraz slim fit. 

Offline AndrzejRogal Mężczyzna

• nowicjusz
Zakupiłem garnitur w Vizarro.  Byłem pod wrażeniem obsługi tego sklepu.  Zaproponowano mi uszycie go na miarę.  W dodatku moja kobieta nie chciała aby ten garniutur był taki wiecie, standardowy.  Uszyli jak chciałem, dopasowali fason idealnie.  byłem szczęśliwy że nie muszę już nic szukać a moja kobieta dostała co chciała.  Dodam jeszcze że nadal posiadam ten garnitur i jest w idealnym stanie.  jakość materiału bardzo wysoka.  Jak mój syn będzie kiedyś potrzebował garnituru na pewno pójdę z nim do Vizarro.

Offline JustynaN Kobieta

• Młoda żona
  • nowicjusz
Cytat: Graszka33 link=topic=48834. msg2038732#msg2038732 date=1391341222
Vizarro moda męska Pan na  samym wejściu określił  wymiary  mojego  mojego narzeczonego ,  bez  użycia centymetra co   było  dla mnie czymś nowym nigdy  się  z tym nie  spotkałam ,  a  co  do  garniturów  to klasa  sama  w  sobie super  taliowane ,  i   tkanina  extra  za   naprawdę fajną cenę za  cały  komplet  z  koszulą  smokingową  butami muszką  zapłaciliśmy około 1200 zł a  na przeróbki mamy przyjść 2 tygodnie przed ślubem przeróbki oczywiście  darmowe przez  dwa lata od zakupu .    jestem  w  szoku  profesjonalizmem sprzedawcy , polecam vizarro moda męska w  Toruniu naprawdę warto Ps mojego tatę też tam  zaprowadzę .   pozdrawiam wszystkich  nowożeńców  :o
Nic dodać nic ująć.  Sklep naprawdę rewelacyjny z takim podejściem do klienta.  Wybraliśmy z już moim kochanym mężem jeden model, ale nie było jego rozmiaru.  Tu podszyli, tam przerobili i garnitur pierwsza klasa.  o jakości materiałów nie wspomnę bo również z wyższej półki.  Za tę cenę warto.  Nic tylko zaprowadzać tam swoich przyszłych mężów! Pozdrawiam.

Offline Leszek Mężczyzna

• nowicjusz
Dokładnie ja również polecam Vizarro.  Kiedy noszę garnitur od nich nie czuje się skrepowany a elegancki.  Dopasowali mi fason taliowany.  gorąco polecam bo ceny nie są takie wysokie. 

Offline Debski Mężczyzna

• nowicjusz
jak poszukiwałem garnituru to odwiedziłem dwa polecane mi sklepy.  Vizarro i Lassar.  W Vizarro podobało mi się o wiele bardziej.  Dużo modeli o bardzo nietypowej rozmiarówce tak że każdy znajdzie coś dla siebie.  A z tego co wiem co proponowali mi nawet uszycie garnituru na miarę jeśli mi się nic nie podoba czy nic nie będzie pasować.  Niedługo znów idziemy na ślub i tym razem pójdę tam z synkiem.  Pozdrawiam serdecznie.

Offline pluss

• nowicjusz
Vizarro to marka sama w sobie. Mają szeroki wybór garniturów, a jeśli nie znajdzie się odpowiedniego to uszyją na wymiar. W końcu zależy im na zadowoleniu klienta i to widać.

Offline darling Mężczyzna

• użytkownik
  • data ślubu: 30.08.2014

Offline joleczkajola

• nowicjusz
Zdecydowanie proponuję Vizarro, wiem z doświadczenia:) Marka godna uwagi.

Offline panmłodyy

• nowicjusz
  • data ślubu: 22.03.2016
  • Ślub w: Toruń
Ja kupowałem  garnitur na swój ślub w Vizarro. Wiadomo, że na taką okazję nie można kupić byle czego. To było dla mnie ważne żeby za bardzo nie odstawać od swojej pięknej żony:) Udało się, dobrali idealny garnitur dla mnie. Wyglądałem faktycznie dobrze. Poza tym wygodny.

Offline welski

• nowicjusz
Ja również kupowałem swój garnitur w Vizarro na Wielkich Garbarach. Jak dla mnie świetna sprawa i bardzo dobre jakościowo garnitury. Mają wiele rozmiarów, ale nawet jak potrzebna przeróbka to robią je za darmo.
« Ostatnia zmiana: 26 lipca 2016, 16:26 wysłana przez zibi »

Offline Czoszek

• nowicjusz
Hmmm tutaj chyba zostało już wszystko powiedziane na temat jakości garniturów od Vizarro. Jedyne co chciałbym dodać to to, że zastanawiałem się nad tą marką a Lassar. Jednak ja się zdecydowałem na Vizarro, ale później rozmawiałem z kuzynem na weselu i on wybrał tę drugą. Ja swój garnitur mam nadal jak nie używany, a od czasu wesela założę go do pracy. Natomiast garnitur mojego kuzyna już nie cieszy się taką wytrzymałością. Jednak Vizarro to dobra marka.