e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: X-lander zestaw 3w1 najlepsza wersja TANIO warto!!!  (Przeczytany 658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
Witam,
mam do sprzedania cały zestaw x-landera w jego najlepszej odsłonie X3. W skład zestawu wchodzi:
- gondola x-pram czerwono(bordowo)- czarna w stanie bardzo dobrym (a nawet idealnym)- środek można uprać, ma dodatkową kieszonkę w środku, zmieści nawet duże dziecko (nie tylko kruszynki, jak wiele gondoli w innych wózkach), czyściutka, z materacem na wyposażeniu,
- spacerówka niebiesko-czarna, stan idealny, czarna, welurowa wkładka, dzięki czemu dziecku siedzi się bardzo wygodnie, duży daszek, dzięki czemu dziecko można osłonić od wiatru/słońca, w komplecie śpiworek przypinany do spacerówki, co jest bardzo wygodne i funkcjonalne, siedzisko rozkładane do pozycji leżącej,
- fotelik samochodowy x lander x car- kolor pomarańczowy z mięciutką szarą wkładką, rewelacyjne jest to, ze zmieści się w nim większe dziecko, podczas gdy większość fotelików mieści tylko 4-5 miesięczne dzieci, rączka do ustawienia w celu wygodniejszego przenoszenia, oczywiście fotelik montowany na stelażu, w obie strony, posiada duży pomarańczowy daszek, ma bardzo wysokie oceny w testach zderzeniowych, z resztą cena samego UŻYWANEGO fotelika na Allegro wynosi 170- 200 zł (!!!),
- stelaż na czterech dużych, pompowanych kołach- nie straszny mu śnieg ani żadne wertepy, doskonały na każdy teren, miękko jedzie po każdej powierzchni, składa się niesamowicie prosto. Regulowana SKÓRZANA rączka w stanie idealnym. Stelaż posiada bardzo duży kosz na zakupy- co jest praktyczne i funkcjonalne, zmieści się naprawdę wiele rzeczy (zakupów), największy kosz spośród wszystkich wózków.
- folia przeciwdeszczowa na gondolę,
- folia przeciwdeszczowa na spacerówkę
,
- moskitiera na gondolę.
Jedynym mankamentem jest niewielka dziurka w siatce kosza na zakupy, przy czym absolutnie nie wpływa na jego funkcjonalność, nie jest nawet zbyt widoczna.
Nie posiada skrętnych kół, co jest niepodważalną zaletą, ponieważ nie ma w kołach żadnych luzów (a co zwykle zdarza się np. w wersji XA), nie przeszkadzają one też w jeździe po śniegu czy piachu (a skrętne owszem).
Proszę zauważyć, że wszelkie komentarze, jakie można znaleźć w Internecie, są w stosunku do tego wózka bardzo pozytywne. Poniżej umieszczam kilka z nich (z negatywnymi w zasadzie się nie spotkałam, a wersja xa ma już negatywy):

Używałam tego wózka 3 lata, sprawdził się rewelacyjnie na wycieczkach, na naszych dziurawych chodnikach i drogach, w górach gdzie trzeba było jeździć po kamienistych wybojach. Bardzo łatwo się składa i rozkłada. Super wygodny dla dziecka, obszerny - 3-latek miał w nim dużo swobody. Świetnie się prowadzi. Jego wadą może być ciężar (dla mnie bez znaczenia, nie muszę go nigdzie wnosić). Teraz oczekuję drugiego dziecka i wózek będzie je woził przez następne 3 lata. Łatwo się go czyści - wygląda jak nowy, właściwie nie widać na nim śladów zużycia. Polecam jak najbardziej.

Mam taki wózek z 4 kółkami i możemy go polecic. Jest całkiem ok na nasze osiedla i chodniki. Wolałam 4 kola niz 3 i jestem zadowolona. Nie mamy problemu z tym wózkiem, jest i dla dziecka wygodny i dla nas. Nie psuje się, nie telepie. Ok.

Wózek jest na prawdę bardzo fajny. Zarówno gondola, która na dodatek jest bardzo długa, na co szczególnie zwracaliśmy uwagę przy zakupie wózka ponieważ mój syn był tak zwanym „dużym dzieckiem”, jaki i spacerówka. Może nie należy on do najlżejszych, ale nie jest najgorzej. Ponadto fakt, że posiada duże pompowane koła sprawia, że nie miałam problemów jeździć nim w zimnie po mało odśnieżonych chodnikach

Jestem bardzo zadowolona z tego wózka. Jest to wózek głęboki i spacerówka w jednym. Jako głęboki można było bardzo łatwo odpinać i przenosić gondole, a jako spacerówka jest bardzo wygodny i łatwo sie składa. Nie należy do lekkich wózków ale to dla tego że jest to wózek solidny. A w komplecie dołączonych jest sporo akcesorii na różną pogodę.

Poniżej link do zdjęcia całego zestawu. Pozostałe zdjęcia zainteresowanym wyślę na maila. Naprawdę warto, to najsolidniejszy wózek na rynku.
CENA:  800 ZŁ DO NIEWIELKIEJ NEGOCJACJI.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a4ad28834fe2479.html

Offline doksik86

• Chuck Norris

Offline doksik86

• Chuck Norris
NOWA CENA- 750 ZŁ.
ZAPRASZAM, NAPRAWDĘ WARTO, WÓZEK ŚWIETNIE SIĘ SPRAWUJE.