e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: List od Mikołaja?  (Przeczytany 4311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pamitka Kobieta

List od Mikołaja?
6 Grudnia 2013, 09:22
Co sądzicie o wysyłaniu do dziecka listu, który byłby Od Mikołaja? Według mnie jeśli dziecko wierzy w Mikołaja to fajny pomysł.  :)Mniejszym dzieciom można zawsze pokazać wideo.  Sama  kilka dni temu wygenerowałam taki filmik mojej małej dwulatce (tu: hxxp: www. listymikolaja. pl/ ) i muszę wam powiedzieć, że siedziała i oglądała jak zaczarowana.  Nawet bajki nigdy nie oglądała z taką ciekawością.  Oczywiście po  obejrzeniu (kilkanaście razy :)) pobiegła pochwalić się babciom, dziadkowi i ciociom, że Mikołaj ją odwiedzi, bo jest na liście grzecznych dzieci.  :) A co wy sądzicie o takiej inicjatywnie? Czy w jakiś sposób uwiarygadniacie postać Mikołaja?

Offline joannaM Kobieta

Odp: List od Mikołaja?
6 Grudnia 2013, 13:58
A macie jakąś tańszą polską wersję takiego video-listu od Mikołaja? Żeby była tez ze zdjęciem, imieniem, tak jak w wątku bożonarodzeniowym wersja anglojęzyczna.

Offline Maja Kobieta

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: List od Mikołaja?
6 Grudnia 2013, 14:37

Offline miśka28 Kobieta

  • pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 16.09.2006
  • Skąd:: Szczecin
Odp: List od Mikołaja?
6 Grudnia 2013, 16:05
już było o tym w wątku bożonarodzeniowym - jeśli to ma być takie faktyczne uwiarygodnienie to polecam razem z dzieckiem napisać list do"prawdziwego"  św Mikołaja na adres z tej strony, koszt znaczka ok 6 zł  http://www.interklasa.pl/portal/dokumenty/ue005/mikolaj1.html   jedyny minus, że odpowiedź raczej dojdzie po świętach...a spersonalizowany filmik można samemu zmontować tutaj http://www.portablenorthpole.com/home dziś moje dzieci, zwłaszcza 6-latek, mimo że troche musialam tlumaczyć oglądały jak zaczarowane :)

Offline s.aga Kobieta

Odp: List od Mikołaja?
6 Grudnia 2013, 16:37
My na noc szykujemy mleczko, ciasteczko i w tym roku marchewke dla renifera na stoliczku. Rano zostaja okruszki i lekki bajzelek (mikolaj je zawsze w pospiechu). mina młodej bezcenna

Offline kasjopeya Kobieta

Odp: List od Mikołaja?
7 Grudnia 2013, 15:50
Pamitka, ten list od Mikołaja i video to świetna sprawa! Ja zamówiłam na Mikołajki w tym roku mojej siostrzenicy.  Również była zachwycona.  Zamówiłam video w pakiecie razem z listem.  Super pamiątka na lata i naprawdę miła niespodzianka dla dziecka, która utwierdza je w przekonaniu, że Święty Mikołaj istnieje.  Można oczywiście taki list samemu wydrukować, czy też video takie zmontować, ale mi się nie chciało w to bawić, no i na tej stronce hxxp: www. listymikolaja. pl/ wszystko jest tak ładnie wykonane. . .  ;)

Offline kasjopeya Kobieta

Odp: List od Mikołaja?
7 Grudnia 2013, 15:53
Oczywiście o tą stronkę mi chodziło: LIST OD MIKOŁAJA ;).

Offline kasjopeya Kobieta

Odp: List od Mikołaja?
7 Grudnia 2013, 15:55
Przepraszam, że kolejny post jeden pod drugi, ale coś adres stronki nie chce się wkleić, wpiszcie po prostu www kropka listymikolaja kropka pl :)

Offline esembra Kobieta

Odp: List od Mikołaja?
2 Listopada 2014, 15:59
Fajny pomysł, ale po co płacić? Lepiej przygotować taki filmik czy list samemu, to w końcu nie jest trudne :)

Offline Pamitka Kobieta

Odp: List od Mikołaja?
14 Listopada 2014, 19:08
No list może i nie jest trudny, ale prawdę mówiąc wideo od Mikołaja bym sama nie przygotowała.  W tym roku też generowałam na listymikolaja. pl i filmik jest inny niż w tamtym roku.  Oprócz zdjęcia dziecka, domu w którym mieszka dodali opcję osoby, której na dziecku zależy i wskazówki od elfów dla dziecka.  :) No i sama bym nie umiała zrobić takich efektów itp.  a poza tym kto byłby z małą jakbym (ja?) była Mikołajem? :)

Offline Megumi Kobieta

Odp: List od Mikołaja?
17 Maja 2016, 09:48
Myślę, że to dobry pomysł, dziecko może przez to dłużej zachować wiarę w św. Mikołaja.