Autor Wątek: Sala weselna - okolice Czeladzi  (Przeczytany 1624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DariaM
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.10.2014
Sala weselna - okolice Czeladzi
« dnia: 23 Listopada 2013, 19:31 »
Witam  :)  bardzo proszę o doradzenie mi przy wyborze sali na wesele.  Zastanawiam się nad kilkoma: Anmark, Domino - Czeladź i w Będzinie Różana Dolina, Atena Sosnowiec.  Również jestem ciekawa waszych opinii o innych salach w naszej okolicy.  Wesele mam zaplanowane na październik przyszłego roku, także nie mam już dużo czasu mam na zastanawianie się.  POMOCY  :)

Offline szproteczka1988

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14 Czerwiec 2014
Odp: Sala weselna - okolice Czeladzi
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopada 2013, 07:45 »
Zdecydowanie musisz się pośpieszyć.
Niby niecały rok ,ale jednak.
My rezerwowaliśmy 2 lata wcześniej i na styk , jest to niby 14 czerwiec ale jednak ;)
Co do Sali my mamy w Zaciszu w Dąbrowie Górniczej bardzo urokliwa sala ;)
Jest jeszcze fajna catamarana ale to max 70 osób na moje oko ;)
A w Zaciszu masz idealnie ;)
A Pani Organizatorka cudowna!!!!
Jeśli chodzi o Czeladź polecam DOMINO w Czeladzi byłam tam 3 lata temu na sylwestrze było bardzo fajnie i jedzenie pyszne.

Pozdrawiam Sylwia ;)
A co do Ateny która jest obok mnie podobno bardzo polecana ostatnio i z terminami ciężko.

Trzymaj się ;)
Szprotka

Offline angeldg

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20/09/2014
Odp: Sala weselna - okolice Czeladzi
« Odpowiedź #2 dnia: 4 Grudnia 2013, 08:34 »
zakładając, że wesele planujesz na max 80-90 osób to brałabym w ciemno Anmark - takie jedzenie, w takiej ilości i za taką cenę? nie znajdziesz nigdzie indziej. Menu, które dostajesz przed podpisaniem umowy jest dużo skromniejsze niż to, które zaproponują ci po jej podpisaniu (wiem z doświadczenia siostry) bez zmiany ceny oczywiście.  Ja nie wzięłam jej tylko dlatego że przy 120 osobach trzeba by rozbić na 2 sale a tego unikałam za wszelką cenę.

Ateny i Domina nie znam osobiście a opinie w necie są podzielone więc nie będę się wypowiadać

Zacisze jest dużo droższe niż Anmark, ale sala (moim zdaniem) ładniejsza. Ogród naprawdę prezentuje się ładnie, a ostatnio zatrudnili tam konsultantkę ślubną - ponoć z dużym doświadczeniem. 120 osób spokojnie będzie się bawić. Jak nie masz ciasnego budżetu to warto.

Jak chcesz zaszaleć to polecam hotel Alpin w Szczyrku. Przy weselu w piątek nocleg dla wszystkich gości gratis (rewelacyjna opcja, można odświeżyć się w każdej chwili, po imprezie nigdzie nie wracasz tylko wszystko na miejscu - chyba nawet ze śniadaniem). Kelnerzy chodzą "jak przecinaki" (określenie mojej mamy, która była tam gościem :) ) nieopodal jest też śliczny Kościół z bardzo miłym Księdzem. Widoki zapierające dech w piersi, sala pięknie przystrojona - warto wybrać opcję z wódką w cenie (podawana zimna aż gęsta w wiaderkach z lodem na stołach). Jeżeli piątek wam nie przeszkadza - można szaleć :)

my wybraliśmy "Pod Różą" w Wojsce. Sala ładna, cena atrakcyjna - polecam...jeżeli masz nerwy ze stali. Ja trochę żałuję, ale liczę na to że w końcu się poukłada i wszystko będzie dobrze.

Offline szproteczka1988

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14 Czerwiec 2014
Odp: Sala weselna - okolice Czeladzi
« Odpowiedź #3 dnia: 4 Grudnia 2013, 10:29 »
W Zaciszu to nie jest zatrudniona konsultantka ;)Tylko właścicielka która robiła wszystkie kursy i ma mega doświadczeniu w końcu w sezonie co tydzień ma wesela ;)
A wiedzę i chęci ma duże ;)Sama widzę jaki ma stosunek do Nas.
Szprotka

Offline Agatka12
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna - okolice Czeladzi
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Marca 2014, 19:09 »
Ja mogę polecić Gościniec Szumny w Jaworze.  Moja przyjaciółka miała tam wynajętą salę - bardzo przyjemnie, obsługa na wysokim poziomie, dobre potrawy a co ważne piękne okolice.  

Można wypożyczyć nawet auto do ślubu.

Tutaj podaję jakby co link do strony REGULAMIN
« Ostatnia zmiana: 28 Maja 2014, 14:52 wysłana przez Sylvi »

Offline klaudia1202
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • data ślubu: 01.10.2016
  • Skąd:: Czeladź
  • Ślub w: Czeladź
Odp: Sala weselna - okolice Czeladzi
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Stycznia 2016, 11:23 »
Odstąpię termin wesela w Akademii Sztuki Kulinarnej "Anmark" w Czeladzi w dniu 01.10.2016 r. (sobota). Sala po remoncie, posiada piękny wystrój (szeroki wybór dodatków i kolorystyki), bogate i smaczne menu.

Gratis od sali - tort.

Dodatkowo w tym terminie obowiązuje 5% zniżki.



Szczegóły: http://olx.pl/oferta/odstapie-termin-wesela-anmark-czeladz-1-10-2016-r-sobota-5-CID619-IDdm4ep.html#cd3243add1

Kontakt: 510-134-145
« Ostatnia zmiana: 7 Stycznia 2016, 18:35 wysłana przez zibi »