Autor Wątek: Jak wam się moja sukienka podoba?  (Przeczytany 6308 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beata

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
Jak wam się moja sukienka podoba?
« dnia: 21 Stycznia 2005, 13:36 »
Kupiłam sukienkę  z Urszuli Matejiza 1500 w cenie przeróbki , bo jest za duża. Co o niej sądzicie?Mojej mamie się nie podoba niestety. Ale to moje wesele, więc .... Wprawdzie jeszcze dużo czasu i mogłabym jeszcze pochodzić ale chciałam coś w tym stylu i promocja- dali mi welon za darmo. Sukienka wisi na szafie i trochę miejsca zajmuje. W maju mają mi zrobić dopasowanie, odświeżyć wyprasować. Podobna szyta by była za 2250, więc skorzystałam. Ta jest przecież nowa poza tym że kilka osób mierzyło.


Offline Marzena
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Stycznia 2005, 13:40 »
Ładniutka mało powiedziane :D Poprostu piękna :!:  :!:  :!:

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Stycznia 2005, 13:46 »
Bardzo ladna :)
Swietnie,ze do nas tez w koncu zawitaly promocje na tego typu asortyment :)

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Stycznia 2005, 13:57 »
Ja także dołączam się do peanów na cześć sukienki; zwłaszcza rękawki mi się podobają!!!! A mama, no cóż to jest Twój ślub i to Ty masz się czuć w niej dobrze!!!! Ale myślę, że jak Cię zobaczą w sukni w dniu ślubu, to będą zachwyceni!!!! Głowa do góry!!!

Offline Beata

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Stycznia 2005, 15:22 »
Dzięki dziewczyny, od razu mi lepiej jak kilka przychylnych opinii usłyszałam. :)

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Stycznia 2005, 15:26 »
Myślę że męski punkt widzenia też Ci się przyda :)
Suknia BARDZO mi się podoba, i to bez podlizywania się Tobie, po prostu jest sliczna, gratuluję wyboru  :!:


Offline Magda Sz.
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 612
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Stycznia 2005, 21:02 »
Beatko, sukienka jest PRZESLICZNA  :!:  :!:  :!: Swietny wybor  :!: Szczegolnie podoba mi sie "spodnica", zreszta...w ogole cala jest super :D

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Stycznia 2005, 21:57 »
zacna.....

jaki kolorek wybrałaś????
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline pszczółka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 249
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Stycznia 2005, 21:57 »
:D
Miejcie odwagę żyć dla miłości JPII

Offline Beata

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Stycznia 2005, 22:45 »
Dzięki wszystkim. Suknia jest taka jak na obrazku. Do tego mam welon do pasa i jeszcze panie mierzyły mi stroik, pasował do sukienki i stwierdziłam, że diadem byłby idealny, najlepiej z perełkami i coś z perełek na szyję tak sobie wymyśliłam a wiazanka białe róże. Jeszcze nad fryzurką sie zastanawiam. Jakoś podkręcone i podpięte, w ulizanych kokach mi nie bardzo do twarzy. Tyle pozytywnych opinii, że utwierdzam się, że dobrze zrobiłam. jeszce raz dzięki.

Offline Magda Sz.
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 612
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Stycznia 2005, 09:34 »
Beatko, pewnie, ze dobrze zrobilas  :!: Taka sukienusia za taka cene to naprawde rewelacja  :!:  :!:  :!:  :D

Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Stycznia 2005, 11:25 »
bardzo podoba mi sie Twoja sukienka, jest orginalna, nie taka jak kazda!

dobry wybor
02.07.2005

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Stycznia 2005, 23:40 »
Beatko, suknia jest piekna!! ale ja bym nie zakładała halki z kołami (domyslam się, że je ma), ale to z konkretnych, moich powodów.

Offline Beata

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Stycznia 2005, 23:52 »
Mi właśnie w takich szerokich bardzo dobrze. I z halki bym nie zrezygnowała- tak fajnie się buja jeszcze przy chodzeniu :lol: . No cóż syndrom księżniczki mam. Od małego człowiek właściwie wyobraża sobie swój ślub, sukienkę, a w szarym życiu to raczej nie ma okazji żeby się tak odstawić. Na bale nie chodzę niestety, a na domowych inprezkach nie dałoby się. Oczywiście  nie ma co przesadzać, no i nie do każdej figury wszystko pasuje. I upierać sie przy szerokiej spódnicy, kiedy się pięknie i idealnie wygląda w wąskiej to nie ma co. też tutaj ładne sukienki zamieszczacie dziewczyny. W sumie to każda ma coś w sobie. ja już teraz naprawdę jestem zadowolona, jeszcze siostra mnie wsparla a i mama już sie pogodziła. Pochodzi ze mną za biżuterią. :D Życzę wszystkim tych jedynych, wymarzonych.

Offline martulka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10275
  • Płeć: Kobieta
  • 2+2+2=nasza rodzinka :)
  • data ślubu: 18-06-2005
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Stycznia 2005, 21:36 »
Bardzo elegancka. Na początku gdy zaczęłam przeglądać różne strony poszukując czegoś dla siebie weszłam na stronę tej firmy i zapisałam sobie na dysku kilka modeli, które wpadły mi w oko. Wśród nich był również ten, który Ty wybrałaś. :)



Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Stycznia 2005, 22:37 »
a dlaczego mamie nie odpowiada?????

suknia ładnie się prezentuje..... może mama widzi coś co wskazywało by na to,ze nie będziesz się w niej pieknie prezentować....
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Beata

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Stycznia 2005, 10:23 »
No cóż moja mama chciała zeby miała tren i długi welon. I wogóle mamy różne gusta. Przede wszystkim podoba jesj sie salon Agnes-  a ja kupiłam w Marietta, W Agnes  kupowłla siostra, no i ona miała prostą elegancką bez dodatków- do niej pasobało. A ja to lubie koronki, falbanki. No i nie podobało jej sie ,że suknie wisiała na wieszaku i już była mierzona, a nie jest szyta. Ale takiej koronki już nie szyją dlatego była promocja, uszyli by mi troszkę inną za 2250. Głównie to jej chodziło i to,że drugiego dnia chodzenia juz sie zdecydowałam. W końcu doszło do niej, ze sukienkę dopasują na mnie wypiorą i wyprasują i będzie wygladać świeżutko, a 750 zł piechotą nie chodzi i welon ładny dali.

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Stycznia 2005, 10:53 »
Czy Twoja mam widziała Cię w tej sukni  :?:
Bo mnie się wydaje, ze albo nie widziała albo się dobrze nie przyjrzała  :roll: bo suknia ma niepowtarzalny urok i jest po prostu piękna.
Wyjątkowa suknia na ten jedyny najważniejszy dzień w życiu
Na pewno poczujesz się jak księżniczka
Jeśli chodzi o moje skromne zdanie to gratuluję wyboru - te rękawki są cudne, takie romantyczne


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Stycznia 2005, 11:00 »
dokładnie tak...

myslałam,ze moze nie pasuje do ciebie, do figury, nie ten klimat itp... mamy zazwyczaj mają nieco odmienny gust... na szczęście ja i moja mam mamy nieco zbieżny...

jeżeli problemem jest fakt,zę suknia jest mierzona, wisiałą na wieszaku czy coś tam.. to żaden problem... wazne żeby uzupełniała ciebie i żebyście w połączeniu miały to coś co sprawi,ze jak pojawisz się w drzwiach kościoła wszyscy powiedzą ochhhhh i achhhhhhhhhhhh :D
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Beata

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Stycznia 2005, 12:57 »
Widziała mnie- teraz mówi ,że bała się, ze suknia bedzie wygladała na używaną, a ja dobrze wygladałam- już sie oswoiła z nią. A ja sie w niej idealnie czułam i i wygladałam też według mnie. Dlatego czasem lepiej poza mamą wziać kogoś jeszcze. Siostra niestety przeniosła siędo Warszawy i nie może przyjechać.  Jak ona szukała swojej to ja z mamą byłyśmy i pamietam jakie moja mama miała wtedy pomysły. :roll: Dzięki za miłe słowa teraz będę szukać bizuterii i myśleć nad wiązanką. Mój men ma już garnitur granatowy. Muszę się dopasować.

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Stycznia 2005, 15:46 »
Tak, jest piekna, juz pisałam. A rękawki też mnie się bardzo podobaja. Gdyby nie to,że ja slub brałam w ciepłym miesiącu to pewnie bym sie skusiła na rękawki z koronki.

A co do mamy.... No ja mam o tyle szczęścia, że moja mama ma bardzo reformowalny gust. Jest bardzo na czasie ze wszystkim  :D , stara sie bardzo iść z duchem czasu. Totez moja suknia bardzo jej sie spodobała, od samego początku. Dodam, że jechałam z moimi 3 przyjaciółkami i mamą na pierwsze szukanie fasonu i modelu sukni 9do Agnes) I wszystkie miałysmy to samo zdanie. Potem jeździłam juz z mamą i gdyby nie ONA, to efektu nie byłoby takiego,jaki był. Ona bowiem obiektywnym i krytycznym trochę okiem kazała poprawic to i owo, żeby było dobrze! i było !!! :D

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Stycznia 2005, 15:53 »
No i widzisz Beatko, wszystko się układa - mamie już się pewnie suknia podoba,tzn. oczywiście córuchna w sukni!!!!

Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Jak wam się moja sukienka podoba?
« Odpowiedź #22 dnia: 6 Lutego 2005, 14:27 »
Uważam, że sukienka jest..........PRZEŚLICZNA!!!!!!!!!! Dół wolałabym prosty ale góra jest oszałamiająca! Naprawdę!!!

Offline Beata

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
sukiennki
« Odpowiedź #23 dnia: 6 Lutego 2005, 16:07 »
Merkunek ale ładna sukienka. Orginalna- ja tradycyjnie chciałam mieć bezę, ale takie też są prześliczne. Już jestem pewna co do mojej. Jedyne obawy to mam do tego jak oni mi ją przerobią i czy ładnie wypiorą, bo czytałam różne cuda na forach innych. Teraz jeszcze znalazłam ładną, gdybym ją przymierzyła to kto wie.



a tu inne ładniutkie do pooglądania



ładne ale ja nie chciałam odkrytych ramion


A  taką miała moja siostra z Agnes.( Zajmuje pół szafy :lol: )


ta jest elegancka



nie ubrałabym ale prawdziwie królewska

ta ciekawa



no i znów koronki oczywiscie



a to faworyt mojej kumpeli