Autor Wątek: Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz  (Przeczytany 36343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline redzia

  • Gosia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2586
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.09.2006
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« dnia: 15 Października 2006, 13:05 »
Temat ogolnie ciekawy. Ponizej podaje linka do strony gdzie mozna to sprawdzic (niestety tylko po angielsku). Potraktujcie to jednak tylko jak zabawe :wink:

http://www.thebigview.com/pastlife/

Mi wyszlo, ze bylam kims w rodzaju lekarza, zielarza. Zylam w Pn. Indii okolo 1850r :mrgreen:

Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Października 2006, 13:10 »
heheh dobre
I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Egypt around the year 1150. Your profession was that of a dancer, singer or actor

to dletego w Egipcie czułam się jak w domu :):):):):)
dancer - why not:):):):):

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Października 2006, 13:14 »
u mnie wyszło

--------------------------------------------------------------------------------
 I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Phillippines around the year 775. Your profession was that of a writer, dramatist or organiser of rituals.
--------------------------------------------------------------------------------
 Your brief psychological profile in your past life:
Ruthless character, carefully weighing his decisions in critical situations, with excellent self-control and strong will. Such people are generally liked, but not always loved.
--------------------------------------------------------------------------------
 The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your lesson is to combat violence and disharmony in our world, to understand its roots and origins. All global problems have similar origins.

jakos mało do mnie pasuje... mam "ciężkie pióro" do pisania ale talent organizatorski  mam.. profil psychologiczny  może być...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Października 2006, 13:46 »
nie wiem czy dobrze, zrobiłam... trzeba było wpisać swoją datę urodzenia??

to wyszło mi:


I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern USA North-East around the year 1400. Your profession was that of a handicraftsman or mechanic. Your brief psychological profile in your past life:
Seeker of truth and wisdom. You could have seen your future lives. Others perceived you as an idealist illuminating path to future. The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your lesson is the development and expansion of your mental consciousness. Find a good teacher and spend a good part of your time and energy on learning from his wisdom. Do you remember now?


czy ktoś moze mi to przetłumaczyc :?:  :?:  :oops:  :oops:  :oops:



Offline redzia

  • Gosia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2586
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.09.2006
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Października 2006, 14:15 »
Cytat: "Madzialena"
I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation

Nie wiem jak sie z tym czujesz, ale byles/as kobieta w swoim ostatnim ziemskim wcieleniu.

Cytat: "Madzialena"
were born somewhere in the territory of modern USA North-East around the year 1400.

Urodzilas sie gdzies na terytorium w Polnocno-Wschodnich Stanach Zjednoczonych okolo 1400 roku.


Cytat: "Madzialena"
Your profession was that of a handicraftsman or mechanic

Twoja profesja bylo/ bylas "zlota raczka: lub mechanikiem.


To tak ogolnie :D

Offline Beaataa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 570
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.07.2007
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Października 2006, 15:19 »
You were born somewhere in the territory of modern South China around the year 700. Your profession was that of a shepherd, horseman or forester.

niezle  :luzak:

Offline skarbek
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: październik 2007
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Października 2006, 15:46 »
moja odpowiedz:
I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Ukraine around the year 1375. Your profession was that of a preacher, publisher or writer of ancient inscriptions.
--------------------------------------------------------------------------------
 Your brief psychological profile in your past life:
Timid, constrained, quiet person. You had creative talents, which waited until this life to be liberated. Sometimes your environment considered you strange.
--------------------------------------------------------------------------------
 The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
It always seemed to you that your perceptions of the world are somewhat different. Your lesson is to trust your intuition as your best guide in your present life.

Ta Ukraina jest najlepsza...daleko nie uciekłam :lol:
"Dzis też bym Cię wybrała"2007

Offline carlunia

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1998
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Października 2006, 16:03 »
Ja tam i tak czuje ze bylam kotem w poprzednim wcieleniu :mrgreen: To by wiele wyjasnialo :D Albo czarownica :mrgreen:
A tu mi wyszlo:
I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern West Africa around the year 1050. Your profession was that of a medic, surgeon or herbalist. Your brief psychological profile in your past life:
Ruthless character, carefully weighing his decisions in critical situations, with excellent self-control and strong will. Such people are generally liked, but not always loved. The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your lesson is to combat violence and disharmony in our world, to understand its roots and origins. All global problems have similar origins.
Zgadzam sie tylko co do tego:
psychological profile in your past life:
Ruthless character, carefully weighing his decisions in critical situations, with excellent self-control and strong will. Such people are generally liked, but not always loved.
Tak mam nawet dzisiaj :roll:


Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Października 2006, 16:34 »
I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Ireland around the year 1400. Your profession was that of a banker, usurer, moneylender or judge. No prosiem...to dlatego mnie teraz do bankowości ciągnie!!
--------------------------------------------------------------------------------
 Your brief psychological profile in your past life:
Bohemian personality, mysterious, highly gifted, capable to understand ancient books. With a magician's abilities, you could have been a servant of dark forces. o jaaaa może byłam czerownicą???????
--------------------------------------------------------------------------------
 The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your task is to learn, to love and to trust the universe. You are bound to think, study, reflect, and to develop inner wisdom.
--------------------------------------------------------------------------------

Niezłe... :)

Offline anetka161
  • 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1657
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.06.2007
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Października 2006, 16:39 »
Your past life diagnosis:
--------------------------------------------------------------------------------
 I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern West Africa around the year 725. Your profession was that of a builder of houses, temples and cathedrals.
--------------------------------------------------------------------------------
 Your brief psychological profile in your past life:
Ruthless character, carefully weighing his decisions in critical situations, with excellent self-control and strong will. Such people are generally liked, but not always loved.
--------------------------------------------------------------------------------
 The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your lesson is to combat violence and disharmony in our world, to understand its roots and origins. All global problems have similar origins.
--------------------------------------------------------------------------------
Ciekawe.

Carlunia mamy podobne opisy tylko ja troszkę wcześniejszą datę mam i byłam kimś innym :lol:

Offline carlunia

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1998
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Października 2006, 17:28 »
anetka161: faktycznie podobne :D I jeszcze slub tego samego dnia bierzemy..coraz ciekawiej sie robi :mrgreen:


Offline anetka161
  • 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1657
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.06.2007
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Października 2006, 17:30 »
Cytat: "carlunia"
I jeszcze slub tego samego dnia bierzemy..coraz ciekawiej sie robi

Co nie :lol:

Offline Di

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6253
  • Płeć: Kobieta
  • Nat :)
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Października 2006, 17:36 »
Your past life diagnosis: I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Central England around the year 400. Your profession was that of a jeweler or watch-maker. Your brief psychological profile in your past life:
Such people are always involved with all new. You have always loved changes, especially in art, music, cooking. The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
The world is full of ill and lonely people. You should help those, who are less fortunate than you are.


O taaak, dlatego tak uwielbiam bizuterie :) teraz wszystko jasne skad mi sie to wzielo :) a takze języki obce (zdałam na filologie angielska, a nauka angielskiego to byla sama przyjemnosc :D:D:D) i

Offline Kllusia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 898
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1.09.2007
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Października 2006, 00:37 »
I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Bulgaria around the year 1025. Your profession was that of a teacher, mathematician or geologist. Your brief psychological profile in your past life:
Inquisitive, inventive, you liked to get to the very bottom of things and to rummage in books. Talent for drama, natural born actor. The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
There is an invisible connection between the material and the spiritual world. Your lesson is to search, find and use this magical bridge.
Z moim angielskim jest dość marnie - zamiast Bulgarii wolałabym Indie, talentów mentorskich potrzebnych do nauczania nie mam za grosz, M A T E M A T Y K A ????? What??? :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
A taleny aktorskie - of course, szczególnie gdy chcę cos od chłopa :mrgreen:   :mrgreen:  :mrgreen:

Offline irishania

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 636
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Października 2006, 01:22 »
I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern France around the year 925. Your profession was that of a seaman, cook or carpenter.
--------------------------------------------------------------------------------
 Your brief psychological profile in your past life:
Bohemian personality, mysterious, highly gifted, capable to understand ancient books. With a magician's abilities, you could have been a servant of dark forces.
--------------------------------------------------------------------------------
 The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your task is to learn, to love and to trust the universe. You are bound to think, study, reflect, and to develop inner wisdom.
--------------------------------------------------------------------------------
he he jak przeczytalam kilka postow to wychodzi ze to wcale nie takie oryginalne
chociaz co do tej mojej misji zyciowej to rzeczywiscie jestem na kolejnych studiach :roll:
Irishowe odliczanie GośćZapraszam
[/url]

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Października 2006, 06:28 »
Martini "chorym i biednym"...dobry zawód wybrałaś....ale to "biednym" zwiastuje państwową służbę zdrawia. :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Października 2006, 09:58 »
I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Ontario around the year 725. Your profession was that of a dramatist, director, musician or bard.
--------------------------------------------------------------------------------
 Your brief psychological profile in your past life:
You always liked to travel and to investigate. You could have been a detective or a spy.
--------------------------------------------------------------------------------
 The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
You should develop self-love and ability to implant hope into hearts of people. Ambition is not everything. True wealth is buried in your soul.

Byłam facetem :mrgreen: uzdolnionym literacko lub muzycznie - niechby ktoś mojego śpiewu posłuchał :mrgreen: z pisaniem znacznie lepiej; podróżować owszem kocham i wnikliwe zwierzę ze mnie, tu się zgadza-małż mnie nawet szpiegiem nazywa :D (nic się przede mną nie ukryje :wink: )
Reszty nie skomentuję, nie mam pojęcia jak to odnieśc do siebie :?


Offline *Ewelina*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7521
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.12.2007
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Października 2006, 11:19 »
I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern South China around the year 1225. Your profession was that of a shepherd, horseman or forester.
--------------------------------------------------------------------------------
 Your brief psychological profile in your past life:
Revolutionary type. You inspired changes in any sphere - politics, business, religion, housekeeping. You could have been a leader.
--------------------------------------------------------------------------------
 The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
You are bound to solve problems of pollution of environment, recycling, misuse of raw materials, elimination of radioactivity by all means including psychological methods.



Offline Lilkuś

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1447
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Października 2006, 10:18 »
lubie takie zabawy :D:  :mrgreen:

...urodziłam się w zachodniej Afryce, koło roku 1725 i byłam tancerką, aktorką lub piosenkarką...  :mrgreen:  :mrgreen:

Offline gosiaczekk
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5114
  • Płeć: Kobieta
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Października 2006, 10:28 »
Kto mi moje przetłumaczy?? :)


I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Arctic around the year 1800. Your profession was that of a dramatist, director, musician or bard.
--------------------------------------------------------------------------------
 Your brief psychological profile in your past life:
You were a sane, practical person, a materialist with no spiritual consciousness. Your simple wisdom helped the weaker and the poor.
--------------------------------------------------------------------------------
 The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
You should develop your talent for love, happiness and enthusiasm and you should distribute these feelings to all people.
--------------------------------------------------------------------------------
 Do you remember now?

Offline AnetaM

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1000
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Października 2006, 10:34 »
he ja byłam mężczyzną, urodziłam się gdzieś w południowej Nowej Zelandii kolo roku 900...podobnie jak monia....fajnie by było jakby jakieś zdolności do magii we mnie zostały  :wink: mogłabym trochę poczarować i ....
czekam aż szczęście powróci...

Offline olkahof

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4137
  • data ślubu: 08.04.2007
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Października 2006, 11:54 »
Ja bylam kobieta, zylam gdzies na terenie obecnej alaski w roku 575 naszej ery oczywiscie i bylam bibliotekarka  :roll:

Chyba nie lubilam swojej pracy bo teraz nawet do biblioteki nie lubie chodzic   :wink:


Offline redzia

  • Gosia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2586
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.09.2006
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Października 2006, 12:14 »
Gosiaczkku u Ciebie wyszlo, ze bylas kobieta i zylas na Arktyce :mrgreen: brrrrrrr okolo 1800 roku. Bylas dramaturgiem, muzykiem, wieszczem (poeta) lub dyrektorem (mozna tez tlumaczyc jako dyrygent :mrgreen: ).

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Października 2006, 13:55 »
Ja wylądowałam  :mrgreen:  na Syberii w 1650 r i juz wiem skąd u mnie to uwielbienie do przestrzeni (hihih zielono i zielono :wink: ) urodziłam sie po to by pomagać starszym osobom i dzieciom :shock:  coś w tym jest całe zycie zajmuję sie wszystkimi tylko nie sobą :roll: podobno uwielbiałam starocie a to akurat zgadza sie idealnie bo jak mawia  :mrgreen: mój małż zawsze jakiś złom do domu przytaszczę :|  i miałam talent do majterkowania "i tyż prowda" remonty robię sama :wink:  :evil:
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Października 2006, 14:11 »
Mój małż podobno był facetem, zył  w Egipcie w 775 r, organizował imprezy sakralne :shock:

Jest zawziety, uparty, wszystklich lubi i jest lubiany ale kocha tylko niektórych (mam nadzieje ze ja sie łapię do tej 2 grupy :?:  :idea:  :roll: ) :mrgreen:

W obecnym zyciu powinien zając sie fantastyka lub archeologią i tu sie zgadza bo od dzieciaka chciał min zostać  :shock:

Cielawych rzeczy dowiedziłam sie tez o rodzince :wink:  tatus z tych terenów co ja znaczy Syberia 1025 całe zycie spedził w podrózach i to tez sie zgadza, mamusia jest z Ameryki południowej i była uwaga KATEM!!!!!!!!!!! brrr lub rybakiem :? z tego co wiem nikogo nie zakilgrowała a o rybach to nie ma zielonego pojecia hihhihi
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

a.katarzyna
  • Gość
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Października 2006, 16:15 »
MADZIALENA tłumaczenie dosłowne:

Nie wiem jak sądzisz o tym, ale byłeś kobietą w twoim ostatnim ziemskim wcieleniu. Urodziłeś się gdzieś w terenie nowoczesnego północnego wschodu Stanów Zjednoczonych Amerykę Północną dookoła roku 1400. Twoja profesja była, że rzemieślnika albo mechanika. Twój krótki psychologiczny profil w twoim przeszłym życiu:
Poszukiwacz prawdy i mądrości. Mógłbyś widzieć twoje przyszłe życie. Inni spostrzegli ciebie jako idealista oświecająca ścieżka do przyszłości. Lekcja, że twoje ostatnie przeszłe życie przyniosło do twojego obecnego wcielenia:
Twoja lekcja jest rozwojem i ekspansją twojej umysłowej świadomości. Znajdź dobrego nauczyciela i wydaj dobrą część twojego razu i energii na uczenie od jego mądrość.

a.katarzyna
  • Gość
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Października 2006, 16:17 »
GOSIACZEKK  tłumaczenie dosłowne:

Nie wiem jak sądzisz o tym, ale byłeś kobietą w twoim ostatnim ziemskim wcieleniu. Urodziłeś się gdzieś w terenie nowoczesnego Arctic dookoła roku 1800. Twoja profesja była, że dramaturga, dyrektora, muzyka albo barda.
--------------------------------------------------------------------------------
Twój krótki psychologiczny profil w twoim przeszłym życiu:
Byłeś zdrową psychicznie, praktyczną osobą, materialistą z żadną duchową świadomością. Twoja prosta mądrość pomogła słabszemu i biednemu.
--------------------------------------------------------------------------------
Lekcja, że twoje ostatnie przeszłe życie przyniosło do twojego obecnego wcielenia:
Powinieneś rozwinąć twój talent za nic, szczęście i entuzjazm i ty powinny rozprowadzić te uczucia do wszystkich ludzi

a.katarzyna
  • Gość
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Października 2006, 16:22 »
Mnie wyszło że:
Nie wiem jak sądzisz o tym, ale byłeś samcem w twoim ostatnim ziemskim wcieleniu. Urodziłeś się gdzieś w terenie nowoczesnego Tybetu dookoła roku 850. Twoja profesja była, że marynarza, kucharza albo stolarza.

Twój krótki psychologiczny profil w twoim przeszłym życiu:
Cygańska osobowość, tajemnicza, wysoce utalentowana, zdolna, by rozumieć starożytne książki. Z zdolnościami magika, mógłbyś być służącym ciemnych sił.

Lekcja, że twoje ostatnie przeszłe życie przyniosło do twojego obecnego wcielenia:
Nieśmiali, samotni i pewny siebie ludzie są wszędzie i twoje zadanie ma pokonać te tendencje w się i wtedy pomóc innym ludziom.

Nie powiem zawsze ciągnęło mni do tybety a w kuchni żadnych wyzwań się nie boję - marynarz hmmm :?:
wolę raczej samoloty, a ze stolarka nie mialam nic wspólnego - ale uwielbiam wyposażać dom (po remoncie)

"....mógłbyś być służącym ciemnych sił" uuuuuu juz sie boje  :boje_sie:  

gdyby ktoś potrzebował pomocy w tłumaczeniu - pomogę :)

Offline jumi_1979

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1348
  • Płeć: Kobieta
  • samodzielna mama
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Października 2006, 17:35 »
Ja żyłam w Korei około 650 roku. Byłam kobietą z zawodem myśliwego, wojownika, rybaka lub egzekutora ofiar. Byłam rozsądną i praktyczną osobą bez świadomości duchowej, a swoją mądrość wykorzystywałam do pomagania biednym i słabszym. Powinnam rozwijać talent do miłości, szczęścia i entuzjazmu i dawać te uczucia wszystkim ludziom :mrgreen:

Offline ~Ania~
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 24071
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2006-10-07
Kim bylas/es w poprzednim wcieleniu.....sprawdz
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Października 2006, 15:29 »
I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Wales around the year 950. Your profession was that of a entertainer, musician, poet or temple-dancer.
--------------------------------------------------------------------------------
 Your brief psychological profile in your past life:
You always liked to travel and to investigate. You could have been a detective or a spy.
--------------------------------------------------------------------------------
 The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
You should develop self-love and ability to implant hope into hearts of people. Ambition is not everything. True wealth is buried in your soul.

:) Z tym muzykiem to sie może zgadzać, bo ja od zawsze kochałam śpiewać.

Detektyw lub szpieg... Dobre :)  :mrgreen: Zawsze mi się podobał taki zawód  :mrgreen: