e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Komoda + wanna + przewijak w dobrym stanie. Kolor róż + beż  (Przeczytany 545 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
Hej :)

Sprzedam wielofunkcyjny mebel dla niemowlaka: Komoda + Wanienka + Przewijak w jednym. Załączone zdjęcia nie są oryginalne, ponieważ komoda od 3 lat zamieszkuje złożona w piwnicy u moich rodziców i nie miałam możliwości jej sfotografować. Jest identyczna, jak ta na zdjęciu, jedyna różnica to kolor - u mnie różowy przewijak + reszta w kolorze beżu/ciemnego zółtego/ecru - zależy, jak kto widzi kolory ;)

Wszystko jest w stanie dobrym, jedynie na przewijaku widoczne są przetarcia, ale nie materiału - starł się po prostu kolor, np. na kwiatkach i w 3 rogach odeszła ceratka - spokojnie do podklejenia.

Wyposażony w kółeczka - w każdej chwili zestaw można przestawić. Cała konstrukcja jest lekka i stabilna, łatwa do
 utrzymania w czystości. Przewijak ułatwia przebieranie i pielęgnację dziecka nie tylko po kąpieli. Dodatkowo w zestawie jest dwukomorowa, doczepiania półeczka na akcesoria - gąbkę itp. Całość kupiona była za 200zł, odsprzedam za 50zł.

Najlepiej ze Szczecina, ale jeśli ktoś sobie zażyczy - mogę wysłać :)

Cena niewysoka, także zapraszam :)

identyczne jak to, tylko u mnie róż + "kolor kawy z mlekiem"

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008