e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: DLA DZIEWCZYNKI . kombinezony, kurteczki, spodnie i nie tylko:)  (Przeczytany 1219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AnekPiekarek Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 04.09.2010
1.Kombinezon zimowy rozmiar 80cm.
super cieplutki , bardzo wygodny w zakładaniu, w komplecie rekawiczki, szaliczek , "butki"
noszony przez moja córcie 1 sezon , stan bardzo dobry cena 25zł

• uzależniony
laski pomocy co zrobic zeby zdjeci BYLY WIĘKSZE!!!PLISSS POMÓŻCIE

• uzależniony
2. kombinezon:" przejsciowy" na chłodniejsze dni ale nie na zime . do fotelika- odpowiedni otwot na pasy rozm 6-9 mies.
cena 20 zł. nieużywany . dostalismy jako prezent ale niestety za mały

• uzależniony
1 kombinezon SMYK cool club

• uzależniony
3. kurteczka jeans z podpinaną bluzą. rozmiar z metki 18- 24 miesiące. NOWA dostaliśmy jako prezent niestty również za mały. bluzę można odpiąc i zarówno kurteczke jak i bluze nosic osobno:) cena 25 zł.

4. Kurteczka zimowa (jak dla mnie bardziej na póżna jesień), na polarze z cieplutkim kapturkiem obszytym białym "futerkiem" SMYK rozm 80cm
.bombka- a la płaszczyk.  biała z różowymi przeszyciami , zapinana na zasuwak i guziczki- sreduszka:0 z tyłu aplikacja Kubusia Puchatki . moja ulubiona:)cena 25zł

• uzależniony
5. Gumowce z ocieplaczem rozm. 22- 23 cena 12zł. założeone może z 3 razy:0

6. kombinzeon na polarku rozm. 6-9  mies.  cena 17zł cieplutki dodatkowo w komplecie ciepłe rekawiczki i butki, wygodny w zakładaniu rozpinany na całej długosci.z aplikacją kotka i ciepłym kapturkiem

7. kombinezon 6-9 miesiecy. na polarku z kapturkiem rozpinany z jednej strony. zapinany na zatrzaski . aplikacja :misie na karuzeli. cena 15zł

8. milusia bluza z kapturkiem . na kapturku "uszka":) rozm. 74-80cm . cena 10 zł

• uzależniony
9.kombinezon rozm. 86cm . idealny na sanki i wygłupy na śniegu baaaaaaardzo ciepły pod spod wystarcza rajtuzki i sweterek i można szaleć na śniegu gorąco polecam . noszony 1 zimę więc naprawę nie zniszczony. cena 20 zł

10. kurteczka jesienna. na teraz:) rozm 86 z kapturkiem kieszonki w kształcie serduszek polecam cena 15zł.

11. blueczka RESERVED rozm86. srebrna z brokacikiem . idealna na święta do spodniczki .niestety zdjęcie nie oddaje koloru  i uroku bluzeczki załozona 2 razy na "wyjście":0    cena 12zł

12. dres z grubego polaru . idealny na zime ciepły . NOWY nie założony- nie trafiony prezent:) cena 12 zł

• uzależniony
KURTECZKA nr 3 SPRZEDANA!!!!

Offline *Ewcia* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.05.2008
Proszę o wymiary
9.kombinezon rozm. 86cm . idealny na sanki i wygłupy na śniegu baaaaaaardzo ciepły pod spod wystarcza rajtuzki i sweterek i można szaleć na śniegu gorąco polecam . noszony 1 zimę więc naprawę nie zniszczony. cena 20 zł

:)

Online alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
ja zamawiam kombinezon Syk  numer 1 i białą kurteczkę zimową numer 4 :) proszę o pw z kosztami przesyłki  :)

Offline sarmaxarica Kobieta

• maniak
Jeśli dla Ewci kombinezon będzie za mały/za duży ;) ustawiam się w kolejce do niego. :)

• uzależniony
alinka692 kombinezon i kurteczka zarezerwowane:) 

ewcia wysłałam wiadomosc na PW

sarmaxarica - będę pamietac o Tobie:)

• uzależniony
13. spódniczka NIKOla rozm 92 bordowa . NOWA . cena 8 zł

14. Dres rozm . 86 cena 10 zł

15. bluza z cieniutkiego sztruksu z aplikacjami z kwiatów. i kapturkiem rozm. 18 mies. nigdy nie założona NoWA niestety bez metki cena 10 zł

16. Sukieneczka SMYK cool club rozm. 86. różowa z kieszonkami . cena 8 zł

• uzależniony
17. Spódniczka JEANS rozm 86 z aplikacja ptaszka lekko przecierana . świetna :) 8 zł

18 spódniczka JEANS H&M rozm 68 cena 8 zł

19. Sukieneczka SMYK rozm 86na szeleczkach z kieszonka - serduszko:)  cena 8zł

20. Sukieneczka z cieniutkiego polarku- rozm. 92 bardzo wygodna cena 8 zł

21. Sukieneczka In EXTENSO rozm 86 NOWA z metką cena 8 zł

• uzależniony
21. Sukienka SMYK CoolCLub"premuim collection" rozm. 86. ozdobny paseczek z kokardą z cekinami.  założona 1 raz na Wigilię . polecam:) cena 15 zł

22. Spodenki 5- 10 15 ocieplane jasny róż , rozpinane całe nogawki , na szelkach z aplikacją kwiatków. rozm 68 cena 6 zxł

23. Spodenki ocieplane 6m cena 6zł

24.Śpiworek do spania NOWY. wyprany nie założyłam go ani razu ze względu na mega upały:) cena 8 zł

25 Spodenki ocieplane jasny brąz w środku różowy polarek rozm 74. bardzo wygodne cena 8 zł

Offline elisabeth81 Kobieta

• Chuck Norris
Ja poproszę gumowce i spódnice z ptaszkiem
"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"

• uzależniony
26. kurteczka kolor oliwkowy ( zdjęcia nie oddają koloru) rozm 80 - 86 w srodku na polarku stan dobry, cena 5 zł

27. kurteczka przejściowa rozm 12 mies , cena 4 zł

28. czapeczka - berecik H&M rozm 9- 12 mies. super wygląda na główce:0cena 7zł

29. Spodnie JEANS rozm 9- 12 mies z aplikacjmi serduszek na kolankach cena 7 z

• uzależniony
elisabeth odkładam dla Ciebie :0 będziesz czekała jeszcze na inne ciuszki ( postaram sie do jutra wkleic) czy szykowac paczuszkę??

• uzależniony
30. bluzeczka biała z kotkiem . rozm 86 cm cena 7 zł stan bardzo - dobry.

31.bluzeczka 5 10 15 rozm 86 stan idealny cena 7 zł

32. Body SMYK coolclub rozm 86 a la koszula z kołnierykiem eleganckie cena 7 zł

33. body by nicola rozm 80 załozone 1 raz ( za małe) cena 5 zł

34. bluzeczka RESERVED KIDS rozm 86 cena 6 zł

35. bluzeczka BOBITO rozm 86 cena 8 zł

36. bluzeczka rozm 92 (jak dla mnie 86) prezent - nie w moim guście. założona 1 raz :) cena 7 zł

37. leginsy IN EXTENSI rozm 86 stan bardzo dobry cena 6 zł

Online alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
to ja jeszcze prócz tego co wcześniej poproszę kurteczkę oliwkową numer 26 i bluzeczka RESERVED KIDS rozm 86 numer 34  :D

Offline *Ewcia* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.05.2008
Biorę 9,11,14,30,31,37  :)