e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Zostało 9 miesiecy - Marcin i Alicja 7.06.2014  (Przeczytany 41241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.06.2014
Brakuje mi miejsca gdzie mogłabym podzielić się z Wami moimi przygotowaniami do tego wielkiego dnia wiec postanowiłam założyć i swoje odliczanie  :) mam nadzieje ze będziecie mi towarzyszyć, bo ja będę pisać tu często  :)

Poznaliśmy się 9 lutego 2011 roku, połączyła nas pasja do samochodów  ;) spotkaliśmy się na cotygodniowym zjeździe opli pod tesco, ja byłam tam pierwszy raz, on stały bywalec  :) mieliśmy (i mamy nadal) takie same samochody, wiec on zainteresował się moją furą a ja - nim  ;D
14 lutego tego samego roku czyli 5 dni później zostaliśmy parą, we wrześniu postanowiliśmy ze sobą zamieszkać i tak jest do teraz.
Na zaręczyny musiałam jednak nieco poczekać, zaręczeni jesteśmy od 13 listopada 2012 roku, zaręczyny były piękne i tradycyjne, zapytał rodziców czy nic nie mają przeciwko i poprosił mnie o rękę a potem pojechaliśmy na kolacje. Sporo zwlekaliśmy z planowaniem ślubu, ale zebraliśmy się i datę ustaliliśmy na czerwiec  :) Zostało wiec niecałe 9 miesięcy

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
melduję się z Twoim odliczanku :)

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
 :hello: Vivka, miałam nadzieje ze będziesz mi towarzyszyć  :)

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
z przyjemnością :)
a jakieś zdjęcie nam pokażesz? :)

Offline AlicjaEwa Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.08.2013
no jakże by mogło mnie nie być! :-* :-* :-* :-*

może na coś Ci sie przydadzą rady ślubnej skamieliny  8) czyt. mnie ;D

Offline dagu_87 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 06.06.2014
Hej ! Mogę się przyłączyć? ja ślubuję dzień przed Tobą 06.06.2014, więc chętnie prześledzę Twoje przygotowania ;) o ile można ;) Pozdrawiam, Daga :)

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
Skamieliny....  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
AlicjaEwa, dagu_87 miło Was gościć  :) :)

• Chuck Norris
co jak co , ale Alicje muszą się trzymać razem :-* :-* :-*

Offline Daga91 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 07.06.2014
Mnie też nie może zabraknąć, ślubujemy tego samego dnia :)

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
Oczywiście ze musimy się trzymać razem, tym bardziej ze jak wywnioskowałam z Twoich postów będę nawet mieszkać bliżej Ciebie  ;D Jeszcze przed ślubem zaliczę jedną przeprowadzkę , mam nadzieje ze to już ostatnia w moim życiu albo jedna z ostatnich

Daga91   :hello:
chcieliśmy ślubować 6.06 ale niestety fotograf na którym bardzo mi zależało nie miał już wolnego terminu na ten dzień, teściowie tez niechętnie patrzyli na ślub w piątek, wiec niech będzie sobota, czego sie nie robi dla świętej zgody  :)

Vivka specjalnie dla ciebie wrzucę jakąś fote wieczorem  :) mam nadzieje ze nie będziesz miała koszmarów na noc  ;)

Z przygotowań ślubnych postanowiłam zapisać nas do poradni rodzinnej, szczęście ze zajęcia są koło 19-20 bo pracujemy oboje do 17, mężczyzna odniósł się do pomysłu niechętnie, "nikt nie będzie mu mówił jak dzieci robić"  ;D ;D ;D ;D ;D Niestety będzie musiał wysłuchać, na szczęście to 2 spotkania tylko. Nauki ksiądz zaliczył na podstawie kartek z liceum, jedno w przód....  :)

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny wybaczcie pomyliłam nicki  :-[

dagu_87 Ty ślubujesz dzień przede mną
Daga91 a My ślubujemy w jednym dniu

witam Was dziewczyny  :)

• Chuck Norris
ja polecam poradnie na placu piastowskim, bardzo w porządku człowiek  i elastyczny godzinowo :)

żadnego obserwowania śluzu 8)

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
Właśnie takiej poradni szukam  8) wchodzisz i wychodzi z zaświadczeniem  8)

Offline dagu_87 Kobieta

• nowicjusz
Hehe Alis nie ma sprawy, witam też moją imienniczkę Daga91 :D

dziewczyny piszcie co macie już kompletnie i częściowo załatwione,  bo w sumie tyle samo czasu nam zostało... :)

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
Cieszę się ze Cię nie uraziłam tą pomyłką :)
Ja zapisałam się dziś do makijażystki, niestety Pani Madej ani ta druga polecana Pani nie miały czasu już w moim dniu, zapisałam się wiec do poleconej przez Vivke Pani, bardzo sympatyczna na pierwszy rzut ucha :)
dzięki Vivka  :uscisk:
Po zdjęciach widzę ze bardzo ładnie maluje, na próbny umowie się na październik bo idziemy na wesele, wiec akurat wykorzystam próbny :) zobaczymy co wyjdzie, zdjęcia na pewno wrzucę

nie mam kompletnie pomysłu natomiast do fryzury, co planujecie mieć na głowie dziewczyny ?

• Chuck Norris
ja polecam jakiegoś koka, żeby gorąco Ci nie było :)

Offline dagu_87 Kobieta

• nowicjusz
Kurcze to widzę że już przygotowania idą pełną parą...aż wstyd mi się przyznać ale ja jeszcze za takie rzeczy się nie zabrałam... póki co mam rezerwację sali, fotografa oraz zespołu :/   czyli widzę, że chyba jednak za bardzo na spokojnie podchodzę do organizacji wesela...ojjj chyba muszę się spiąć ;)

Co do fryzury ja na 80% chciałabym mieć wysokiego koka - niezależnie w sumie od tego jaką sukienkę będą miała ( bo rzecz jasna poszukiwań jeszcze nie zaczęłam :||)

Jakiej długości masz włosy? wolałabyś jakoś spiąć czy raczej rozpuszczone? chyba też zależy jaką suknię wybrałaś :))

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
Alis nie ma sprawy
mam nadzieję, że będziesz zadowolona :) jesteś umówiona już na próbny?

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
No właśnie kok ma ten plus ze włosy są ogarnięte ale w koku wyglądam śmiesznie, nawet moja mama to stwierdziła   ::) bardzo mi się podobała fryzura Anki z naszego forum, włosy mam do połowy pleców, za łopatki to by mogło być,
z jednej strony bym chciała mieć rozpuszczone ale z oczywistych względów to odpada

Vivka umówiłam się mailowo na ten właściwy ale mam potwierdzić telefonicznie, wiec zadzwonię wieczorem i przy okazji porozmawiam nt. próbnego,
Pani spytała skąd mam od niej namiar, powiedziałam ze od koleżanki i zapytała od jakiej, może dostaniesz jakąś zniżkę jak powiem od kogo  :)

• Chuck Norris
a jakąś plecionke na bok?

cudowne są :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka:

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
Jestem i ja. Czerwcowa Panna Młoda.Tzn już była...ale czerwcowa :)
Nie ma takiego zakładania wątku bez pokazania się z narzeczonym!!!
Proszę o zdjecie :)

Offline Daga91 Kobieta

• użytkownik
Łatwiej by było doradzić fryzurkę jakbyś dodała jakieś zdjęcie :) A suknie już masz?

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
AiR miło Cię widzieć w moim wątku  :) :)
Co do zdjęcia postaram się koniecznie dziś zrehabilitować bo wczoraj zastali mnie goście w domu

Daga91 kiecke już mam  :) kupiłam ja dość niespodziewanie,

jest w tu na dole strony  http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=41544.msg1958414#msg1958414
trochę słabe zdjęcia bo robiła je moja siostra komórką,
tu dziewczyna sprzedaje taką samą, widać dokładniej
http://forum.e-wesele.pl/index.php/topic,27801.0.html

Offline Daga91 Kobieta

• użytkownik
Piękna suknie i ten tren <3

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
Dzieki, właśnie tren to było jedno z kryteriów wyboru sukni, musiał być koniecznie  ;D

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
A Ty już masz cos upatrzone ???  Z jednej strony bieganie po salonach to fajna zabawa ale z drugiej trzeba się namęczyć żeby cos w końcu znaleźć, im więcej się ogląda tym bardziej sie nie wie w czym mu dobrze  ;)

Offline Daga91 Kobieta

• użytkownik
Jestem na etapie poszukiwań i już mi się miesza od tych sukien. Nie pamiętam już w jakiej jak wyglądałam :D Raczej to będzie księżniczka, bo w takim fasonie najkorzystniej wyglądam :)

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
Ja zobaczysz tą właściwą to na pewno będziesz wiedziała ze to ta ! Grunt ze wiesz czego szukasz to zawęża krąg poszukiwań  ;D ;D ;D

• Chuck Norris
Ja swoja wybrałam w godzinę.  8)

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
Zgodnie z obietnicą wstawiam zdjecie, prosze sie nie smiac w razie niepowodzenia  ;) ;) ;)

To my, zdjecie z jakies rodzinnej potańcówki  :)