e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: DJ poszukiwany  (Przeczytany 1128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dorota2015

  • nowicjusz
  • data ślubu: sierpień 2015
DJ poszukiwany
1 września 2013, 17:59
Poszukuję DJ / wodzireja w okolicach Wodzisławia Śląskiego, Rybnika.  Liczę również na bogate opinie na ich temat :)
Mam nadzieję, że ktokolwiek w ogóle odpisze na mój post. 

Z góry wszystkim dziękuję!! :)

Offline salsoholik Mężczyzna

  • nowicjusz
Odp: DJ poszukiwany
7 września 2013, 21:42
Jesteśmy świeżo po weselu (31. 08. 2013), na którym oprawę muzyczno-zabawowo-animacyjną prowadził pan Grzegorz Furgoł.  Bez problemu znajdziesz jego stronkę w Internecie wraz z namiarami.

To młody człowiek, ale BARDZO zaangażowany w to, co robi.  Najlepszy przykład - o 4:30 z pełnym powerem i entuzjazmem poprowadził animację taneczną :)
Organizacyjnie to wyglądało tak, że z wyprzedzeniem przesłał nam ankietę z pytaniami dot.  naszych preferencji muzycznych, przykładowymi zabawami itp.
Podczas wesela płynnie dostosowywał się do gustów muzycznych gości. . . widział przy czym najlepiej się bawią i szybko reagował na to, co działo się na parkiecie.

Wybór zabaw i animacji jest naprawdę spory! Nasi goście dość szybko dali się wciągnąć do zabawy i później chętnie brali udział w animacjach i układach tanecznych.

W swoim repertuarze ma również animacje z dziećmi - u nas była tylko 3-ka więc nie miał zbyt wielkiego pola do popisu, ale zabawy z robieniem zwierzątek z baloników bardzo im się spodobały :)

Wesele zgodnie uważamy za bardzo udane. . . zarówno my (młodzi) jak i nasze rodziny i znajomi.  To zasługa zarówno ANMARKu jak i pana Grzegorza.

Nie mamy porównania z innymi DJami, ale jeśli na drugi dzień po weselu dostaje się komentarze w stylu: "na żadnym weselu się tak nie wybawiłem" to chyba nie trzeba lepszej rekomendacji.

Pod koniec miesiąca znów będziemy na weselu "obsługiwanym" przez pana Grzegorza :) już się cieszymy na fajną zabawę!

W razie dodatkowych pytań - piszcie na priv.

Pozdrawiamy,
Elwira i Rafał