Autor Wątek: Restauracja/sala weselna na 40 osób Sosnowiec i okolice  (Przeczytany 1886 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marzenaaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: maj 2014
Restauracja/sala weselna na 40 osób Sosnowiec i okolice
« dnia: 1 Września 2013, 00:27 »
Witam, czy orientujecie się gdzie w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej lub w Będzinie zorganizują wesele na 40 osób.  Obawiam się, że będe miała problem ze znalezieniem sali na tak niewielką liczbę osób  :-\ szukam czegoś w stylu Villa Marina w DG lub Różana Dolina w Będzinie.  Chodzi mi o wnętrza raczej nowoczesne + na zewnątrz ogródek, gdzie mogłabym zrobić krótką sesję fotograficzną.  Niestety w/w sale oferują wesela na min 70 osób (z tego co wyczytałam na forach).  Musi być również miejsce do tańczenia na sali bo chcemy dj-wodzireja, więc odpadają małe kanjpki czy restauracje.  To ma być standardowe wesele, ze standardowo weselnym menu :) Bardzo proszę o pomoc.

Offline find92
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15/03/2014
Odp: Restauracja/sala weselna na 40 osób Sosnowiec i okolice
« Odpowiedź #1 dnia: 1 Września 2013, 21:54 »
my robimy wesele w piaście w sosnowcu, skąd też jestem.  Idealne na nie wiecej niz 45osób .  my robimy na 40

Offline Mariusz1980
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Restauracja/sala weselna na 40 osób Sosnowiec i okolice
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Września 2013, 08:39 »
Fajny ogródek, zamykany teren masz w Czeladzi w Marakeszu.  Nie wiem czy na 40 osób zrobią weselicho ale zawsze spróbować możesz.   Sala pod Lwem też chyba ma zamykany teren (jak lecisz na Gródków przy trasie S1 na Częstochowę) Jak cos mi wpadnie do głowy to dam znać.

Offline marzenaaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: maj 2014
Odp: Restauracja/sala weselna na 40 osób Sosnowiec i okolice
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Września 2013, 12:10 »
Dziękuję za podpowiedzi  :) Na pewno zapoznam się z ofertą tych restauracji.  Myślę, że Piast może być dobrą opcją - przynajmniej wiem, że zrobią wesele na tak niewilką ilość osób.  Muszę podjechać i zobaczyć jak wygląda sala bo z zewnątrz mnie nie przekonuje i chyba ogródka nie ma :-\ Restauracja pod Lwem piękny teren, ale duży obiekt obawiam się, że na wesele 40 osobowe nie mam co liczyć - ale zaptać mogę :) A może komuś coś jeszcze przychodzi do głowy?