e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Prezent dla znajomych  (Przeczytany 737 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline milusinska Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2014
Prezent dla znajomych
27 sierpnia 2013, 22:42
Witajcie.  Idziemy za kilka tygodni do znajomych na wesele.  Znamy się już około 10 lat i chcieliśmy zrobić im jakiś fajny prezent.  Czy myślicie, że cieszyliby się z fotoksiążki (coś takiego: hxxp: www. efotoksiazka. pl/galeria ) ? Byłyby tam nasze wspólne zdjęcia . . .  Oczywiście oprócz tego dalibyśmy im kaskę.  Co o tym sądzicie?

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
Odp: Prezent dla znajomych
29 sierpnia 2013, 08:19
Ja bym się cieszyła z fotoksiążki, ale ja jestem bardzo sentymentalna :P
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Czesława

• nowicjusz
  • data ślubu: 19.08.2017
  • Ślub w: Wrocław
Odp: Prezent dla znajomych
22 listopada 2016, 13:32
Fotoksiążka to miły prezent, na pewno liczy się sam gest, wkład własnych emocji, poświęcenie czasu i za każdym razem kiedy Para Młoda go otworzy pomyśli o Was
Ja mam zaproszenie na ślub przyjaciół po Nowym Roku i też zastanawiamy się z narzeczonym nad jakimś bonusem, a ponieważ mamy XXI wiek to myślimy może o jakimś kuponie podarunkowym,albo wykupieniu usługi w salonie. Muszę zaznaczyć że przyszli PaństwO Młodzi bardzo lubią dbać o siebie, o swój wizerunek, wygląda, ubrania. Myśleliśmy początkowo nad jakimiś nad jakimiś markowymi ubraniami,ale w sumie nie wiemy co im by się mogło do końca spodobać więc doszliśmy do wniosku,że wykupimy im pakiet jakiegoś zabiegu,albo zapłacimy odpowiednią kwotę a wybiorą sobie sami (jeśli my wybierzemy, uprzednio podpytamy na jaki  by się ewentualnie wybrali ;) ) Szukam głownie ja, wysylam pozniej wszystko do narzeczonego
« Ostatnia zmiana: 22 listopada 2016, 14:50 wysłana przez zibi »