e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Studio zdrowia i urody AWANGARDA z Sosnowca  (Przeczytany 6016 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Neria

• nowicjusz
Studio zdrowia i urody AWANGARDA z Sosnowca
11 października 2006, 19:35
Cześć Dziewczynki...znacie może ten salon z ul. Modrzejewskiej...bardzo podoba mi się ich oferta zabiegów (i ceny :wink: ), ale chciałabym wiedzieć czy już któraś z was wypróbowała to miejsce i przcujące tam panie  :D
Podaję link do strony:  

Będę wdzięczna za wszelkie opinie  :D
Pozdrawiam serdecznie!!!

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
12 października 2006, 11:25
Neria bardzo proszę o nie podawanie linków na forum (regulamin)!

Offline Neria

• nowicjusz
16 października 2006, 18:26
Przepraszam :oops:

I podnoszę...

To dość dla mnie ważne...przeprowadziłam sie dopiero i nie znam tu jeszcze godnych polecenia fachowców  :roll: A na wizytę u mojej krakowskiej kosmetyczki czeka się miesiąc :evil: Poza tym nie chce mi się tak daleko jechać.... :wink:

Offline Aniutek83 Kobieta

• maniak
16 października 2006, 20:20
Neria- ja otym salonie nie słyszałam  ale popytram kolezanek z sosnowca! jakby co to polecam Ci paradis de Jeanna Marie w s-cu albo cos w Dabrowie! jeśli będziesz zainteresowana!

Offline Neria

• nowicjusz
Odważyłam się pójść do Awangardy.....Obiecałam Aniutkowi, że napiszę jak było :)

A było super..fachowo, miło i dość tanio :)

Za zabieg: peeling kawitacyjny+maska spulchniająca+oczyszczanie i regulacja brwi+ampułka wprowadzana ultradźwiękami+maska z algi czerwonego wina+krem (nie chciałm makijażu) zapłaciłam 100 PLN

Przed świętami znowu pójdę się wypięknić...może na mikrodermabrazję  :wink:

Offline wild_rose Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: sierpień 2010
Odświeżam temat :)
Podzielicie się opiniami?

Offline Agacia_85 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 10.09.2011
Byłam tam kiedyś na manicure.  Byłam bardzo zadowolona.  Obsługa bardzo miła.  Wszystko profesjonalnie.  Moja siostra przed swoim ślubem korzysła z usług salonu.  Była również zadowolna.  Po różnych zabiegach makijaż na weselu trzymał się całą noc.  Buźke miała odświeżoną, gładką ;D Dzisiaj znowu się tam wybieram.  Dam znać co i jak.   :)

Offline anka2oo4 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 14.08.2010
też sie chyba tam wybiore i spróbuję albo zrobię prezent mojej mamie na Dzień Matki  ;D myślę, że będzie zadowolona a ja podpatrze co i jak

Offline momoko Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 2010
Agacia_85 no i jak tam po wizycie?? Dobrze się spisali?  :)

• nowicjusz
Jestem zadowolona:) Polecam.  Robiłam sobie manicure oraz regulację brwi  wszystko w porządku profesjonalnie.   :)

• forumowicz
Dzięki za relacje :)
A czy ktoś miał okazję korzystać z usług makijażystki/-stek (lub) w Awangardzie? Nie ma tam fryzjera, prawda?

• nowicjusz
Fryzjera nie ma.  Też bardzo proszę o inf.  na temat makijażu  :)

Offline momoko Kobieta

• forumowicz
No i mnie tez właśnie najbardziej makijaż interesuje  :) ale nie wiem czy ktoś nam będzie mógł coś powiedzieć na ten temat...

• forumowicz
Ja na pewno od siebie mogę dodać, że z makijażu zrobionego przez makijażystkę w Sephorze nie byłam zadowolona... W zasadzie niczym nie różnił się od "codziennego", a przede wszystkim miałam ogromną ilość "tapety" na twarzy - niestety, bardzo rzucała się w oczy   :roll:  i mimo zapewnień makijaż nie przetrwał tyle, ile bym oczekiwała (i cienie i "tapeta"). Z drugiej strony, wybrałam się do Sephory, bo polecało ją kilka osób (również tutaj), więc może makijażystka miała gorszy dzień albo była nowa ;)
Tak czy inaczej - szukam dalej :)

Offline momoko Kobieta

• forumowicz
Oo, dobrze wiedzieć wild_rose, dzięki za cenne info! Też brałam Sephorę pod uwagę, no ale już mi się odwidziało w takim razie  :P

• nowicjusz
Ja robiłam makijaż na wesele siostry w sephorze w Sosnwcu.  Ogólnie byłam zadowolona.  Makijaż trzymał się nawet całą noc.  Może z drobnymi szczegółami.  Nie miałam "tapety" na twarzy, wszystko było dobrane do mojej karnacji.  Być może makijaż nie wyglądał jak, te które widzę w tv wykonywane np.  przez Anię Orłowską.
Wszystko zależy od umiejętności Pani wizażystyki.  Jednak nie wiem czy skorzystam z usług sephory przed własnym ślubem, ponieważ w ten dzień chciałabym wyglądać "nieskazitelnie"  ;D

Offline momoko Kobieta

• forumowicz
O właśnie - "nieskazitelnie" to bardzo dobre słowo!  ;D Mnie też nie interesuje 'jakiś tam makijaż', mój makijaż ślubny ma być idealny i wszystko ma się ładnie trzymać całą noc. Tylko kto mnie tak umaluje?  :( No nic, szukamy dalej..