e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Netulkowe odliczanie;)  (Przeczytany 10835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
Netulkowe odliczanie;)
11 października 2006, 16:50
I ja powoli odliczam do swojego wielkiego dnia. Dokladnie za rok o tej porze bede sprzatac potluczona porcelane. Jak wiele z was wie u nas na Slasku jest zwyczaj trzaskania porcelany. Liedys odbywalo sie to dzien przed slubem ale ze wzgledow praktycznych udalo sie przeniesc na dwa dni przed tym wuielkim dniem. Tak wiec za rok o tej porze bede niezle zdenerwowana;)
Moze sie pochwale co juz zalatwilam;) Mam juz Sale i to ona wp[lynela na date naszego slubu. ZAraz potem zalatwilismy kamerzyste i fotograla a wczoraj podpisalismy umowe z orkiestra. Teraz mam troche luzu do stycznia i bede tylko sledzic co sie dzieje na necie. W sobote ideziemy na wesele do mojej siostry ciotecznej wiec bedziemy bacznie obserwowac

Offline _maaja Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 11,08,2007
Netulkowe odliczanie;)
11 października 2006, 16:55
witaj Netula w swoim odliczaniunapewno będę do Ciebie zaglądać

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
11 października 2006, 17:09
Zapraszam serdecznie. Znajac siebie bedzie sie tu duzo dzialo;) Na slubie u kuzynki bede pewnie bardziej niz ona przejeta :)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
13 października 2006, 19:07
dokladnie za rok moj slub i wesele;) jakos dziwnie sie czuje z tym;) a usmiech na buzi zawital:)

Offline Antalis

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
13 października 2006, 19:12
Gratuluje odliczanka :) Oj ja wiem jak wyglada trzaskanie, mam na zdjeciach zebym nie zapomniala jak to sprzatałam tony porcelany :) U mnie bylo to niestety na dzien przed weselem ale wszyscy goscie wiedzieli z enastepnego dnia musze wczesnie wstac i nikt nie siedzial do pozna. W sumie chyba ok 22 sie skonczylo.  A ile bylo zabawy :D W klatce obok tez bylo trzaskanie wiec wpadłam na genialny pomysl i wiadro z potluczona porcelana zamiast na smietniku wyladowało ... na klatce obok :P.A własnie mieszkasz w bloku czy w domku ?? Ja w bloku dlatego ostrzeglam sasiadów zeby swoje drzwi uchronili przed zniszczeniem az w koncu trzaskali nam na koncu korytarza.Elewacja troszke zostala zniszczona ale moj tatus wszystko zamalował :)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
13 października 2006, 19:15
ja mieszkam w domku.. tak wiec bedzie oj ebdzie gdzie trzaskac:) moj tata juz powiedzial ze jesli juz trzaskanie przed brama wjazdowa bo sobie z trawnikiem puzniej nie poradzimy...

Offline Antalis

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
13 października 2006, 19:38
Racja było by ciezko posprzatac ten trawnik :). Tak wygladala moja klatka w trakcie trzaskania :)

A tutaj moj Rafal "trzaska" mojej kolezance z klatki obok :)

Napisz gdzie macie sale, jaka suknia jest przez Ciebie typowana, samochod do slubu.czy zaproszenia juz wybrane itp :)

Offline megi1985

• użytkownik
Netulkowe odliczanie;)
13 października 2006, 22:38
Witaj w odliczanku do wielkiego dnia...

Moje odliczanko
http://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=4676

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
14 października 2006, 10:47
Ja również witam w Twoim odliczanku.

Zostało Wam mnóstwo czasu bo dokladnie rok bez jednego dnia :wink:
Jak macie juz cis zalatwione to pisz i wklejja zdiecia bo my foty lubimy najbardziej :)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
16 października 2006, 10:22
wieczorkiem napisze jaks zalalam na goralskim weselu w sobote. Teraz niestety musze popracowac:(...Ciekawe tylko czemu jestem padnieta?

Offline Olaa Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
16 października 2006, 11:33
Netula, witam  w Twoim odliczanku :mrgreen:
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
Netulkowe odliczanie;)
16 października 2006, 14:34
Witaj Netula :) i prosimy o wiecej info o was , o przygotwaniach i całej reszcie...wsio, wsio, wsio :)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
16 października 2006, 14:49
wieczorkiem nadrobie zaleglosci bo teraz to gonie z praca:)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
16 października 2006, 18:40
mam chwilke to troszke nadrabiam. Wesele goralskie na ktorym przedwczoraj bylam uwazamz a udane. Mlodzi potraktowali je na luzie i takie tez bylo..Troszke dopracowania mi brakowalo ale tak bywa czasem. Orkiestra z Zakopanego grala rewelacyjnie choc nie umieli poprowadzic wesela. Cala impreza byla w przeslicznej chacie goralskiej. Wrazenia bardzo pozytywne. Ciesze sie bardzo ze wesele bylo w zupelnie innym stylu niz my planujebo bo mlodzi beda jednymi z najwazniejszych gosci na naszej imprezie.
Co do mojego wesela to w piatek planujem isc do ksiedza. Juz wie o naszych planach. Teraz troszke wiecej  sie dowiemy i zarezerwujemy termin.

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
18 października 2006, 00:22
Netula - ale skrobnij wiecje o was ..wsyztsko chcmey wiedziec - towej typy sukien, wasze zjdecia, jak pzoanliscie  - jak juz pisałam wsio, wsio... :)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
19 października 2006, 18:14
jutro smigamy do ksiedza;)
Mamy tez wybranych swiadkow:)

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
19 października 2006, 18:20
Cytat: "Netula"
Mamy tez wybranych swiadkow:)

Gratuluje kolejnych postepów w przygotowaniach :)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
22 października 2006, 11:41
A ja mam dzis urodzinki... ostatnie dwudziest i ostatnie panienske.. heh tylko mis ie smutno zrobilo bo nie dostalam kwiatuszka;(

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
22 października 2006, 11:43
to ja tak wirtualnie daje kwiatuszka     :Daje_kwiatka:  i życze wszystkiego Najlepszego, uśmiechu każdego dnia i spełnienia marzeń   :urodziny:
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
22 października 2006, 11:47
Dzieki:) wieczorem dwie koelzanki maja przyjsc to moze one wpadna na pomyslz e na urodzinkis ie daje kwiatki;) heh ja juz taka jestem ze raz w roku chcila bym dostac choc jednego kwiatka

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
22 października 2006, 12:09
mam dzis urodzinki

Wszytskiego naj, naj, naj....lepszego!!! i Spełnienia Marzeń, tychy najskrytszych :) :serce:  :serce:  :serce:

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
22 października 2006, 12:09
raz w roku chcila bym dostac choc jednego kwiatka

hmmm - tez tak mam :)!!

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
23 października 2006, 09:17
:) i po urodzinkach;) nawet milo bylo. Teraz w prcy wcinam ostatni kawalek ciacha:) mniam torcik szwarwaldzki.

Offline jumi_1979 Kobieta

• uzależniony
Netulkowe odliczanie;)
23 października 2006, 11:05
Troszkę spóźnione, ale szczere życzonka wszystkiego najlepszego  :bukiet:  

mniam torcik szwarwaldzki.

Pychotka faktycznie :mrgreen:

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
25 października 2006, 19:44
Netula co tam u Ciebie ?? cos nie widac cie na forum?? :?

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
25 października 2006, 20:02
Vall jestem jestem:) tylko w innych tematach. W sprawach slubnych zastoj. Moj T sie rozchorowal.. grypsko go dopadlo a ja..zabiegana

Offline carlunia Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
Netulkowe odliczanie;)
7 listopada 2006, 23:12
Netula: i ja zajrzalam do Twojego odliczanka. Narzeczony juz pewnie wrocil do zdrowia to teraz Ty nam na dobre przepadlas :wink: Obiecuje zagladac i zapraszam do swojego watku :D

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
8 listopada 2006, 09:58
Ja nie przepadlam;) sledze uwaznie inne tematy i czasem sie tam udzielam. U mnie nic sie slubnego nie dzieje. 20stego na nauki smigamy...

Offline jumi_1979 Kobieta

• uzależniony
Netulkowe odliczanie;)
8 listopada 2006, 11:04
Netulka, co tam u Ciebie?? Jak przygotowania??

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
Netulkowe odliczanie;)
8 listopada 2006, 17:05
Przygotowania stoja w miejscu. Troche pracy nam sie nazbieralo a moj polowek dodatkowo ma szkolenia.. Tak wiec do 20 listopada nic sie nie ebdzie dzialo