Autor Wątek: Dobry niedrogi fotograf z 3-miasta  (Przeczytany 1928 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline michalinka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie ustalona ;)
Dobry niedrogi fotograf z 3-miasta
« dnia: 20 Sierpnia 2013, 12:08 »
Witam wszystkich serdecznie ;) Poszukuję solidnego, uczciwego, profesjonalnego fotografa z 3-miasta lub okolic.  Najlepiej gdyby cena też nie była zaporowa, bo budżet nam topnieje w zastraszającym tempie ;) Czy ktoś kojarzy firmę FVF hxxp: alegratka. pl/ogloszenie/fvf-fotografia-slubna-i-dziecieca-22434897. html?h=b183f29f90263bde, przykładowe zdjęcia całkiem niezłe mają, szkoda tylko że i w ogłoszeniu i na stronie brakuje cen. . .  Ewentualnie polećcie jakiegoś fajnego fotografa.  Z góry dzięki :)

Offline kwiatek66
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15 lipiec 2006
Odp: Dobry niedrogi fotograf z 3-miasta
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Września 2013, 00:05 »
Hej.  Najlepiej napisz i zapytaj, Teraz wiekszość fotografów nie podaje cen, bo Ty piszesz i mówisz co Cie interesuje, jaki service i on Ci potem mówi ile to będzie kosztować.  Ogólnie teraz mówi się, że para młoda nie lubi pakietów i być ograniczona.  Bo czasem poda cały pakiet a Ty możesz tego wszystkiego nie potrzebować.  Najlepiej napisz i powiedz co Cie interesuje i niech wyceni.  Pozdrawiam.
"When a train goes through a tunnel and it gets dark, you don't throw away the ticket and jump off.  You sit still and trust the engineer. "

robię to co kocham.  .

Offline benekiania
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 24.08.2013r
Odp: Dobry niedrogi fotograf z 3-miasta
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Października 2013, 10:49 »
Witam.
My na swoim ślubie mieliśmy firmę zajmującą się i fotografią i filmem.  Trzy osobowa ekipa (dwóch filmowców i fotograf) przyjechali już o 8 rano.  Moja narzeczona o 9 miała umówionego fryzjera.  Muszę powiedzieć, że przyjechali z woj. pomorskiego do Opola.  Zrobili kawał świetnej roboty.  Gotowy materiał mieliśmy już po niecałym miesiącu.
W pracy używają wyłącznie lustrzanek.  Filmy naprawdę ciekawe zdjęcia takie jakie oczekiwaliśmy.
Nie będę podawał ich namiaru, bo przecież nie jest to miejsce na reklamę.  Jeśli ktoś jest zainteresowany to prześlę namiary na e-mail
Pozdrawiam Bernard i Ania
benek2691@interia. pl

Offline Madzia_Z
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31.05.2014
Odp: Dobry niedrogi fotograf z 3-miasta
« Odpowiedź #3 dnia: 7 Kwietnia 2014, 15:09 »
Witam :) Chciałabym się podzielić swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi fotografa z okolic Bydgoszczy:) Wiem że za niewielką dopłatą ok 100 zł jeżdżą po całej Polsce.  Biorę ślub w tym roku 31 maja, uroczystość planujemy w sumie już od ok dwóch lat.  Długo przeglądałam podobne wątki, oglądałam portfolia fotografów itd.  Nie byłam jednak zdecydowana, nic do mnie nie przemawiało. . , ale do czasu.  W sierpniu zeszłego roku moja najbliższa kuzynka miała ślub, wybór padł na jej fotografa :) Dlaczego? Profesjonalne zachowanie podczas całej uroczystości, miłe nastawienie do wszystkich gości, a przede wszystkim zdjęcia! MEGA! Nie widziałam jeszcze tak wspaniałych i pomysłowych ujęć. . .  Basia (wspomniana kuzynka) miała sesję plenerową w Łebie, na wydmach, później plaża, odważyli się wejść do wody.  Zdjęcia fantastyczne! Materiał otrzymali po ok.  3 tygodniach, z uwagi na szczyt sezonu i wszystkie soboty zajęte.  Po tym jak zobaczyłam fotoksiążkę i zdjęcia na płytach,  umówiłam się na spotkanie w celu podpisania umowy. .  Za całą usługę przygotowania- wesele do 1:00 (ponad 1500 zdjęć - jak wspomniał Pan Kamil wszystkie poddane korekcie), 200 zdjęć obrobionych i 3 fotoksiążki 30x30- dla nas i dla rodziców płacimy 1900 zł! Ten sam pakiet z 1 fotoksiążką był za 1700 zł, Stwierdziliśmy więc że warto  dołożyć te 200 zł, bo nawet gdybyśmy sami chcieli zrobić pamiątkę dla rodziców, więcej niż 100 zł wydalibyśmy za pusty album.  Istnieje też możliwość wzięcia pakietu ze zwykłym albumem za 1550 zł, ale my wolimy fotoksiążkę.  W cenie mamy też sesję plenerową, całego osobnego dnia bez żadnych ograniczeń czasowych, w dowolnym miejscu w kraju! Możemy jechać nawet w góry bez żadnych dopłat, wystarczy że zapewnimy transport. .  I chyba pojedziemy, od nastolatki marzy mi się plener nad Morskim Okiem :)  Jeszcze jedna rzecz sprawiła, że wybór padł na tą firmę.  Basia była na plenerze w Łebie 2 razy.  Pierwszego razu kiedy zajechali do Łeby, zaczęło padać. .  Czekali ponad 2 godziny ale nie przestało.  Byli załamani, bo fryzura, makijaż, 3- godzinna podróż w jedną stronę, zależało im na tym plenerze.  Na szczęście fotograf zaproponował że może jechać z nimi jeszcze raz, bez żadnych dopłat! I pojechali :) Kamerzysta też obiecał że pojedzie raz jeszcze ale na końcu się wykręcił i nie pojechał.  Wydaje mi się że takie sytuacje z życia wzięte pozwalają podjąć najsłuszniejszą decyzję i dobry wybór.  Wiem że w firmie pracuje 2 fotografów i obsługują w sezonie ponad 40 ślubów.  O czymś to świadczy! Firma jest z Koronowa, ale na spotkania jeżdżą do Bydg.  Nie będę podawała nazwy,  być później osądzaną o reklamowanie.  Jeśli ktoś będzie zainteresowany to chętnie przekażę namiary.  Aaa dodam jeszcze że w cenie będziemy mieli  na sali rozłożone studio i  wykonywane zdj grupowe z gośćmi, Basia też miała, są świetnej jakości.  Mają różne gadżety peułki, okulary kapelusze, tablicę gdzie  można napisac życzenia dla młodych.  Fajna sprawa.  W tym roku jedna fotografka na Targach Ślubnych chciała za taką przyjemność 600 zł.   Przy wyborze fotografa, brałam tez pod uwagę sprzęt, tzn było to kryterium mojego narzeczonego.  No i tu też byliśmy miło zaskoczeni bo 2 aparaty na których pracują są warte ponad 30 tys zł.  Jak twierdzi mój narzeczony są najlepsze na rynku.  W czerwcu będę mogła napisać jeszcze coś więcej o wspomnianym fotografie, jak otrzymamy zdjęcia i będziemy po plenerze. . .  póki co przypomniało mi się jeszcze że fotograf podczas pleneru używa jakiejś dużej lampy, a nie tylko blendy jak większość fotografów.  Mówił nam że do tej lampy ma różne końcówki, jak to określił używane przez gwiazdy Hollywood :) W każdym razie tłumaczył że musi być 2 fotografów podczas pleneru żeby odpowiednio doświetlić zdjęcia, no i dźwigać ten sprzęt i że ta lampa umożliwia wydobycie pięknego słońca na zdj przy jednoczesnym zachowaniu jasnych postaci.  Mam nadzieję że moja opinia komuś się przyda, pamiętajcie że Ślub bierze się raz w życiu.  Warto zadbać o dobrą pamiątkę na lata.  Zdecydowałam się napisać, bo wiem sama jak długo się zastanawiałam. . .

Offline dobryczlowiek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry niedrogi fotograf z 3-miasta
« Odpowiedź #4 dnia: 1 Maja 2014, 11:43 »
dobry człowieku - zapoznaj się z regulaminem i się do niego stosuj
 kryptoreklama
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2014, 14:27 wysłana przez Sylvi »