e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: konkursy weselne  (Przeczytany 2076 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline natalii Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 9.08.2014
konkursy weselne
3 sierpnia 2013, 16:46
Witam wszystkich,
poszukuję jakiś fajnych ,wesołych konkursów na oczepiny.Zaznaczam ,że chodzi mi tutaj o konkursy wesołe ale kulturalne,bez golizny i striptizu.
Jak macie jakieś fajne propozycje to piszcie;)

Offline chupacabra88 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 23.08.2014
Odp: konkursy weselne
5 sierpnia 2013, 09:58
Nie wiem jak ta zabawa się nazywa.  Para młoda siada tyłem do siebie na krzesłach.  Zdejmują buty i wymieniają się, tak ażeby każy miał po 1 bucie swoim i partnera.  (chyba że mają tabliczki z napisami -on/ona, to wtedy nie muszą ściągać butów) Wodzirej zadaje pytania w stylu: Kto kogo pierwszy pocałował, kto kogo pierwszy zauważył, kto dominuje w związku, kto lepiej gotuje, kto więcej wydaje :) itp. 

Offline mberry91 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 15 sierpnia 2014
11 września 2013, 19:51
Karoca czy tez wycieczka do zoo :) Na youtubie obie zabawy mozna znalezc ... smiechu co nie miara !

Offline Sylwia1987dd Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 19.09.2014
12 września 2013, 14:14
mi się podobały u znajomych na weselu krzesła, ale takie zmodyfikowane.  Nie wystarczyło czekać na wolne miesce podczas tańca tylko żeby zająć miejsce trzeba było np.  usiąść z kieliszkiem wódki, bądź bananem (jeśli były owoce), albo z damskim butem itd wszyscy uczestnicy biegali po sali i było bardzo wesoło :)

Offline nolska Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 06.09.2014
12 września 2013, 21:02
Tez nie mam pomyslu na zabawy.. Kareta czy tez wycieczka do zoo sa juz dla mnie oklepane.. Na wiekszosci wesel to jest wiec zadna rewelacja, tak samo jak zabawa z krzeslami i fantami..

To co u mnie na pewno bedzie ( moze podoba mi sie bo czesto tego nie widzialam) : Swiadek wybiera 3 kobiety ktore wedlug niego najlepiej sie bawia, swiadkowa wybiera adekwatnie 3 mezczyzn. Swiadkowie otrzymuja mikrofon i atrybuty ( peruki, okulary , jakies szale itp..) natomiast ich druzyny po dmuchanej gitarze . Zaczyna druzyna swiadkowej - puszczana zostaje np Dzaga - swiadkowa udaje Dode a mezczyzni swietnie sie bawia i jej akompaniuja. Potem druzyna swiadka z np. A wszystko to bo ciebie kocham. Zwyciezcy otrzymuja nagrode np. po lizaku ( niekoniecznie wodka ) :)

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
12 września 2013, 21:09
nolska

Starsky urządza mniej więcej coś takiego ;) przynajmniej na 2 weselach na których byłam i on był Djem ;)

Offline nolska Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 06.09.2014
12 września 2013, 21:13
Mysle, ze moj zespol tez mi to zrobi jak poprosze :) Akurat ja jestem tradycjonalistka w tym temacie i wole zespol :) ( chociaz nie taki rodem sprzed lat z duza perkusja itd..:D )