e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Mądry Polak po... zakończeniu budowy ;)  (Przeczytany 69280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
my zaczęliśmy budowę 27.09.2015 a wprowadziliśmy się 06.09.2016 :)  prawie rok :) mogliśmy wcześniej ( dobry miesiąc) ale czekałam jak mąż wróci ze statku  :)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
Mój teść w pół roku się wprowadził od rozpoczętej budowy :D a my na spokojnie, myślę że dwa trzy lata od początku nam to zajmie ;)

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Dziewczyny ale pytanie jak wykończone i na jaki stan? Moi rodzice wprowadzili sie na surowy beton, bez ogrzewania, kuchni, kominka itp. Jasne że skrajny przypadek. Matkooo pamietam że nawet drzwi wejsciowych nie mielismy tylko takie z dykty budowlane. W nocy balismy sie spac ;) przygoda :) Inwestycje które prowadze sa dopracowane. To nie jest- połozyl panele, zrobil kuchnie na wymiar pomalował sciany i gotowe :) więc sama wykonczeniówka troche zajmuje.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
my wprowadziliśmy się na gotowe..wszystko wszystko bo przez ten ostatni miesiąc "dłubałam " sobie wszystko, łącznie z praniem ciuchów i wieszaniem do szaf,układaniem zabawek itd itd  ;) a że mieszkaliśmy bardzo blisko więc z każdą zakupioną pierdółką leciałam na budowę i od razu montowałam  ;) tzn tata mój bo ja byłam w zaawansowanej ciąży  ;)  :)

Offline Aleksandra 666

• Chuck Norris
Wprowadziliśmy się niecałe 8 miesięcy po rozpoczęciu budowy , wszystko było poza schodami i meblami  kuchennymi które zamontowano zaraz po przeprowadzce o ile mnie pamięć nie myli  :) Wszystko mieliśmy wybrane z dużym wyprzedzeniem, jeszcze nie mieliśmy działki kupionej a ja już płytki oglądałam w katalogach  ;)

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Wszystko mieliśmy wybrane z dużym wyprzedzeniem, jeszcze nie mieliśmy działki kupionej a ja już płytki oglądałam w katalogach  ;)

haha to tak jak ja :D dzisiaj jedziemy kolejną działkę oglądać a ja już od miesiącach siedzę w katalogach domów i gazetach z branży :D

Offline buraczek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.06.2009
haha to i ja tak mam... oglądam aranżacje pokoi, kuchni, łazienki.... a powiedzcie mi brałyście profesjonalnych projektantów?
koleżanka wzięła i zapłaciła 15 tys. za cały dom, jest bardzo zadowolona,mówiła, że nawet zakupy robią
a mój mąż nie chce się na to zgodzić... więc pewnie będzie w każdym pomieszczeniu coś innego  :-\

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Teść na gotowe. Wszystko było zrobione na tip top. Ale to zasługa mojego teścia, który wszystko dopracowal do perfekcji, ekipę znalazł solidna, każda wchodziła bez opóźnienia.

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
Wprowadziliśmy się niecałe 8 miesięcy po rozpoczęciu budowy , wszystko było poza schodami i meblami  kuchennymi które zamontowano zaraz po przeprowadzce o ile mnie pamięć nie myli  :) Wszystko mieliśmy wybrane z dużym wyprzedzeniem, jeszcze nie mieliśmy działki kupionej a ja już płytki oglądałam w katalogach  ;)
to zazdroszczę,

my w trakcie tej przebudowy, ciągle jeszcze się "potykamy" o jakieś wybory, a na wszystko trzeba czekać, np tapetę zamówioną tydzień przed świętami dostaniemy w czerwcu - masakra jakaś

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
Kasia, gdyby nie Twoja pomoc to ja do dziś nie miałabym wybranych kafli, farb i mebli kuchennych ! Jesteśmy mega zadowoleni z Twojej pracy, nawet mój powściągliwy maz chwali Ci i poleca na prawo i lewo !:)

Offline Aleksandra 666

• Chuck Norris
Nam najdłużej zajął wybór działki, mieliśmy ściśle określone kryteria i uparliśmy się że znajdziemy taką która spełni nasze wymagania na 100 %, zajęło nam to kilka lat  ;) później już było z górki.

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Martyna strasznie mi milo :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline buraczek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.06.2009
mamy już odpowiedź z UM, zgodzili się na zmianę kąta nachylenia dachu  :skacza:
możemy projekt kupować  ;D zostaje dom w aurorach 4  :)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
super! :D

Offline mala_mi Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.08.2014r.
Gratulacje !!! Świetna wiadomość przed majówka. To bardzo fajny projekt. Powodzenia.

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
no to, teraz zakasać rękawy i do roboty :)

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Buraczek super :)

Powiedzcie mi jak to jest z tym pozwoleniem na użytkowanie? Jak dom stoi wykończony tylko bez elewacji to nie powinno być już takiego pozwolenia? Trzeba jeszcze np uprzatnac teren?