e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dom przyjęć corona (obok hotelu corona) Tychy  (Przeczytany 5491 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline magdusia2805 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2014
Witam, czy któraś z was organizowała wesele w Coronie w Tychach? Sala znajduje się obok hotelu corona (niedaleko Fiata).
Sala bardzo ładna, właścicielka uprzejma i konkretna, ale nie znalazłam żadnych opinii na necie.

Offline sabina91 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25-07-2015
i jakieś informacje na ten temat? zdobyłaś coś?

Offline Daga91 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 07.06.2014
Corone  widziałam tylko na zdjęciach, więc nie mogę nic powiedzieć, ale jak jesteście jakimiś innymi zainteresowane to może będę mogła coś powiedzieć, bo trochę ich w Tychach zwiedziłam szukając tej jedynej. :)

Offline maja9karol Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 31.05.2014
Serdecznie polecamy "Dom Przyjęć Corona" jako wspaniałe miejsce na urządzenie udanego przyjęcia weselnego z klasą, profesjonalną obsługą i wspaniałą atmosferą.  Szczególnie przypadł nam do gustu wystrój sali weselnej. Dziękujemy również Pani Klaudii za profesjonalną pomoc w organizacji zabawy.  Wszyscy nasi goście byli bardzo zadowoleni nie tylko oprawą zabawy, ale także jakością i ilością jedzenia.  Wszystkie stoły uginały się od pysznych potraw.  Szczególnie nasze podniebienia ucieszyło główne danie i zimna płyta, po prostu jadło się oczami.  Z tego co wiem to co jakiś czas przy okazji wesel organizowane są degustacje, wiec możecie przyjść przed jakimś przyjęciem i zobaczyć na żywa jak to wygląda.
Serdecznie pozdrawiamy, Maja i Karol

Offline LukaszDG Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.09.2015
Szczerze odradzam tą salę, tzn może nie salę a ludzi nimi zarządzających.  Nasza sytuacja wyglądała z nimi następująco:
zarezerwowaliśmy sale w lutym 2014 roku, na datę ślubu wrzesień 2015, wpisaliśmy sie tam do ich kalendarza itp itd, zostało ustalone żeby na pół roku przed weselem mamy z nimi omówić wszystko i zapłacić, tak więc zrobiliśmy narzeczona zadzwoniła w marcu 2015 roku żeby sie spotkać i co okazało się że oni nic takiego nie mają, a ten termin jest już zarezerwowany dla kogo innego na dwa dni i nie ma opcji.  Jeszcze Pani z pyskiem naskakuje. 

Jeżeli nie chcecie mieć pół roku przed weselem wszystkiego dokumentnie spieprzonego przez takich ludzi to nigdy, ale to nigdy nie korzystajcie z ich usług, bo może pojawić się okazja dla nich większego zarobku to was po prostu skreślą jak Nas. 

Nieuczciwi ludzie i tyle, najlepiej omijać dużym łukiem.

Offline kati44 Kobieta

• nowicjusz

a może jeszcze ktoś tam robił wesele ? interesują mnie wszystkie opinie 

Offline angeliq12 Kobieta

• nowicjusz
Byłam gościem  na jednej z wesel w Hotelu Corona i było ok, nie wiem jak z organizacyjnego punktu widzenia, pod względem gościa wyglądało to w porządku.  To na co zwróciłam uwagę to fakt że wesele było na 90 osób a sala zdecydowanie za duża, było wrażenie że nikt się nie bawi. . .

Jeśli miałabym coś polecić w Tychach to Restauracja AB (oświęcimska) - sala wydawała się bardziej przytulna, jedzenie zdecydowanie lepsze.
pozdr

Offline wariuszka

• nowicjusz
  • Ślub w: Katowice
Byłam w Tychach na weselu ale w hotelu Piramida i zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, super organizacja, bardzo dobre jedzenie nie mówiac o wystroju. Miejsca sporo do potańczenia nikt nie musiał się cisnąć i martwić. Na prawdę jedno z lepszych wesel na jakich byłam