Autor Wątek: Targi slubne??  (Przeczytany 6813 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asia2329
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06,06,2014
Targi slubne??
« dnia: 17 Lipca 2013, 18:09 »
Kiedy targi slubne w Bydgoszczy??? Czy beda jeszcze w tym roku???

Offline ASR

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48115.0
  • data ślubu: 05.10.2013
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipca 2013, 09:07 »
chyba jesienia powinny byc...w zeszlym roku byly na poczatku listopada

Offline The Singers

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Lipca 2013, 13:15 »
Według informacji dla wystawców  targi odbędą się 2 lutego 2014 roku w hali Łuczniczka.

Offline Tinka20
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Września 2013, 19:33 »
Targi Ślubne odbędą się jeszcze w tym roku 1 grudnia 2013 w Operze Nova Bydgoszcz.

Offline kasia_z_zielonego_domu
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.10.2013
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Października 2013, 12:04 »
Wczoraj słyszałam o Prezentacjach Ślubnych, które odbędą się 20. 10. 2013.  w Hotelu Restauracji Pałac w Myślęcinku. 

Offline Tinka20
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Listopada 2013, 20:43 »
Zapraszamy na Targi Ślubne 1 grudnia 2013r godz.  10. 00 - 16. 00 w Operze Nova w Bydgoszczy.  W śród wystawców znajdziecie Państwo dużo firmy, które jeszcze nie wystawiały się na targach, a mają bardzo interesujące oferty i ceny.  Będą reprezentować branże: suknie ślubne, moda męska, fotografowie, videofilmowanie, florystyczno-dekoracyjne, kosmetyczne, fryzjerskie, restauracje, atrakcje weselne, zespoły muzyczne, które będzie można posłuchać na żywo.  Oczywiście nie zabraknie nagród w postaci sukni ślubnej, zabiegów kosmetycznych,  2 vouchery na wykonanie podziękowań dla rodziców, 10 voucherów rabatowych na zakup obrączek, zaproszenie na kawę z deserem do restauracji oraz wielu innych.  Zapraszamy Serdecznie!

Offline karina.jezierska
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.09.2014
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Listopada 2013, 20:24 »
Tinka, jeżeli jesteś organizatorką, to proponuję dla forumowiczek promocyjne wejściówki zrobić i tłumnie przyjdziemy :)

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Listopada 2013, 00:45 »
Karina - dobry pomysł ;D

Offline Tinka20
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Listopada 2013, 17:08 »
Proszę bardzo na hasło "e-wesele" forumowiczki ślubujące w roku 2014-2015 będą miały 20% rabatu.  Zapraszamy!

Offline nolska

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
  • "Bo jesteś tu i proszę zostań już " <3
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Listopada 2013, 18:37 »
Super ! :)

Offline karina.jezierska
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.09.2014
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Listopada 2013, 19:02 »
Fajnie, dzięki:)

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Listopada 2013, 00:31 »
Tinka, dzięki. A ile w ogóle kosztuje wejściówka 100%?

Miałam nie iść, bo wiele osób narzekało, że mało wystawców i szkoda pieniędzy, ale w takim razie z upustem się przejdę, a co! ;D A nóż coś się ciekawego znajdzie, bo potrzebuję wszystkiego począwszy od sukni i fryzjera, kończąc na DJu...

Offline Karola19xm
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.014
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Listopada 2013, 21:12 »
ja tez na pewno bede :-)


Offline Karola19xm
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.014
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #13 dnia: 1 Grudnia 2013, 18:51 »
Byłam na targach i muszę niestety przyznać że nic szczególnego, te darmowe targi w Myślęcinku dla mnie były ciekawsze. Najwięcej usług fotografów, praktycznie z każdej strony atakowali wizytówkami hehe Salony sukien ślubnych były ale już akurat w tych z Bydgoszczy we wszystkich byłam, moim zdaniem najlepsze suknie jeśli chodzi o targi mieli w Romantice i Laurze tego salonu nie znałam, a zauważyłam że mają całkiem ładne i dobre jakościowo suknie i ceny też OK ale są z Aleksandrowa Kuj. lub Włocławka. Restauracje wcale się nie wystawiały tylko rozdawali ulotki, ogólnie mam wrażenie, że większość wystawców nastawiła się na rozdawanie ulotek niż pokazanie czegokolwiek ze swojej oferty.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to mam do oddania rabat -10% na usługi Event - slub@vip.onet.pl, salon ślubny Laura -200zł na suknie przy zakupie kompletnego stroju do 15.12.1013 , zaproszenie na drzwi otwarte restauracja Pod Papugami 12.01.2014 i zaproszenia na drzwi otwarte w dworze Hulanka 8.12.2013 (chociaż wydaje mi się że do tych restauracji nie trzeba mieć koniecznie tych zaproszeń )

Plusem pójścia na targi było to że mój narzeczony wygrała przedłużanie rzęs metodą 1:1 hehe oczywiście ja wykorzystam nagrodę :D



Offline magna

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 967
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27 czerwiec 2015
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Grudnia 2013, 17:20 »
Ja niestety na targach w Myślęcinku nie byłam, bo choć to wisiało w powietrzu, jeszcze nie byłam zaręczona :) Ale doszły do mnie informacje, że w lutym są na łuczniczce i na nie na pewno się wybiorę.

Offline Wisienka-82
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2015
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #15 dnia: 3 Lutego 2014, 13:51 »
Dziewczyny i jak wrażenia po targach? My byliśmy pierwszy raz na takiej imprezie i jesteśmy zachwyceni.  Pełno ciekawych kontaktów m. in.  na to co nas interesowało, czyli zaproszenia, ozdoby w kościele i strój dla Pana młodego.  Orientujecie się może czy latem też odbywają się targi ślubne?

Offline magna

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 967
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27 czerwiec 2015
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #16 dnia: 3 Lutego 2014, 15:41 »
Ja nie jestem zadowolona.. Za dużo tego wszystkiego.. Ale to pewnie wynika z tego, że nie mieliśmy za dużo czasu i wszystko musieliśmy przelecieć biegiem.. I muszę powiedzieć, że niewiele rzeczy mi się spodobało :/

Offline nolska

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
  • "Bo jesteś tu i proszę zostań już " <3
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #17 dnia: 3 Lutego 2014, 16:45 »
Jak dla mnie też nie było szału.. Bardziej dla npar, które dopiero zaczynają organizować wesele bo fotografowie i kamerzyści i sale byli wszędzie.. A to na czym mi bardziej zależało czyli zaproszenia i cukiernie + ewentualne dodatkowe atrakcje to prawie wcale nie było..

Offline gosiawhite

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 490
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06/09/2014
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #18 dnia: 3 Lutego 2014, 17:30 »
Bede okropna, ale dobrze ze nie bylo super, bo bym sie zaplakala :( Strasznie chcialam przyjechac, zeby zaobzczyc targi. Tak strasznie nie zaluje teraz skoro nie byly az takie dobre

Offline Alis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5770
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.06.2014
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #19 dnia: 4 Lutego 2014, 10:07 »
gosiawhite naprawdę nie masz co żałować, ja tez nie znalazłam tego czego szukałam, rozglądałam się jeszcze informacyjnie za jakimś wodzirejem a w sumie było tylko dwóch i zajęte mieli terminy wiec gdybym szukała naprawdę to bym nie znalazła

zewsząd atakowali prawie sami fotografowie, zniżek żadnych nie widziałam

widziałam jedno stoisko z zaproszeniami i to wszystko co mnie zainteresowało  ;)

Offline gosiawhite

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 490
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06/09/2014
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #20 dnia: 4 Lutego 2014, 15:21 »
Szkoda Alis, nie wiem czemu oni nie rozumieją ze my tam chodzimy zeby coś załatwić a nie popatrzeć :(

Offline Alis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5770
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.06.2014
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #21 dnia: 4 Lutego 2014, 15:25 »
My tam idziemy bo szukamy zniżek - przynajmniej ja tam idę w tym celu  ;D ;D ;D ;D ;D

wszystko inne jesteśmy sobie w stanie same poszukać  ;) ;) ;) ;) nie potrzeba do tego targów  :P :P :P :P

Offline magna

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 967
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27 czerwiec 2015
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #22 dnia: 4 Lutego 2014, 16:35 »
Poza tym wiele firm, które wypracowały już sobie renomę, zwyczajnie na targach się nie wystawia. Ja nie wiem, czy mi te targi w czymś pomogły.. Chyba nie :\

Offline gosiawhite

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 490
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06/09/2014
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #23 dnia: 4 Lutego 2014, 17:34 »
Ja nie byłam nigdy na polskich targach, ale gdy poszłam na angielskie to chciałam konkretów. Był pokaz mody z suknii dla obydwoje PM, druhien i dziewczynek z kwiatkami. Było kilku cukiernikow z próbkami tortów, fotografowie, złotnicy, stoiska kwiatkowe z przykładami bukietow i nakryć na stoły i wypożyczalnie garniturów. Można było się od razu umówić na spotkanie i obejść tez ;) myślałam ze to tak w Polsce tez wyglada, a może po prostu trafiłam na dobre targi, bo targi targom nie równe

Offline Wisienka-82
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2015
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #24 dnia: 5 Lutego 2014, 14:56 »
Jakbym miała się czepiać, to mało jak na mój gust było sukien ślubnych.  Ale w sumie i tak pewnie obejdę wszystkie salony  :D

Offline gosiawhite

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 490
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06/09/2014
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Lutego 2014, 13:45 »
Odkrylam, a moze bardziej powiedziano mi dlaczego targi w Bydgoszczy sa nieciekawe, organizatorzy zycza sobie ogromne sumy za stoiska I odstraszaja potencjanych sprzedawcow cena:(

Offline Alis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5770
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.06.2014
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Lutego 2014, 13:48 »
czyli to prawda ze jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze  ;D

Offline izabela.K
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #27 dnia: 4 Marca 2016, 23:18 »
ja właśnie w niedziele wybieram się na targi ślubne do Bydgoszczy :)

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Targi slubne??
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Marca 2016, 17:41 »
Odkrylam, a moze bardziej powiedziano mi dlaczego targi w Bydgoszczy sa nieciekawe, organizatorzy zycza sobie ogromne sumy za stoiska I odstraszaja potencjanych sprzedawcow cena:(
czyli ile? kwestia, że drogo jest względna... często jednak potencjalni wystawcy nie do końca odczuwają potrzebę wystawiania się... choć to rzecz jasna sprawa złozona. Bo jeżeli np organizator słąbo promuje imprezę, ma małą ilość zwiedzających to nie dziwię się że nie chcą się wystawiać.
przerabiam to od 12 lat :)