Autor Wątek: Przezyc to jeszcze raz...Relacja slubna- Lucyna&Chris 13/06/13 Dworek Hetmanski  (Przeczytany 5567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cleo404

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.06.2013
Hej Dziewczyny,
Zapraszam na moja relacje :)
Slub odbyl sie w przepieknym Kosciele w Koszewku, a wesele w Dworku Hetmanskim, w czwartek 13 czerwca 2013....

A wiec, do Dworku przyjechalismy dzien wczesniej, aby nastepny dzien- Ten Dzien zaczac jak najmniej bezstresowo.
Zjedlismy sniadanie. Sala byla juz oczywiscie przyszykowana. Dekoracje na stolach tez. Fryzjerka przyjechala okolo 10, potem pani kosmetyczka.
Jedyne co zaprzatalo mi glowe to winietki....nadal nie wiedzialam jak ustawic gosci....wiec gdy mnie czesano ja kombinowalam kto ma kolo kogo siedziec...
Moze trudno w to uwierzyc,ale do dnia slubu nadal myslelismy nad pierwszym tancem....wiedzielismy,ze to bedzie zwykly  taniec-przytulaniec
, wiec tylko piosenka nam zostala do zadecydowania, no I wyszlo na Iris- Go, go Dolls....
Nadal czekam na wszystkie zdjecia, przedstawiam ponizej fotke z przygotowan, wiecej wkrotce, pozdrawiam

Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Super:)))) Bede podczytywac:)

Offline martu$_dg

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 772
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.09.2013
i ja jestem :)

Offline compaq0
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Czekam na dalszą relacje ponieważ w przyszłym roku mam wesele w Dworku, także proszę o szczegóły :) pozdrawiam

Offline Sabineczka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Suknia śliczna, gdzie dalsza cześć relacji z waszego dnia?



Offline cleo404

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.06.2013
Przepraszam dziewczyny za opoznienia!

A wiec:
 
Ceremonia odbyla sie w Kosciele w Koszewku. Ksiadz poprowadzil slub bardzo ciekawie i "na luzie", dlatego wszystko odbylo sie bezstresowo :)
 Jedynym minusikiem bylo to,ze w Kosciele bylo bardzo duszno.
Na zakonczenie byly oklaski. Goscie wyszli z Kosciola I czekali na nas na zewnatrz, by obsypac nas platkami roz...Zyczenia byly skaladane przed Dworkiem, wiec po zebraniu paru groszy (ktore tez sie trafily :) )  I wysluchaniu pana akordeonisty skierowalismy sie w strone schodow, a tam.....super niespodzianki

Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Zapowiada sie ciekawie ;D

Sliczne zdjecia :o

Offline cleo404

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.06.2013
Zeszlismy ze schodow, a tam czekala na nas Mariolka z Kabaretu I Cyganka. Wszystkich to rozbawilo  ;D
Cyganka wiedziala o nas wszystko (zasluga mojej siostry) I wywrozyla nam szczesliwa przyszlosc.
Dalsze bramy to piekne, plonace serca, dzieci wreczyly mi duzo kwiatow. Nie spodziewalismy sie tylu bram w srodku tygodnia....bylo naprawde bardzo milo....
Czekal tez tam na nas przystrojony w biale baloniki samochod, co bylo dla nas niespodzianka, bo mialam zamiar isc na pieszo do Dworku (a raczej do zakretu przed Dworkiem, gdzie mial na mnie czekac tam wujek) Po przejsciu przez wszystkie bramy wsiedlismy na pake samochodu I pojechalismy do Dworku...

Offline cleo404

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.06.2013
Dziekuje Sabineczka i Doti29 za komentarze :)
 

Offline Vivka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6224
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: maj 2014
hej

chętnie będe podczytywać :)
pięknie wyglądałas! :) a pomysł z bramami bardzo fajny :) będzie co wspominać :)