e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Farbowanie włosów przed ślubem  (Przeczytany 7339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline torcik

Farbowanie włosów przed ślubem
25 Czerwca 2013, 12:31
Hej dziewczyny, w sierpniu biorę ślub i muszę się wziąć za moje włosy! Obecnie mój kolor to mysi blond, włosy są proste i do ramion bez grzywki. Pomyślałam, żeby je trochę rozjaśnić. Coś w stylu 11A color&soin, przyciąć z jednej strony (asymetria) i pocieniować po całości. Co o tym sądzicie? Jak macie jakieś ciekawe pomysły to jestem otwarta :)

Offline nitka33 Kobieta

Według mnie to dobry pomysł:) Ja będę się czesać w salonie hxxp: salonurody. olsztyn. pl/.  Moja koleżanka czesała się u nich i wyglądała super! Nawet się nie zastanawiałam, jaki salo wybrać:)

Offline ossyd Kobieta

Odp: Farbowanie włosów przed ślubem
11 Września 2014, 18:42
Z pewnością nie w ostatniej chwili.  Ja farbuje włosy regularnie.  Przed ślubem nie zamierzam dokonywać drastycznych zmian, tylko delikatnie odświeżę kolor.

Offline pro_Malgorzata

13 Kwietnia 2018, 12:40
Też raczej nie eksperymentowałabym przed ślubem z farbowaniem włosów. Ja się ostatnio zastanawiałam jak to jest z farbowaniem włosów podczas ciąży, bo wiele osób twierdzi że nie powinno się tego robić. Taki dylemat ma moja dobra koleżanka.
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2018, 21:50 wysłana przez zibi »

Moim zdaniem farbowanie to dobry pomysł jeśli masz sprawdzonego fryzjera którego darzysz zaufaniem :) ale nie decydowałabym się na jakieś rewolucyjne cięcie, typu asymetria czy coś bez ślubem moim zdaniem to ryzyko

Sądze, że delikatna koloryzacja jest jak najbardziej ok :) Tym bardziej, że jeśli rozjaśniasz włosy, a jesteś blondynka, nie ma ryzyka, że ,,nowy" kolor nie będzie pasował :)

Offline BeataRandom

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 23.12.2018
  • Ślub w: Żętoszewo
26 Października 2018, 12:36
Dlaczego farbowanie szkodzi podczas ciąży? To tylko farba, niczego nie przyjmujesz do organizmu; tak jakbyś nosiła ubrania z tego czy innego materiału.

Offline Emanuela2 Kobieta

5 Listopada 2018, 18:18
A może chciałabyś zrobić sobie coś w rodzaju szarego blondu?

Offline matja

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 24.05.2020
  • Ślub w: Warszawa
Moim zdaniem farbowanie włosów przed ślubem jest bardzo ryzykowne. Lepiej to zrobić nieco wcześniej.

Offline didiana636

Farbowanie włosów tylko farbami BECOLOR, bardzo świetnie się nakładają, nie zawierają amoniaku.

Offline aysha Kobieta

• nowicjusz
  • Total likes: 2
  • data ślubu: 03.07.2021
  • Ślub w: Kwidzyn
Ja farbowałam 2 tygodnie prędzej, żeby w razie czego mieć czas na ewentualne poprawki.