e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Atrakcje" podczas obiadu ślubnego  (Przeczytany 14904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline torcik

"Atrakcje" podczas obiadu ślubnego
25 Czerwca 2013, 11:59
Hej, nie robię wesela, tylko obiad dla rodziny.  Zastanawiam się tylko co poza samym jedzeniem powinno się tam dziać. . .  :D w sumie z 4-5 godzin pewnie będzie to trwało.  Jak myślicie?

Odp: "Atrakcje" podczas obiadu ślubnego
10 Października 2013, 15:25
Moim zdaniem tańce.  Puście jakąś muzykę na pewno będzie milej i weselej.  Moim zdaniem to najlepszy pomysł.  Bo co innego można robić?

Offline kasia_w Kobieta

Muzyka to podstawa, nie może być ciszy, nawet jak impreza będzie trwała 2-3 godziny.  O pomysłach pisałam przed chwilą w innym poście, zobacz hxxp: forum. e-wesele. pl/index. php?topic=48628. 0

Offline kasia_w Kobieta

ups przepraszam, coś źle wkleiłam a nie wiem jak się edytuje ;( zacytuję więc moją odpowiedź:
Część, byłam ostatnio właśnie na takiej małej imprezie i z projektora wyświetlane były zdjęcia, od dzieciństwa, po okres narzeczeństwa.   Było przy tym wiele śmiechu!

Parę ładnych lat temu na weselu mojej kuzynki,  Pan młody zorganizował konkurs wiedzy o nowożeńcach i pytania zadawał do publiczności, miło wspominam to, bo można było dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

Serdeczne pozdrowienia!

Offline sylwia123321 Kobieta

konkurs wiedzy o nowozencach?rewelacyjny pomysł nawet na wesele! mozna zadawac pytania dotyczace poznania oary mlodej itp :) a Wy jakie macie pomysly jesli chodzi o pytania?

Offline begonia Kobieta

Moim zdaniem muzyka jest wręcz obowiązkowa na weselu:).  Niezależnie od tego, czy to impreza całonocna na 200 osób, czy skromny obiad dla rodziny.  Nawet taka, którą puścicie z płyt czy Internetu;p

Offline andreya Kobieta

Cytat: begonia link=topic=47189. msg2179149#msg2179149 date=1425672572
Moim zdaniem muzyka jest wręcz obowiązkowa na weselu:).   Niezależnie od tego, czy to impreza całonocna na 200 osób, czy skromny obiad dla rodziny.  
Jeśli to obiad, to po co muzyka? Muzyka jest do tańczenia.

Oooo, pomysł ze zdjęciami jest genialny! To takie słodkie i można się pośmiać! :) Na pewno rozrusza towarzystwo i świetnie pasuje na obiad i normalne wesele.  Tak samo muzyka, zawsze niech coś leci - będzie ok.

Offline Monikla

gdzieś w podobnym wątku widziałam raz jakiś pomysł na filmik albo pokaz zdjęć młodych na projektorze - z dziecinstwa, młodosci, jakichś smiesznych itp - mysle ze to nie jest głupi pomysł i tez móglby wypalic ;)

Offline malyaniol29 Kobieta

Moim zdaniem muzyka i koniecznie niewielka chociaz przestrzen do tanca:)

Offline Monikla

muzyka obowązkowo, nawet gdyby miałą grać tylko gdzies w tle...bez tego to bedzie prawie jak stypa

Offline natei

Muzyka w tle - podstawa.  A po za tym, konkursy, zabawy.

Offline Alina9 Kobieta

Wspólne zdjęcia, tańce, dobre jedzenie :)

Offline marciaa122 Kobieta

Oprócz wspomnianych wcześniej atrakcji, można też zaprosić barmana, który przyrządzi kolorowe drinki :) U nas była świetna muzyka, wszyscy goście tańczyli i świetnie się bawili. Ponadto stół wiejski z pysznymi przetworami, przekąskami, a wieczorem obsługa pałacu zorganizowała pokaz sztucznych ogni.

Offline kajkosz Mężczyzna

Muzyka powinna być.  Nie musi być głośna jak na weselu ale chociaż taka, którą słyszy się w tle.  Pomysł z pytaniami o narzeczeństwo czy wyświetlanie zdjęć jest super.  Przynajmniej jest okazja, żeby powspominać i dobrze się przy tym bawić.  Jest to w końcu obiad weselny.  Powinno być wesoło i miło. 

Offline kmorawka Kobieta

Muzyka w mojej ocenie jest niepotrzebna, jak fajni ludzie to ciszy nie będzie, atrakcja mogą być lody z zimnymi ogniami, nie ma co szaleć na obiedzie

Offline Rudy

Odp: "Atrakcje" podczas obiadu ślubnego
21 Października 2015, 13:09
Podczas obiadu to tylko zdjęcia i filmiki mogą mieć miejsce, nic innego sobie nie wyobrażam.

Offline margaret12 Kobieta

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 17.06.2017
  • Ślub w: Chojnice
a ja uważam, że obiad sam w sobie powinien być takim celebrowaniem waszego dnia natomiast
prezentacje o was, która jednocześnie może być filmikiem - podziękowaniem dla rodziców - czasowo ogarnelabym po obiedzie a przed tzw kawka ;) uwierzcie mi ze bedzie wieksze skupienie ;)

Offline Aneta Żak

Myślę, że karaoke też jest fajnym pomysłem. Tylko musi się to odbywać trochę dalej niż tam gdzie stół z jedzeniem żeby nie przeszkadzać gościom :)
Pomysł z pytaniami super!

Offline MartaAdi

• forumowicz
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Ślub w: Sianożęty
Ta prezentacja to naprawdę super pomysł można ją wrzucić na płytkę DVD i w formie podziękowania przekazać rodzicom :)

Offline owijek Kobieta

Pokazy pirotechniczne robią świetne wrażenie, ale to jest sprawa każdego indywidualna chociaż uważam, że i tak najlepiej wziąć firmę pirotechniczną, która przygotuje profesjonalnie i bezpiecznie dużo lepszy pokaz fajerwerków niż my to zrobimy amatorsko. Click Pyro & Art robi to bardzo dobrze, wiem, że zajmowali się oprawą pirotechniczną programy You Can Dance, efekty niesamowite, fajnie byłoby coś takiego zrobić sobie na jakiejś prywatnej imprezie

Offline MartaAdi

• forumowicz
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Ślub w: Sianożęty
A na jakim terenie działa ta firma?

Offline szokinger

• nowicjusz
  • data ślubu: 24.10.2016
  • Ślub w: ok. Zgorzelca
u nas też tylko obiad weselny, ale muzyka zupełnie odpada, bo towarzystwo raczej starszawe i mało skore do ruszania się.... :(
trochę szkoda...

Offline pawmar Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 15.06.2013
  • Ślub w: Lublin
A może śpiewnik? Na moim weselu - moja żona była przeciwna temu - wydrukowałem śpiewnik, taki z domowej drukarki, wybrałem kilka tradycyjnych przyśpiewek. pomysł się przyjął genialnie, bo przyśpiewki trwały z 3-4 godz, tylko to było regularne wesele od 17-18 do 4-5 rano :D

Offline zibi Mężczyzna

Jest to pomysł

Offline pawmar Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 15.06.2013
  • Ślub w: Lublin
Jest niczego sobie. Dodatkowo można zrobić np. pokaz slajdów (zdjęcia z Waszych wyjazdów, z tego jak się poznaliście lub z przygotowań do ślubu), fajnie jest móc opowiedzieć swoją historię

Offline HankaS Kobieta

my mielismy pokaz tańca