e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kojec Baby Design, karuzelka Rainforest i inne z Fisher Price  (Przeczytany 3264 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: sierpień 2006
Witam,

mam do sprzedania kilka rzeczy po moich dzieciach:

1) kojec Baby Design o wymiarach 100x100 cm, posiada odpinany bok, wyjmowaną matę. Może posłużyć jako kojec do zabawy lub łóżeczko podróżne. Waga ok. 10 kg. Stan dobry (posiada niewielkie zacieki po praniu i ułamana zasuwkę od zamka) cena 130 pln  + przesyłka

2) karuzelka Rainforest, używana w stanie bardzo dobrym - (ślady użytkowania widoczne na pilocie i naklejce przyklejonej z tyłu na karuzelce) cena 100 pln  + przesyłka

3) autko z klockami FP, używane w stanie dobrym  (normalne ślady wynikające z użytkowania tj. zarysowania) - 15 pln + przesyłka

4) wesołe klocki w samochodzikach, zabawka interaktywna (gra i świeci) w stanie dobrym (normalne ślady wynikające z użytkowania tj. zarysowania)- 30 pln  przesyłka

5) wesołe klocki w pudełku (10 szt klocków + pudełko na którym można budować) w stanie dobrym  (normalne ślady wynikające z użytkowania tj. zarysowania) 35 pln + przesyłka

6) ślimak smakosz klocków (sorter wygrywający melodyjki  + 9 klocków) w stanie dobrym  (normalne ślady wynikające z użytkowania tj. zarysowania) 35 pln + przesyłka

7) pozytywka PLAYGRO, gra i świeci w stanie dobrym (zarysowania na lusterku), 25 pln + przesyłka

8) książeczka PLAYGRO (szeleści, piszczy, posiada różne faktury materiału i wystające elementy) w stanie bardzo dobrym 15 pln + przesyłka

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Szczecinie.

Zapraszam do zakupu!

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
karuzelka sprzedana, reszta nadal dostępna. Zapraszam do negocjacji  :D

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
mam do sprzedania 2 zabawki:

1) słonik Fisher Price z klockami w stanie bardzo dobrym, cena 45 + przesyłka lub odbiór osobisty w Szczecinie
http://allegro.pl/fisher-price-slonik-z-klockami-c0244-nowosc-w-24h-i4251470090.html

2) krówka do bujania Little Tikes w stanie bardzo dobrym, cena 100 pln + przesyłka lub odbiór osobisty w Szczecinie
http://littletikes.strefamarek.allegro.pl/little-tikes-bujak-krowka-na-biegunach-170843.html

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
Madzia biore oba :) napisz na prv gdzie mozna odebrac osobiscie.

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
Słonik i krówka sprzedane. Z powyższego pozostało jeszcze (z nowymi cenami):

1) autko z klockami Fisher Price - cena 12 pln
2) ślimak smakosz klocków Fisher Price - cena 25 pln
3) ksiażeczka Playgro - 12 pln

dodatkowo mam do sprzedania:

4) nowy zestaw owoców ikea: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70185745/ -  cena 20 pln
5) gąsienica gawędziarka w polskiej wersji językowej w bardzo dobrym stanie - cena 50 pln

6) książeczka szczeniaczka uczniaczka w polsko-angielskiej wersji językowej w bardzo dobrym stanie - cena 35 pln

7) szczeniaczek uczniaczek w polskiej wersji językowej w stanie dobrym (do przeprania, ale poza tym wszystko działa) - cena 50 pln

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
Gąsienica, szczeniaczek i ślimak sprzedane. Reszta aktualna. Zapraszam  :D

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
dokładam na sprzedaż nowy zestaw lego duplo "quad farmera" - cena 35 pln

Online kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Czy pozytywka playgro jest aktualna?

♡ Szymon & Leon ♡

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
niestety już jest niedostępna

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
Podnoszę temat ponieważ zbliżają się Mikołajki a ja mam ciągle na sprzedaż nowy quad farmera z lego duplo w oryginalnym opakowaniu (cena 30 pln) i zestaw warzyw ikea oryginalnie zapakowany (cena 20 pln)