Autor Wątek: SALA EUPHORIA SOSNOWIEC  (Przeczytany 2151 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lyina
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
SALA EUPHORIA SOSNOWIEC
« dnia: 9 Czerwca 2013, 20:12 »
 :)
Proszę o wszelkie Opinie o Sali weselnej EUPGORIA w Sosnowcu ;)

Offline Sabineczka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Odp: SALA EUPHORIA SOSNOWIEC
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwca 2013, 13:29 »
Cześc, również szukałam informacji na temat tej sali, ale jest ona nowa podejrzewam więc, że nic nie znajdziesz. Lepiej poszukaj |bombaj tandoorii" bo to jedna właścicielka i sala znajduje się w tym samym budynku co restauracja.
Ja również szukałam sali na swoje wesele, oglądałam salę na kazimierzu, ale mi nie pasowała. Byłam na targach ślubnych w Spodku i stamtąd miałam ulotkę Euphorii - na targach w ogole nie zwróciłam na nich uwagi. Spodobała mi się sala i byłam ciekawa czy wygląda tak samo na żywo, bo ssama już wiem ile daje dobre zdjęcie .. Ale tutaj nie rozczarowałam się, wszystko było ok, a właścicielka jak dla mnie kapitalna babka. klepnęliśmy sobie od razu termin i w sumie mamy z głowy. jeśli nadal interesują Cię te informacje to taka jest moja opinia:
- menu - masz polskie potrawy przeplatane z indyjskimi daniami - próbowałam paru przekąsek i są obłedne - chociaż to kwestia gustu, tutaj są dobre opinie o jedzeniu, więc tym się nie martwię.
- cena też jest ok, w porównaniu do innych sal weselnych
- wygląd - sala jest przepiękna, byłam w okresie po bożym narodzeniu, jak były jescze bombki i muszę się kiedyś wybrać przed jakimś weselem by zobaczyć weselne dekoracje,
- właścicielka bardzo fajna, konkretna - ja bylam dość zgubiona w tym wszytskim, także przydadzą się jej rady odnosnie ustawienia stołów, itd. poleciła nam również dj'a który będzie u nas grał. konkretne menu wybierane jest jakiś mniesiąc przed weselem, także tu się jeszce nie wypowiem, ale z tego co pamietam masz menu na stronie
Nie wiem co Ci jescze doradzić, idź i sama zobacz  Jak dla mnie jest wszystko ok, a jestem dość wymagająca i nieraz zrzędliwa, ale jak już kurczę sobie coś wymarzymy to niech to będzie jakoś fajnie zrobione, a nie chciałabym się martwić o jakieś głupoty w trakcie zabawy...
Mam nadzieje, że pomogłam  Jakbyś miała jeszce jakieś pytania to pisz, może pomogę. Sama szukałam długo jakiś opinii i wiem, że jest kiepsko. Jesli tam już byłaś to opisz swoje spostrzezenia.



Offline Juliusz_sezar

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 22.03.1999
Odp: SALA EUPHORIA SOSNOWIEC
« Odpowiedź #2 dnia: 4 Stycznia 2014, 11:32 »
Salę weselną EUPHORIA faktycznie mogę z czystym sercem polecić - byłem i osobiście widziałem, co do restauracji Bombaj, to przeraż mnie przykry zapach, w całej restauracji czuć zapach palonego oleju.  Sala weselna Euphoria jest nowa i mam nadzieję, że nie przeniesie się tam zapach z restauracji, która bądź co bądź jest w tym samym budynku i ma tego samego właściciela. 
www. blog-slubny. pl - Sala weselna, samochód, kościół, dekoracje - to wszystko musimy przed ślubem załatwić!

Offline Wess

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: 16.08.2014
Odp: SALA EUPHORIA SOSNOWIEC
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Stycznia 2014, 10:28 »
Co prawda nie jestem z Sosnowca, ale całkiem niedawno gościłem na ślubie kuzynki, który odbywał się bodajże hxxp: www. wesela. pl/obiekt,dom-weselny-anna,7056. html muszę powiedzieć, że organizacja wesela na najwyższym z możliwych poziomów. 
Poradnik dla kobiet - z dystansem.