e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wózek emmaljunga sport classic z gondolą i fotelikiem  (Przeczytany 2663 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
Witam!
Mam do sprzedania wózek spacerowy emmaljunga sport classic, stan oceniam na dobry plus, służył dwójce moich dzieci, więc nie jest najnowszy i nie ma super designu ;) ale to uznana szwedzka marka, sprawdził się w każdych warunkach pogodowych i na pewno przyda się jeszcze jakiemuś dziecku.
Poniżej opis producenta:

Wózek spacerowy na stelażu z regulacją twardości zawieszenia. Koła pompowane na łożyskach kulowych. Siedzisko spacerówki może być montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Oparcie siedziska rozkłada się do leżenia. Cicho składająca się budka. Pięciopunktowe szelki bezpieczeństwa.

Funkcje i zalety:

bardzo dobra amortyzacja

dużo miejsca dla dziecka

możliwość montowania spacerówki przodem i tyłem do kierunku jazdy

duże pompowane kółka na łożyskach kulkowych

regulowana wysokość rączki

Waga i wymiary

Masa podwozia: 7,0 kg
 Masa kół: 3,6 kg
 Masa siedziska spacerowego: 6,1 kg
 Wymiary gabarytowe w stanie złożonym: 91x59x51 cm (wraz z kołami, długość x szerokość x wysokość)

W zestawie posiadam nosidełko (widoczne na zdjęciach), stan bardzo dobry, jest przeznaczone dla noworodków. Można umieścić je w spacerówce. Po wyjęciu nosidełka z wózka można je wnieść do domu (i dziecko np. dalej śpi),  zdejmowana mini budka chroni dziecko również przed słońcem oraz wiatrem. W komplecie dostarczany jest materacyk.

Wymiary 75x30x19 cm, masa 2,6 kg

Gratis dodaję folię przeciwdeszczową i torbę - oryginalne emmaljunga, stan bardzo dobry minus (suwak w torbie jest do wymiany)
oraz fotelik baby dumbo 0-13, bezwypadkowy, stan dobry plus (niestety nie ma zakładanego daszka, bo urwały się zaczepy)
Cena całego zestawu 500 zl

Odbiór osobisty na terenie Szczecina

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
Uwaga wakacyjna promocja, cały zestaw za jedyne 400 zł   :)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
Wózek sprzedany, proszę o zamknięcie wątku