e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Miśkowy kramik czyli zabawki od niemowlaka do przedszkolaka, fisher price i inne  (Przeczytany 12342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
Mam do sprzedania zabawki po moich dzieciach, większość była kupowana jako nowa (jeśli nie, to zaznaczam przy zabawce), noszą normalne ślady użytkowania, są to głównie jakieś  małe zarysowania, nie są  uszkodzone, wszystko działa. Pochodzą z domu, gdzie się nie pali i nie ma zwierząt. Na terenie Szczecina odbiór osobisty, wysyłka zgodnie z cennikiem poczty polskiej (przy dużych gabarytach preferowany kurier)
 Z okazji Dnia Dziecka przy jednorazowym zakupie powyżej 100 zł obowiązuje rabat citi15 :) (ważny do 2 czerwca włącznie). Ok, to lecimy:
1. Garnuszek na klocuszek fisher price, trochę zużyte klocki i wytarty od spodu - cena 25 zł

2. Kubuś Puchatek działający na grzechotkę fisher price, kiwa się i śpiewa (również po naciśnięciu brzuszka), lekko zużyte futerko - cena 25zł

3. Pluszaki- grzechotki widoczne na zdjęciu, stan bardzo dobry - cena 15 zł

4. Robot Tobi fisher price, interaktywna zabawka ucząca alfabetu, cyferek, kształtów i piosenek, po naciśnięciu rusza się, stan bardzo dobry minus (małe przebarwienia na nogach) - cena 50 zł

5. Zestaw fisher price wiertarka plus skrzynka, dwa rodzaje wierteł, umożliwiające wkręcanie/wykręcanie, młotek do stukania - super zabawa dla małego majsterkowicza, stan bardzo dobry - cena 40 zł

6. Kluczyki fisher price, uczące podstawowych kolorów, wyrazów, wygrywają 6 piosenek stan bardzo dobry - cena 25 zł

7. Dwa samochody, jeden  po naciśnięciu policjanta sam jedzie, drugi to Tonka, stan bardzo dobry - cena 12 zł

8. Duża karetka, wydaje dźwięki, po naciśnięciu dachu otwiera się tył, nosze w załączeniu - stan dobry, brak jednej bocznej klapki i małe pęknięcie na przedniej szybie - cena 15 zł

9. Duży samochód straż pożarna, wydaje dźwięki , w załączeniu klocki do wkładania w odpowiednie otwory stan bardzo dobry  minus (troszkę zdarta naklejka od jednego z przycisków na górze) - cena 25 zł

10. Interaktywny statek  Kiddieland
Opis funkcji:
- naciśnij na armatę, aby zobaczyć światło i usłyszeć dźwięk
- naciśnij na krzesło kapitana, aby zobaczyć światło i usłyszeć melodię
- naciśnij na linę, aby usłyszeć dźwięk
- naciśnij na myszkę, aby usłyszeć myszkę i melodię
- obrócić ster, aby usłyszeć realistyczne fale wody, obroty silnika, łódź i dźwięki dzwonów
-  naciśnij na krzesło, aby usłyszeć dźwięki klaksonu i wspaniałą muzykę z migającymi światłami
- naciśnij na skrzynie ze skarbem pirackim, aby usłyszeć melodie i zobaczyć światło
Zabawka zajmująca na wiele godzin, stan bardzo dobry - cena 70 zł

11. Garaż Wader z drogą stan dobry plus (dwa boczne napisy mają ułamane zaczepy, można dokleić) - cena 25 zł

12. Gąsiennica gawędziarka fisher price, wspomaga rozwój dziecięcej mowy i zapoczątkuje miłość do czytania, a to wszystko dzięki temu, że dziecko kartkuje strony, wciska guziczki, obraca i przekręca. W trybie nauki, gdy dziecko naciśnie nos gąsienicy, słyszy pierwsze słowa i efekty dźwiękowe. W trybie muzyki gąsienica odtwarza 5 oryginalnych piosenek oraz rymowankę o abecadle w języku polskim, można ciągnąć  za sznurek, stan bardzo dobry - cena 50 zł

13. Zabawka dla niemowlaka bright starts, wydaje dźwięki narysowanych zwierząt, po dotknięciu rączek świeci się , stan bardzo dobry - cena 10 zł

14. Ikea klocki z wózkiem, stan dobry plus - cena 10 zł

15. Klocki mochtoys, 105 elementów, stan dobry plus - cena 10 zł

16. Kluczyki z myszką miki, wydają dźwięki (min. klaksonu) stan bardzo dobry minus (trochę widoczne ślady gryzienia na gumowych częściach) - cena 12 zł

17. Książeczka-rymowanka fisher price, interaktywna zabawka w kształcie książeczki, która uczy dziecko literek, cyferek, kolorów i pierwszych słów. Maluszek przewraca strony słuchając piosenek-rymowanek. Może sam wciskać guziki i wybierać, w co będzie się bawił i czego słuchał. Kontrola głośności - przycisk włącz/wyłącz dla cichego poziomu muzyki.Zabawka w polskiej wersji językowej, stan bardzo dobry minus  (lekkie zarysowania na stronach)- cena 25 zł

18. Duża maskotka Tomek, wydaje dźwięki ciuchci, w środku rozsuwany schowek, niedawno wymieniane baterie za 10 zł,stan bardzo dobry - cena 30 zł

19. Telefon fisher price, uczy numeru telefonu, posiada tryb piosenek, imituje robienie zdjęć,  stan dobry plus - cena 15 zł

20. Duży traktor New Holland, bardzo porządna replika znanej firmy, otwierane drzwi, stan bardzo dobry - cena 25 zł

21. Super zestaw build and play, za pomocą wiertarki  (lub śrubokręta) dziecko rozkręca wszystkie śrubki i potem składa oba pojazdy od nowa, super zabawa na wiele godzin, stan bardzo dobry - cena 35 zł

22. Zabawka zręcznościowa Ikea plus mniejszy zestaw gratis, stan bardzo dobry - cena 15 zł

23. Zawieszka canpol do wózka lub łóżeczka i przytulanka, stan dobry plus - cena 10 zł

24. Jeździk New Holland, bardzo porządna konstrukcja, przetrwał wszystkie szaleństwa po domu i na zewnątrz, otwierana klapa i działający klakson, stan bardzo dobry minus (widoczne od spodu porysowania od częstej jazdy i trochę zdarte naklejki) - cena 60 zł

25. Zestaw miękkich klocków z Lidla, stan bardzo dobry - cena 20 zł

26. Zabawka kupiona jako używana na allegro - magnetyczne miasteczko Boba
Za pomocą platformy poruszamy Bobem i maszynami. Jest tez muzyka (oryginalna angielska) .Za pomocą dźwigni wprawiamy w ruch betoniarkę, która sie kręci ,wiatraczek Boba ,drzwi domku i szopki się otwierają i zamykają. Na platformie jest pokrętło, jeżeli ustawimy opcje dźwig to dźwig podnosi ładunek i porusza się po platformie. Możemy go na przykład zaparkować pod wiatką lub schować w szopce. Na platformie wszystkim kierujemy my. Na platformie są drzewka, które możemy zdjąć i bawić się nimi osobno. To samo możemy zrobić ze spychaczem i dźwigiem, natomiast Bob i betoniarka są na stałe. To super zabawka dla miłośników Boba na wiele godzin, sprzedaję to, co jest widoczne na zdjęciu (brak oryginalnych dwóch podpórek do wiaty i kulek), gratis dodaję zestaw Boba na magnesy (nie jest kompatybilny z miasteczkiem) - cena 80 zł

27. Słynna żyrafa sophie, świetny gryzak przy pierwszych ząbkach, stan bardzo dobry  plus gratis zestaw grzechotek stan dobry plus - cena 25 zł

28. Piramida fisher price, stan dobry plus - cena 10 zł

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Rezerwuję 11 i 17. Dam znać jutro, ok?
Kod citi15 powiadasz? ;-)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
malgosiask ok,  ale może coś dobierzesz, żeby rabat wklepać  :)
maggi-80, 11 zarezerwowane do jutra, a 25 to klocki - chyba, ze chodziło ci o ten traktor jeździk nr 24 jego  długość to ok 60 cm, wysokość do kierownicy ok 42 cm, średnica kół ok 14 cm, polecam, on jest naprawdę nie do zdarcia ;)
wszystkich zainteresowanych proszę o wyrozumialość, bo dziś mnie nie ma - ewentualnie wieczorem odpowiem na pytania

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
 zarezerwuj do popołudnia dla mnie 5, 8

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
ok, może być nawet do wieczora :) kto ma ochotę, niech tu rezerwuje, ja wieczorem zweryfikuje listę wg kolejności zgłoszeń :)

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
jak nikt kto zarezerwował przede mną nie kupuje to ja poproszę 13,17 oraz 25
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline vonka

• Chuck Norris
warsztat biorę na pewno,
zrób jeszcze zdjęcia karetce (chodzi mi o to pęknięcie i co to za klapka :D)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
demka , 17 do jutra zarezerwowała malgosiask jeśli się nie zdecyduje, jest Twoja :) a 13 i 25 kupujesz na 100%, czy tez rezerwacja?
vonka ta klapka jest widoczna na zdjęciu nr 2 karetki -ona oryginalnie była przymocowana tam powyżej i otwierały ja suwaki obok, moim zdaniem może być bez, albo jakiś majsterkowicz da radę jeszcze przymocować, a pęknięcie wklejam poniżej, dopiero niedawno je zauważyłam, musiała ta karetka jakoś niefortunnie spaść, bo ogólnie jest wytrzymała, nie wpływa to na jej funkcjonalność, ale  wolałam lojalnie uprzedzić  :)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris

to ta ryska po prawej stronie, chyba teraz lepiej widać - reszta szyby jest ok, tylko wyszła jakaś porysowana chyba od lampy :)

Offline vonka

• Chuck Norris
a o tą klapę chodziło  :D
karetkę też biorę  ;)

męczy mnie jeszcze ten statek ale jak pokazałam mojemu mężowi to pokazał mi kółka na skroni  ::)
ostatnio chciał się pozabijać na zabawkach i powiedział, że ani jednej więcej  :D

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
ok ja nie namawiam, ale to naprawdę fajna zabawka, dostaliśmy w prezencie i długo zajmowała i syna i córkę, ale że od jakiegoś czasu stoi to powiedziałam koniec - wyprzedaję ;) na allegro widziałam za ok 150 zł, więc cena chyba nie jest wygórowana, no i powiedz mężowi, że wtedy by rabat citi15 zadziałał :)

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Biorę obie zabawki.
Do soboty jestem w mieście. Daj nr tel na pw, jutro zadzwonię.

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
ok czyli 11 garaż i 17 książeczka rymowanka? na pewno nic więcej? :) zaraz pisze priva

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
zabawki bez zdjęć nieaktualne (mam nadzieję, ze dziewczyny sie nie rozmyślą), serdecznie zapraszam, do 2 czerwca trwa promocja :skacza:

Offline vonka

• Chuck Norris
dla mnie jednak jeszcze ten statek i proszę o podsumowanie (wysyłka ekonomiczna  ;))

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
malgosiask ok,  ale może coś dobierzesz, żeby rabat wklepać  :)
maggi-80, 11 zarezerwowane do jutra, a 25 to klocki - chyba, ze chodziło ci o ten traktor jeździk nr 24 jego  długość to ok 60 cm, wysokość do kierownicy ok 42 cm, średnica kół ok 14 cm, polecam, on jest naprawdę nie do zdarcia ;)
wszystkich zainteresowanych proszę o wyrozumialość, bo dziś mnie nie ma - ewentualnie wieczorem odpowiem na pytania

Chodziło mi o nr 20, jeśli chodzi o długość :D
no to się spóżniłam na garaż

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
vonka podsumowanie dam na priva
maggi-80 sprzedaje zgodnie z kolejnością zgłoszeń, żeby było sprawiedliwie
 traktor : długość od koła do koła ok 29 cm (przód jeszcze wystaje), wysokość do kabiny ok 19cm, to naprawdę bardzo porządna i dokładna replika :)
demka ok, ale  niestety książeczka już sprzedana, żyrafki sophie nie chcesz?

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
Mam do sprzedania zabawki po moich dzieciach, większość była kupowana jako nowa (jeśli nie, to zaznaczam przy zabawce), noszą normalne ślady użytkowania, są to głównie jakieś  małe zarysowania, nie są  uszkodzone, wszystko działa. Pochodzą z domu, gdzie się nie pali i nie ma zwierząt. Na terenie Szczecina odbiór osobisty, wysyłka zgodnie z cennikiem poczty polskiej (przy dużych gabarytach preferowany kurier)
 Z okazji Dnia Dziecka przy jednorazowym zakupie powyżej 100 zł obowiązuje rabat citi15 :) (ważny do 2 czerwca włącznie). Ok, to lecimy:
1. Garnuszek na klocuszek fisher price, trochę zużyte klocki i wytarty od spodu - cena 25 zł

2. Kubuś Puchatek działający na grzechotkę fisher price, kiwa się i śpiewa (również po naciśnięciu brzuszka), lekko zużyte futerko - cena 25zł

3. Pluszaki- grzechotki widoczne na zdjęciu, stan bardzo dobry - cena 15 zł

4. Robot Tobi fisher price, interaktywna zabawka ucząca alfabetu, cyferek, kształtów i piosenek, po naciśnięciu rusza się, stan bardzo dobry minus (małe przebarwienia na nogach) - cena 50 zł

6. Kluczyki fisher price, uczące podstawowych kolorów, wyrazów, wygrywają 6 piosenek stan bardzo dobry - cena 25 zł

7. Dwa samochody, jeden  po naciśnięciu policjanta sam jedzie, drugi to Tonka, stan bardzo dobry - cena 12 zł

9. Duży samochód straż pożarna, wydaje dźwięki , w załączeniu klocki do wkładania w odpowiednie otwory stan bardzo dobry  minus (troszkę zdarta naklejka od jednego z przycisków na górze) - cena 25 zł

12. Gąsiennica gawędziarka fisher price, wspomaga rozwój dziecięcej mowy i zapoczątkuje miłość do czytania, a to wszystko dzięki temu, że dziecko kartkuje strony, wciska guziczki, obraca i przekręca. W trybie nauki, gdy dziecko naciśnie nos gąsienicy, słyszy pierwsze słowa i efekty dźwiękowe. W trybie muzyki gąsienica odtwarza 5 oryginalnych piosenek oraz rymowankę o abecadle w języku polskim, można ciągnąć  za sznurek, stan bardzo dobry - cena 50 zł

14. Ikea klocki z wózkiem, stan dobry plus - cena 10 zł

15. Klocki mochtoys, 105 elementów, stan dobry plus - cena 10 zł

16. Kluczyki z myszką miki, wydają dźwięki (min. klaksonu) stan bardzo dobry minus (trochę widoczne ślady gryzienia na gumowych częściach) - cena 12 zł

18. Duża maskotka Tomek, wydaje dźwięki ciuchci, w środku rozsuwany schowek, niedawno wymieniane baterie za 10 zł,stan bardzo dobry - cena 30 zł

19. Telefon fisher price, uczy numeru telefonu, posiada tryb piosenek, imituje robienie zdjęć,  stan dobry plus - cena 15 zł

20. Duży traktor New Holland, bardzo porządna replika znanej firmy, otwierane drzwi, stan bardzo dobry - cena 25 zł

21. Super zestaw build and play, za pomocą wiertarki  (lub śrubokręta) dziecko rozkręca wszystkie śrubki i potem składa oba pojazdy od nowa, super zabawa na wiele godzin, stan bardzo dobry - cena 35 zł

22. Zabawka zręcznościowa Ikea plus mniejszy zestaw gratis, stan bardzo dobry - cena 15 zł

23. Zawieszka canpol do wózka lub łóżeczka i przytulanka, stan dobry plus - cena 10 zł

24. Jeździk New Holland, bardzo porządna konstrukcja, przetrwał wszystkie szaleństwa po domu i na zewnątrz, otwierana klapa i działający klakson, stan bardzo dobry minus (widoczne od spodu porysowania od częstej jazdy i trochę zdarte naklejki) - cena 60 zł

26. Zabawka kupiona jako używana na allegro - magnetyczne miasteczko Boba
Za pomocą platformy poruszamy Bobem i maszynami. Jest tez muzyka (oryginalna angielska) .Za pomocą dźwigni wprawiamy w ruch betoniarkę, która sie kręci ,wiatraczek Boba ,drzwi domku i szopki się otwierają i zamykają. Na platformie jest pokrętło, jeżeli ustawimy opcje dźwig to dźwig podnosi ładunek i porusza się po platformie. Możemy go na przykład zaparkować pod wiatką lub schować w szopce. Na platformie wszystkim kierujemy my. Na platformie są drzewka, które możemy zdjąć i bawić się nimi osobno. To samo możemy zrobić ze spychaczem i dźwigiem, natomiast Bob i betoniarka są na stałe. To super zabawka dla miłośników Boba na wiele godzin, sprzedaję to, co jest widoczne na zdjęciu (brak oryginalnych dwóch podpórek do wiaty i kulek), gratis dodaję zestaw Boba na magnesy (nie jest kompatybilny z miasteczkiem) - cena 80 zł

27. Słynna żyrafa sophie, świetny gryzak przy pierwszych ząbkach, stan bardzo dobry  plus gratis zestaw grzechotek stan dobry plus - cena 25 zł

28. Piramida fisher price, stan dobry plus - cena 10 zł

Wstawiłam uaktualnioną wersje, zapraszam do zakupów, promocja trwa!!!!

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
Jestem :D nie kupuję bo nie mam kasy, to wiesz :D ale wpadłam popatrzeć - ubawiło mnie citi15 :D

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
a może jednak na coś sie skusisz - matce założycielce to i New20 strzelę, a co :skacza:

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
wolałabym bon40 :skacza: ale serio mnie nie stać i nie mam w sumie dla kogo :D Sama chyba wystawię naszą kuchnię

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
oj nie mogę własnych dzieci okradać :) ale ok tylko dziś przy zakupach powyżej 150 zł daję 20%rabatu :) kupujcie na dzień dziecka!!

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
ok a może coś jeszcze? akurat dziś jadąc na imprezę dla dzieci mijaliśmy ten traktor na żywo i to jest naprawdę dokładna replika :)

Offline stokrota86 Kobieta

• uzależniony
Misia, czy nr 22 ikea mula jest aktualne? :)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
ok 19 i 20 dla maggi_80,   22 dla stokrotki86 - zaraz wykasuje zdjęcia, reszta jeszcze dostępna
jeśli już nic więcej nie chcecie dziewczyny to poproszę na priva informacje o formie odbioru zabawek:)