e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Monitor oddechu angelcare i nawilżacz powietrza triada  (Przeczytany 1340 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stokrota86 Kobieta

• uzależniony
Atestowany monitor oddechu angelcare w stanie idealnym. W środku dwie baterie niedawno wymieniane, dwie płytki sensoryczne, dzięki którym ryzyko fałszywego alarmu jest zmniejszone do minimum. jest bardzo dokłady, przez cały okres użytkowania spisywał się idealnie, dzięki czemu mogłam spać spokojnie ;) cena 220 do negocjacji. Oryginalne Zdjęcia mogę przesłać mailem. http://tablica.pl/i/oferta/monitor-oddechu-angelcare-stan-idealny-ID2XUxF.html?code=b30771e649

Nawilżacz powietrza triada, stan idealny. 7 funkcji: nawilża, oczyszcza i jonizuje powietrze, można używać do inhalacji poprzez dodawanie olejków eterycznych i leków do inhalacji, jako aromaterapia, klimatyzacja (do pojemnika można wsypać lód, sprawdziłam, na letnie upały fajna opcja), opcja turbo. Ważne: posiada POZYTYWNĄ OPINIĘ KLINIKI PNEUMONOLOGII DZIECIĘCEJ INSTYTUTU PEDIATRII AKADEMII MEDYCZNEJ W POZNANIU. Cena rynkowa to prawie 400 , moja cena to 230zł do negocjacji. Polecam, jestem z niego bardzo zadowolona, ale niedługo się przeprowadzamy i już nie będzie nam potrzebny. Oryginalne zdjęcie na maila

Odbiór w szczecinie lub wysyłka.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
a jaki to jest dokladnie model tego minitoru oddechu??

Offline stokrota86 Kobieta

• uzależniony
To jest AC300. Zawsze mam problem ze wstawianiem tu zdjęć, więc mogę przesłać mailem.