Autor Wątek: PREZENTACJA - POMYSŁY  (Przeczytany 43588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lenka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
PREZENTACJA - POMYSŁY
« dnia: 8 Października 2006, 20:32 »
Dziewczyny podzielcie się swoimi pomysłami na prezentację wyświetlaną na weselu

Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Października 2006, 20:51 »
poczytaj w relacjach martini i Lilian, one miały prezentację
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline irishania

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 636
PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Października 2006, 02:05 »
najczesciej ludzie zamieszczaja zdjecia z dziecinstwa, zdjecia z komuni,pierwsze osiagniecia typu absolutorium, pierwszy samochod itp., pozniej pierwsze zdjecia razem.rowniez jakies wazne chwile z rodzicami i  wazne dla was wspomnienia.najlepiej jak masz kogos w rodzinie lub znajomych albo ty sama kto moze dodac zabawny komentarz, moze jakis filmik ze szkolnego przedstawienia albo tekst jakiegos wiersz ktory napisalas w dziecinstwie, cokolwiek co utkwilo ci w pamieci i chcialbys sie podzielic z goscmi na weselu. moze jakas historia jak sie poznaliscie ....
Irishowe odliczanie GośćZapraszam
[/url]

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #3 dnia: 9 Października 2006, 10:23 »
a wsdzystko co było dla was ważne..

np - piewsze zjecia jak byłas maluszkiem, chrzciny, dzieciństwo ( zdjęcia z zabaw w przedszkolu), szkoła  ( dla mnie ważne w tym okresie była akrobatyka sportowa i aikido) potem podstawówka /liceum - turnieje tańców towarzyskich, potem idziesz - studniówka, matura, studia ( jakas fota z zajeć), absolutorium,  jakies zdjęcia z wakacji

to samo u meża

a na koniec wasze wspólne foty... z randek, wakacji, imprez itp...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Października 2006, 11:07 »
Ja w mojej prezentacji bede miala takie cosik co nie wiem jak sie nazywa  :oops: ale wyglada mniej wiecej tak:
Twarz postaci bedzie sie zmieniac automatycznie z malutkiego dziecka, przez malolata az do doroslej osoby ...a te wszytskie twarzyczki, ktore sie tam pokarza to bede ja z lat dziecinstwa do teraz. To samo zrobimy z twarza mojego Grzesia. Na prawde rewelacyjnie to wyglada. Jakby ktos chcial poznac nazwe tego programu co zmienia te twarze to na pewno sie dowiem tylko musze zapytac Narzeczonka bo to on sie w to bedzie bawil...jak dobrze miec informatyka za przyszlego mezusia :mrgreen:
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline DorotaDorota
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Października 2006, 20:31 »
witam...

jestem ciekawa, co to jest ta prezentacja  :oops: ...nigdy nie widzialam czegos takiego :oops: ...poprosze o wyjaśnienie :) . WIelokrotnie będąc na weselach u przyjaciół, rodziny, nie widziałam czegoś takiego :idea: ....

zastanawiamy się nad wprowadzenie czegoś wyjątkowego i nowego w "tę noc"....także prosze o wyjaśnienie... :roll:

z góry dziękuje... :D

pozdrawiam :D
Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki (Paul Michael Zulehner)

Offline ewak
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 390
PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Października 2006, 07:45 »
Cytat: "anusiaaa"
Jakby ktos chcial poznac nazwe tego programu co zmienia te twarze to na pewno sie dowiem tylko musze zapytac Narzeczonka bo to on sie w to bedzie bawil...


Anusiu, ja bardzo chetnie poznam nazwe tego programu komputerowego. Pomysl przedni, jesli pozwolisz to bezszczelnie go zgapie i do naszej prezentacji  :wink:
Siumao - rocznik 2006, mala, ekonomiczna, naped na 4 lapy, awangardowa laciata tapicerka, serwisowana u autoryzowanego weta, pieknie sie prowadzi na smyczy.

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Października 2006, 08:33 »
DorotaDorota, tak więc prezentacja to jest pokaz zdjęć często z podkładem muzycznym w tle. pokazy odbywaja się przy pomocy rzutnika, projektora na wielkim białym ekranie...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline DorotaDorota
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Października 2006, 19:17 »
Dziekuje za informacje, ale nie chodzilo mi o wytlumaczenie samej istoty prezentacji, bo wiem co to jest,nieraz takowe robilam...chodzi mi raczej o to, :D  jak taka prezentacja wygląda na weselu...specjalnie sie przynosi projetor...???w zyciu sie z takim czyms nie spotkalam...

w kazdym razie dziekuje Ci bardzo!!!

pozdrawaim :D
Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki (Paul Michael Zulehner)

Offline DorotaDorota
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Października 2006, 19:36 »
i jeszcze jedno...jak dlugo moze ona trwac.... :oops:

dziekuje...
Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki (Paul Michael Zulehner)

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Października 2006, 19:45 »
Cytat: "DorotaDorota"
jak taka prezentacja wygląda na weselu...

no właśnie jest tak jak napisałam...wybierasz fotki z waszego życia, ważnych momentów, układasz podpisy, dobierasz podkład....przynosisz swój rzutnik ewentualnie pozyczasz i do dzieła...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline DorotaDorota
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Października 2006, 20:51 »
musimy sie nadn tym zastanowic....pomysl wydaje sie calkiem ciekawy, tym bardziej że w moich okolicach i na weselach moich przyjaciół i rodziny, nigdy nie widzieliśmy takiego czegoś....

chyba największy problem byłby z wypożyczeniem rzutnika....nie mam zielonego pojęcia skąd...w każdym razie warto się nad tym zastanowić.... :D

jeszcze raz dziękuje  :mrgreen:
Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki (Paul Michael Zulehner)

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Października 2006, 08:28 »
Cytat: "DorotaDorota"
chyba największy problem byłby z wypożyczeniem rzutnika....

są firmy wynajmujące taki sprzęt... napewno znajdziesz coś w okolicy :D A pomysł...rewelacja :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Października 2006, 08:38 »
Cytat: "ewak"


Anusiu, ja bardzo chetnie poznam nazwe tego programu komputerowego. Pomysl przedni, jesli pozwolisz to bezszczelnie go zgapie i do naszej prezentacji


Ewuniu kochana to cos nazywa sie morphing i jak sie dowiedzialam od mojego ukochanego jest kilka programow ktore tworza takie cos, ale nazwy ci jeszcze nie podam bo On sam nie jest zdecydowany jeszcze konkretnie na zaden wiec szuka odpowiedniego hehe

Wiecej informacji o tym co to jest morphing jest tu http://en.wikipedia.org/wiki/Morphing
ale niesety tyleko po angielsku, mam nadzieje ze sobie poradzisz, jak juz bede znala nazwe programu na pewno ja podam :mrgreen:
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ewak
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 390
PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Października 2006, 10:03 »
Dzieki wielkie Anusiu (z linkiem sobie poradze). Bardzo ciekawa sprawa z tym efektem, mozna sie fajnie pobawic, np. robiac symulacje jak beda wygladaly wspolne dzieci  :lol:  Dzieki Tobie mam juz wizje wlasnej prezentacji 8)

Bede wdzieczna za podanie nazwy programu, jak juz narzeczony-informatyk dokona wyboru  :wink:
Siumao - rocznik 2006, mala, ekonomiczna, naped na 4 lapy, awangardowa laciata tapicerka, serwisowana u autoryzowanego weta, pieknie sie prowadzi na smyczy.

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Października 2006, 10:06 »
Proszem bardzo i sluze na przyszlosc, a jak bede znac konkretna nazwe programiku ( jak moj lubu sie na jakis zdecyduje) na pewno dam znac :)

Ja juz mam wszystkie zdjecia zeskanowane teraz tylko czekam na deszczeowe wieczory i bede tworzyc :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline justyna85

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8439
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #16 dnia: 8 Marca 2008, 14:25 »
tez kiedys o tym myslalm ale nie wiem jak to zorganizowac kiedy to puscic ,w ktorym miejscu najlepiej czy za nami (mloda pra) jak dlugo powino to trwac czy jakos zapowiedziec ze teraz bedzie takie cos miało miejsce



Offline MELODYJKA

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 323
  • data ślubu: oj dawnoo;)
Odp: PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Marca 2008, 18:58 »
REGULAMIN -  Nie krzyczymy na forum (CapsLock), czyli nie piszemy samymi wielkimi literami.


« Ostatnia zmiana: 23 Listopada 2008, 18:03 wysłana przez liliann »
prawdziwy przyjeciel wie o Tobie wszystko ...a mimo to nadal Cię lubi...

rybkawiedenka
  • Gość
Odp: PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Marca 2008, 19:55 »
Melodyjko prosze wyłącz CAPS LOCK.

Offline joannaM
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2967
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2008
Odp: PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Sierpnia 2008, 14:44 »
A JA NIE JESTEM PRZEKONANA CZY PREZENTACJA TO DOBRY POMYSL ???
NIE WIEM CZY BEDAC NA WESELU JAKO GOSC BYLABYM TYM ZAINTERESOWANA ::)
JEZELI JUZ ,TO ZROBILABYM TAKA PREZENTACJE DLA RODZICOW PRZED PODZIEKOWANIEM

Ważne żeby nie trwało to zbyt długo. bo rzeczywiście zacznie nudzić gości.
Fajnie jest dodać jakieś ciekawe-śmieszne opisy do wyświetlanych zdjęć, tak by rozbawić gości.
W którym momencie najlepiej taka prezentację puścić??
On 2011
Ona 2013

Offline halinkas

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.12.2007 już po :-)
Odp: PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #20 dnia: 4 Września 2008, 13:08 »
dziewczyny - ja miałam taka prezentację na swym weselu.

dałam zdjęcia moje, mego chłopa, i inne rodzinne - z tego została zrobiona prezentacja i puszczona podczas czekania na obiad i w czasie jego trwania. wspaniale rozluźniła atmosferę. jak wiecie taki obiad trwa prawie 40 minut, gdzie de facto nic się nie dzieje. było fajnie jak niektórzy zobaczyli siebie na starych fotach, a babcia to się popłakała. ( z radości, ze widzi swą wnusię - czyli mnie). w trakcie wesela na ekranie były też wyświetlane zdjęcia, które zostały zrobione przez naszych gości. było suuuuupeeeeer.

z projektorem i całą tą oprawą nie miałam problemów, bo to wszystko było w ofercie d-ja/wodzireja, którego najęliśmy  jako oprawę muzyczną i wizualną.

reasumując: po prostu warto....

Offline lovelusia

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 301
  • Płeć: Kobieta
  • * LoVe * FaMiLy * ;*
  • data ślubu: Już razem ;*
Odp: PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Listopada 2008, 19:50 »
Zastanawiamy się właśnie z moim narzeczonym nad zrobieniem prezentacji ze zdjęciamy naszymi i naszych rodziców z podkładem muzycznym i ciekawymi humorystycznymi opisami. Pewnie sie zdecydujemy, ponieważ typowych oczepin, tj. rzucania welonem, zbierania na wózek etc. u nas nie bedzie.
Pzodrawiam  :P


Offline sssmakija

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Listopada 2008, 18:00 »
A czy któraś z Was może mi podpowiedzieć gdzie mogę zobaczyć taką prezentację przykładową?
Nasz dzień 20.06.2009


Offline mesitini

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.05.2010
Odp: PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #23 dnia: 5 Grudnia 2008, 23:18 »
Prezentacja, ktora ja widzialam na weselu w tym roku wygladala tak, ze wyswietlane byly zdjecia, a pod nimi opisy, dodatkowo jedna osoba (mezczyzna) czytala te opisy. Pojawilo sie np. zdjecie mlodego stojacego jak zolnierz przed przodem autobusu ze skrzyzowanymi rekami, a pod spodem opis, ze szukal jej autostopem, czy cos w tym stylu. Wyszlo swietnie. Bylo smiesznie i wzruszajaco - poleciala mi nawet lezka, a nie znam dobrze tych ludzi bo to rodzina mojego PM. W moim odczuciu to byl najlepszy punk programu wesela.
   

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Odp: PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Stycznia 2010, 02:55 »


Podpowiedzcie doświadczone PM, w którym momencie najlepiej zaprosić gości na prezentacje ? U mnie prezentacja ma być w drugiej sali, wiec trzeba by gości odciągnąć od stołu( flaszek i jedzonka). Czekam na sugestie.

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Sierpnia 2001, 05:50 »
Proponuję po obiadku i małej przerwie na przysłowiowego papieroska zaprosić gości do drugiej sali i zaprezentować swoje dzieło, jeśli z jakiegoś powodu nie wchodzi to w rachubę , a tort Macie podawany np. koło godziny 22.00 (w każdym razie przed oczepinami) , proponuję po pokrojeniu tortu każdego z talerzykiem nawet  zaprosić na prezentację dla chwili wytchnienia przed dalszą zabawą

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #26 dnia: 9 Lutego 2010, 09:31 »
Bardzo dobry pomysł :).

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #27 dnia: 9 Lutego 2010, 21:55 »


Podpowiedzcie doświadczone PM, w którym momencie najlepiej zaprosić gości na prezentacje ? U mnie prezentacja ma być w drugiej sali, wiec trzeba by gości odciągnąć od stołu( flaszek i jedzonka). Czekam na sugestie.

Nasza prezentacja była w okolicach 22:00. Goście byli zachwyceni.

Był podkąłd muzyczny z Czerwonych Gitar i nie tylko przypasowany do zdjec, zdjecia od najmlodszych lat Moje i Meza, zdjecia naszych najblizszych i etapy naszego narzeczenstwa. Swego czasu prezentacja krążyła na tym forum ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline mberry91

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15 sierpnia 2014
Odp: PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #28 dnia: 8 Grudnia 2012, 11:54 »
Ja sie zastanawiam nad zrobieniem prezentacji, w ktorej beda zdjecia najpierw moje od malego az do dnia slubu tzn przygotowan potem mojego Ł. i na koncu nasze razem i to wszystko pod akompaniamentem "ale to juz bylo" maryli rodowicz i to bedzie przed podziekowaniem rodzicom, prezentacja sie skonczy a my podziekujemy za to cale nasze zycie i w ogole. Nie chce zadnych cudownych rodzicow mam czy cos, to juz jest oklepane. Zobaczymy jak wyjdzie.



Offline boomba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
Odp: PREZENTACJA - POMYSŁY
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Grudnia 2012, 14:24 »

Pomysł z prezentacją jest super.  Już się napaliłam, żeby ją zrobić.  Ale jeszcze nie mam pomysłu :)