e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Zespół Klakson-czy ktoś słyszał???  (Przeczytany 3605 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madziOOnia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 21 czerwiec 2008
Zespół Klakson-czy ktoś słyszał???
8 października 2006, 08:53
W sumie słyszałm ich demo, ale jestem ciekawa czy ktos wie jak sie sprawdzaja na weselu, czy fajnie prowadza??

Offline Wioletta

• nowicjusz
Re: Zespół Klakson-czy ktoś słyszał???
11 października 2006, 23:31
Cytat: "madziOOnia"
W sumie słyszałm ich demo, ale jestem ciekawa czy ktos wie jak sie sprawdzaja na weselu, czy fajnie prowadza??

Czy masz na mysli KlaXon..??  pisane przez X..??    miałam okazję bawić się przy ich muzyce końcem zeszłego roku.  jesli mam być szczera niczym nie zachwycili, ot zwykły kolejny zespół. zapamietałam jedynie kilka momentów pięknie grającego saksofonu  :) , poza tym reszta, łącznie z prowadzeniem, jak już pisałam przeciętna...

u mnie na weselu grał Horyzont - zakaz podawania linków na forum , zespół (załatwiał mąż) w pełni profesjonalny. świetna muzyka, zawodowe prowadzenie...  nic dodac nic ująć...     no... wprawdzie spora część gości odczuwała po imprezie lekki niedosyt z powodu mało typowo weselnego repertuaru ale właśnie taki zespół chcieliśmy. :)   polecam ale nie na typowe wesele w typowym kontekście...

za to dwa tygodnie temu byłam na weselu w Zatorze gdzie grał zespół Alibaba. zakaz podawania linków na forum , tutaj sytuacja odwrotna :)  mało ambitnego grania za to duzo prostych melodii typowo pod nogę. zespół zaskoczył mnie tym, że grał wejścia po 8-10 utworów  :!:  i miał w składzie dwóch saksofonistów(gitarzysta gra na gitarze lub saksofonie).  muzycznie mozna było odczuc pewne braki(patrząc na profesjonalistów z Horyzontu) ale muszę przyznać, że prowadzenie i "szoł" opanowany do perfekcji...
poza tym całą niedziele po weselu leczyłam zakwasy  :luzak:

Offline Renata

• użytkownik
Na moim weselu a póżniej na mojej koleżanki weselu grał zespół Klakson i wszyscy byli zachwyceni - grali dla młodych i starszych - a przeciez na weselu o to chodzi żeby się wszyscy wybawili a nie tylko młodzi goście. Poza tym byli niedrodzy.Przed moim weselem grali też na weselu kuzynki i kuzyna moich kolezanek i też wszyscy byli bardzo zadowoleni !!!!

Offline marcela

• nowicjusz
Pozdro!.14.02.2007 byłem na weselu w Krakowie.Grał zespół Klaxon,chyba ten o który pytałyście.Według mnie rewelacja.Wytańczyliśmy się z żonką do białego rana.Grało trzech panów na klawiszach,gitarze i saxofonie.Prowadzili fajne zabawy,a przy oczepinach to był ubaw.Repertuar mają dla każdego,tzn,podczas grania za stołami były pustki.Polecam ich bo warto.